Jak sledovat The Fab Five 30 za 30 online

Fab Five Michigan 30 za 30

Getty Tři členové Michigan Wolverines 'Fab Five.

nejlepší počítač pro hraní her a streamování

T on Fab Five vypráví příběh pěti prváků z University of Michigan, kteří převzali NCAA na začátku 90. let.

Jak sledovat film „The Fab Five“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Báječná pětka , lze sledovat s předplatným ESPN+.

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Báječná pětka na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled „The Fab Five“ 30 za 30

Náborová třída michiganského mužského basketbalového týmu z roku 1991 zůstává jednou z nejunikátnějších a nejvlivnějších skupin jednotlivců, jaké kdy sportovní svět viděl. Tento film se na tuto skupinu dívá zblízka.

Režie: Jason Hehir Hehir na začátku filmu vysvětluje, co ho přivedlo k Michiganskému basketbalu v prosinci 1991. Fab Five přichází a je jim jedno, jak vypadají nebo jak jsou vnímáni. Plešaté hlavy. Černé ponožky. Černé boty, pytlovité šortky. Chovají se, jak chtějí, a daří se jim to. Žádný velký vysokoškolský basketbalový tým nikdy předtím nezačal takové prváky. Spousta Ameriky byla ohrožována některými mladými, otevřenými, drzými a černochy. Myslím, že diváci, když to sledují, uvidí, čím si tito lidé museli projít ... z podlahy, aby se dostali do bodu, kdy mohou být úspěšní.

Hehir se hodně dotkl toho, co z těch pěti prvňáků udělalo tak originální skupinu. Fab Five určovali trendy. Jejich zavalité, nízko visící šortky, černé tenisky a černé atletické ponožky změnily způsob oblékání basketbalistů. Všichni byli hráči prváku - a všichni začínali. A vyhrávat. V dobách Johna Woodena nehráli nováčci hned - seděli na lavičce a platili nějaké poplatky.

Fab Five se skládali z nováčků Chris Webber, Jalen Rose, Juwan Howard, Jimmy King a Ray Jackson. Všichni kromě Jacksona pokračovali v hraní NBA.

„The Fab Five“ se hlouběji podívá na soupeření vs. Duke

Film je plný fascinujících drobností: Jalen Rose zahájila celý trend pytlových šortek, který následně vzal basketbalový svět útokem. Juwan Howard si připisuje nábor Webbera, který byl v té době jedním z nejvyhledávanějších mladých rekrutů v národě. A ten hloubkový pohled Báječná pětka Fascinuje krátká rivalita Michiganu s národním šampionem Duke Blue Devils.

Zatímco téměř každý člen Policajtů z Fab Five měl extrémní nechuť k vévodskému basketbalu (slovo nenávist se používá více než jednou), Rose měl hluboce osobní příběh, který v tomto filmu odhalil o tom, proč v té době na Dukeho basketbal zanevřel.

Žárlil jsem na Grant Hill, říká Rose ve filmu o jednom z Dukových hvězdných hráčů. Pocházel z velké černé rodiny. Gratulujeme. Tvoje máma šla na vysokou školu a byla spolubydlící s Hillary Clintonovou. Váš otec hrál v NFL, byl velmi dobře mluvený a úspěšný muž. Byl jsem naštvaný a zahořklý, že si moje máma musela propadnout hrb po dobu 20 a více let. Byl jsem zatrpklý, že mám profesionálního sportovce, kterým byl můj otec, kterého jsem neznal. Vadilo mi to víc ... než jsem na něj zanevřel.

Rose také vysvětlil své pohrdání Duke takto: Díval jsem se na to jako: oni jsou tím, koho svět přijímá, a my jsme tím, koho svět nenávidí.

jak čistit semišové tenisky

Basketbal v Michiganu se přiblížil k vítězství ve více národních mistrovstvích

V roce 1991 Wolverines zachytili pět z 50 nejlepších národních basketbalových nováčků v zemi a zatímco Rose, Howard a Webber zahájili sezónu v základní sestavě, ale v listopadu se to změnilo.

Asi nejzářivějším zklamáním z působení v týmu bylo, že nikdy nevyhrál národní šampionát. Přiblížili se a v letech 1992-1993 se dostali do finále, ale prohráli s Dukem o 20 bodů v roce '92 a s North Carolina Tar Heels ve hře, která zůstává nezapomenutelnou pro jednu z největších chyb v historii vysokoškolský basketbal.

Když čas vypršel a hra byla na řadě, Webber označil za jeden z nejnákladnějších timeoutů v historii. Problém? Wolverines neměli žádné časové limity, takže Webber místo toho dostal technickou chybu a Michigan nakonec prohrál hru, 77-71.

Napsal J. A. Adande že vysokoškolský basketbal dosáhl vrcholu, když se na začátku 90. let 20. století uskutečnila Fab Five, což vypovídá o jejich vlivu. Michiganská Fab Five vyvrcholila sérií nezapomenutelných vysokoškolských týmů, které začaly s Georgetown Hoyas v 80. letech minulého století a po krátké odmlce se chocholaly s UNLV Runnin 'Rebels, Duke Blue Devils a poté Wolverines, řekl Adande už v roce 2011. film také zaznamenal jedinečné splynutí populární kultury v průběhu času, což je skutečnost, kterou Adande také vyslal.

Jejich generace byla první generací, která měla hip-hop jako soundtrack k celému jejich dospívání. Slyšeli jste vzestup EPMD v Michiganské šatně nebo jste viděli hráče skákat po zapisovatelském stole a mávat rukama jako ve videu „Hip Hop Hooray“ od Naughty By Nature po vítězství.

Film také pokrývá zapojení týmu s Edem Martinem, který porušil porušení NCAA a stal se obrovským skandálem. Vyšetřování zjistilo, že Martin dal peníze Webberovi a dalším hráčům z Michiganu, což bylo v rozporu s pravidly NCAA.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici také další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

jak si vybrat tenisky

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy Show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Návrat Rogera Federera k tenisu na trávě nevyšel podle představ, protože podlehl ve druhém kole Noventi Open 2021 v Halle Felixu Augerovi-Aliassimeovi.

Ve volejbalovém sportu je provedení podání rukou jednou z nejzákladnějších dovedností, které budete potřebovat. Podávání je jediným okamžikem volejbalového zápasu, kdy máte příležitost mít kontrolu nad nepohyblivým míčem a můžete také ...

Jak udržet skóre pro tenis. Tenis má jeden z nejpodivnějších bodovacích systémů ve sportovním světě, ale je to pravděpodobně jeden z nejzábavnějších sportů. Dobrou zprávou je, že jakmile se naučíte systém bodování, nebudete mít těžké ...

Kardinálové se ve čtvrtek utkají s Bravesem ve hře 1 jejich zápasu NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?