Jak se dívat na nabíječky vs Rams Preseason online bez kabelu

Sean McVay

Getty Sean McVay reaguje na zápas během zápasu play off NFC 2021 v Green Bay.

Berani hostují nabíječky na stadionu SoFi, aby v sobotu zahájili své plány na předsezónu 2021.Hra (začátek v 22:00 ET) bude na místních trzích vysílána na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (podle toho, kde žijete) a v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Chargers vs Rams, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:Los Angeles, Kalifornie (CBS KCBS-2), San Diego, Kalifornie (CBS KFMB-8), Bakersfield, Kalifornie (CBS KBAK-29), Honolulu, ahoj (CBS KGMB-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

- Přenos hry ze hry Chargers můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (CBS KCBS-2), San Diego, Kalifornie (CBS KFMB-8), Fresno, Kalifornie (NBC KSEE-24), Honolulu, ahoj (CBS KGMB-5)

- Přenos hry Rams ze hry můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (ABC KABC-7), San Diego, Kalifornie (Fox KSWB-5), Bakersfield, Kalifornie (CBS KBAK-29), Santa Barbara, Kalifornie (Fox KKFX-11), Palm Springs, Kalifornie (Fox KDFX-33), Reno, NV (Fox KRXI-11), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Přenos hry ze hry Chargers můžete sledovat přes Hulu, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (CBS KCBS-2), San Diego, Kalifornie (CBS KFMB-8), Salinas, Kalifornie (ABC KSBW-8.2), Fresno, Kalifornie (NBC KSEE-24), Honolulu, ahoj (CBS KGMB-5)

- Přenos hry Rams ze hry můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (ABC KABC-7), San Diego, Kalifornie (Fox KSWB-5), Bakersfield, Kalifornie (CBS KBAK-29), Santa Barbara, Kalifornie (Fox KKFX-11), Palm Springs, Kalifornie (Fox KDFX-33), Reno, NV (Fox KRXI-11), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

- Hru můžete sledovat v síti NFL prostřednictvím Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Přenos hry ze hry Chargers můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (CBS KCBS-2), San Diego, Kalifornie (CBS KFMB-8), Salinas, Kalifornie (ABC KSBW-8.2), Fresno, Kalifornie (NBC KSEE-24), Honolulu, ahoj (CBS KGMB-5)

- Přenos hry Rams ze hry můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (ABC KABC-7), San Diego, Kalifornie (Fox KSWB-5), Bakersfield, Kalifornie (CBS KBAK-29), Fresno, Kalifornie (CW KFRE-59), Santa Barbara, Kalifornie (Fox KKFX-11), Palm Springs, Kalifornie (Fox KDFX-33), Reno, NV (Fox KRXI-11), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

at & t aplikace v roce

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Los Angeles, Kalifornie (CBS KCBS-2), San Diego, Kalifornie (CBS KFMB-8), Bakersfield, Kalifornie (CBS KBAK-29), Honolulu, ahoj (CBS KGMB-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chargers vs Rams naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled nabíječek vs Rams

Chargers i Rams mají hvězdné předkrmy na rozehrávkách Justina Herberta a Matthewa Stafforda, ale ani jednoho sobotního quarterbacka nečekejte, protože se jejich týmy v sobotu utkají o předsezónní náklon.

Berani v této offseasonové sezóně vyměnili za Stafforda, rozhodli se spíše pro něj než pro Jareda Goffa, který je nyní v Detroitu. Třiatřicetiletý Stafford je jedním z nejúspěšnějších quarterbacků v lize, pokud jde o jeho křiklavá čísla kariéry, ale v předsezóně nebude na hřišti. Hlavní trenér Beranů Sean McVay se tím netajil.

Je nulová šance, že někdy uvidíte Matthewa Stafforda, jak se v předsezónní fázi Beranů uchytí, pokud budu trenérem. To se nikdy nestane, řekl McVay show Doug Gottlieb. Nechystá se hrát. Proto je pro nás důležité pokusit se získat konkurenční „opsy“ proti některým z těchto ostatních týmů v praxi. Cvičení proti Cowboyům tuto sobotu. Získejte lupiče dvakrát. Takže ty věci neustále hledáme. Dokud mi neřeknete, že pokud se někdo v předsezóně zraní, dostaneme tyto hry zpět, nebo je později přidají do rozpisu jako: ‚Ach jo, dostanete dvě hry, protože jste ty kluky ztratili v preseason, „Je pro mě těžké tomu porozumět.

Zatímco někteří klíčoví hráči nebudou na hřišti, Berani budou testovat určité hráče v preseason, konkrétně při běhu zpět, kde musí vyplnit nepřítomnost Cam Akers. Darrell Henderson Jr., Xavier Jones a Jake Funk budou bojovat o opakování.

Schopnost má, o tom není pochyb, řekl McVay o Hendersonovi. Je to opravdu jen druh zjišťování, co bude nejlepší, nechci říkat počet hřišť, ale nejlepší způsob, jak ho využít a mít opravdu na mysli celkový obraz.

Stejně jako mnoho předkrmů Beranů se ani u Hendersona neočekává, že by hrál v preseason.

Díky pouhým třem přípravným zápasům je rutina pro týmy z celé ligy trochu odlišná. Chargers zaujali podobný přístup jako Berani, přičemž se předpokládalo, že QB Herbert a bezpečnost Derwin James budou sedět.

Naše postupy budou mnohem více podobné zápasům než těmto přípravným hrám, řekl hlavní trenér Chargers Brandon Staley. Prostředí, která vytváříme na našich cvičných polích, je skutečná akce v předsezóně pro kluky, jako je on.

Byl jsem tak nadšený, že jsem ho viděl soutěžit se všemi speciálními hráči, které máme. Cítíme, že je to pro něj to pravé prostředí, aby se mohl připravit na sezónu.


Populární Problémy

Berdych se rozešel s trenérem Vallverdu

Místo v šampionátu ACC je na řadě, když se Virginie ujme Virginia Tech v poháru Commonwealthu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru bez kabelu.

Před kampaní v Monte Carlu v roce 2021 poskytl Rafael Nadal určitý pohled na zranění zad, které ho začátkem letošního roku sužovalo během většiny houpaček v australském hardcourt.

Jak vyrobit pomerančový džus. Není nic tak uspokojivého jako sklenice čerstvě vymačkaného pomerančového džusu. Může to trvat o několik minut déle, než byste čekali. Chuť však stojí za námahu a čekání. Vyzkoušejte: Udělejte nějaké a uvidíte ...

Hry

Jak hrát a improvizovat Sipa (Kick). Sipa je zábavná a jednoduchá hra, která vznikla na Filipínách. Hráči kopou nebo praští olověnou podložkou (dále jen „sipa“) chodidly, dlaněmi a lokty a cílem je udržet ji ve vzduchu jako ...