Jak sledovat fotbal Florida Gators bez kabelu

Sledujte floridské aligátory bez kabelu

Getty Images Quarterback Emory Jones z Florida Gators.

Florida má na klíčových místech nové tváře, ale stále vypadá jako uchazeč, který v této sezóně může v SEC způsobit nějaký hluk.

V roce 2021 budou floridské hry vysílány buď v sítích ABC, CBS, ESPN, ESPN2 nebo SEC Network, přičemž jedna hra nebude v televizi, ale bude se živě streamovat na SEC Network+ a ESPN+ .

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos z každého floridského fotbalového zápasu online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ABC, CBS, ESPN, ESPN2, SEC Network, SEC Network+ (ABC a CBS jsou aktivní na většině, ale ne na všech trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé floridské hry s předplatným balíčku FuboTV Starter plus doplňkem Sports Plus (celkem 130+ kanálů). Obojí lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry z Floridy můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Jedna hra na SEC Network+ je přístupná pouze prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Fubo. Tímto způsobem můžete také sledovat hry na ABC, ESPN, ESPN2 a SEC Network.


Stream DirecTV

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ABC, CBS, ESPN, ESPN2, SEC Network, SEC Network+ (ABC a CBS jsou aktivní na většině, ale ne na všech trzích)

superstar tenisky

Každou floridskou hru můžete sledovat s předplatným DirecTV Stream (dříve AT&T TV). ABC, CBS, ESPN a ESPN2 jsou zahrnuty v každém balíčku, zatímco SEC Network a SEC Network+ jsou na výběr (celkem 90+ kanálů) a výše, ale můžete si vybrat libovolný balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s 14denní bezplatnou verzí soud.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Bezplatná zkušební verze DirecTV Stream

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV Stream, hry z Floridy můžete sledovat živě v aplikaci DirecTV Stream , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Stream .

Jedna hra na SEC Network+ je přístupná pouze prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje DirecTV Stream (v seznamu poskytovatelů kabelových služeb může být stále uveden jako AT&T TV). Tímto způsobem můžete také sledovat hry na ABC, ESPN, ESPN2 a SEC Network.


Hulu s živou televizí

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ABC, CBS, ESPN, ESPN2, SEC Network, SEC Network+ (ABC a CBS jsou aktivní na většině, ale ne na všech trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé floridské hry s předplatným Hulu With Live TV (celkem 65+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

různé druhy tenisových porcí

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, hry z Floridy můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Jedna hra na SEC Network+ je přístupná pouze prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu. Tímto způsobem můžete také sledovat hry na ABC, ESPN, ESPN2 a SEC Network.


Sling TV

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ESPN, ESPN2, ESPN3 (simultánní hry na ABC), SEC Network, SEC Network+

Můžete sledovat živý přenos většiny floridských her (bez CBS) s předplatným balíčku Sling Orange + Sports Extra od Sling TV (celkem 45+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale první měsíc můžete získat za 21 $:

nejlepší tenisky 2019

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry na Floridě můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Jedna hra na SEC Network+ je přístupná pouze prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling. Tímto způsobem můžete také sledovat hry na ABC, ESPN, ESPN2 a SEC Network.


Vidgo

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ABC, ESPN, ESPN2, SEC Network, SEC Network+ (ABC je aktivní na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos většiny floridských her (bez CBS) s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Floridy můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Jedna hra na SEC Network+ je přístupná pouze prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo. Tímto způsobem můžete také sledovat hry na ABC, ESPN, ESPN2 a SEC Network.


Hry na CBS: Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, hry CBS můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


ESPN+

U jedné hry, která je na SEC Network+ (která se liší od běžného televizního kanálu SEC Network), můžete sledovat prostřednictvím webu ESPN nebo aplikace ESPN, pokud se přihlásíte ke kabelovému poskytovateli nebo ke streamovací službě, která zahrnuje síť SEC, ale pokud to nemáte, můžete hru sledovat také s předplatným ESPN+:

Získejte ESPN+

překážky na stolní tenis

Díky ESPN+budete moci během sezóny 2021 streamovat stovky živých univerzitních fotbalových zápasů. Obsahuje také desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 6,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 13,99 $ měsíčně . Samostatně by tyto tři streamovací služby stály celkem 20,97 $ za měsíc, takže ušetříte asi 33 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, hry SEC Network+ můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, jakékoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , Oculus Go, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled sezony na Floridě 2021

Florida začíná rok jako tým číslo 13 v zemi, ale Gators se po skončení 8-4 před rokem a ztrátou několika klíčových předkrmů obklopuje spousta otázek. Premiérem mezi těmi novými startéry je Emory Jones, která přebírá střed pro rekordní quarterback Kyle Trask, který je nyní v NFL. Jones na svůj výstřel čekal tři roky a nakonec se ho dočká.

sledujte, jak nikdy nebyly líbány online

Bylo to těžké, ale všechno to má svůj důvod, řekl Jones. To jsem si za poslední roky uvědomil. Trochu jsem hrál, takže mě to pohání dál. Právě jsem sledoval, jak kluci přede mnou dělají maximum a sledují, jak se pohybují a jak fungují, a rozhodně mi to jen pomáhá.

Na rozdíl od Traska je Jones dvojí hrozbou a na Floridě byl příležitostně používán jako změna tempa QB.

Myslím, že tomu rozumí, řekl Mullen v pondělí. Díváte se na jeho herní čas a zkušenosti v průběhu let. Každý říká, že to bude poprvé, co bude hrát první hru, ale říkat, že nehrál ve spoustě velkých momentů v mnoha různých hrách, velký rozdíl.

Florida bude také muset najít nějaké nové tvůrce hry, přičemž v prvním kole se stanou Kyle Pitts a přijímač Kadarius Toney.

The Gators otevírají sezónu ve stavu proti Floridě Atlantik a Jižní Floridě. Také uzavírají sezónu

Miluji hraní ve stavu (týmy), řekl trenér Floridy Dan Mullen. Lidé milují národní zápasy a národní zápasy jsou fantastické. … Na místní scéně je skvělé, když vidíte lidi, kteří hráli proti sobě nebo společně na střední škole na stejném hřišti v The Swamp. … Jednotlivě, v celém týmu, budou existovat nějaká vychloubací práva pro kluky, se kterými v minulosti hráli nebo proti nim.

Floridský rozvrh
4. září: Florida Atlantic (Gainesville, Florida)
11. září: na jižní Floridě (Tampa, Florida)
18. září: Alabama (Gainesville, Florida)
25. září: Tennessee (Gainesville, Florida)
2. října: v Kentucky (Lexington, Ky.)
9. října: Vanderbilt (Gainesville, Florida)
16. října: ve státě Louisiana (Baton Rouge, La.)
Ahoj týden
30. října: Georgia (v Jacksonville na Floridě)
6. listopadu: v Jižní Karolíně (Columbia, S.C.)
13. listopadu: Samford (Gainesville, Florida)
20. listopadu: v Missouri (Columbia, MO)
27. listopadu: Floridský stát (Gainesville, Florida)

Kurzy mistrovství SEC
Alabama -165
Gruzie +200
Texas A&M +1000
Florida +1 400
LSU +1600
Staňte se slečnou +2000
Auburn +2200
Missouri +3000
Kentucky +5000
Tennessee +6000
Stát Mississippi +8000
Arkansas +8000
Jižní Karolína +20000
Vanderbilt +50000


Populární Problémy

Jak cvičit. Cvičení je tak důležitou součástí vašeho celkového zdraví. Je to dobré pro vaše tělo i mysl! I když se může zdát zahájení cvičební rutiny skličující, nebojte se. Můžete si vytvořit cvičební plán, který bude vyhovovat vašemu tělu ...

Denis Shapovalov nedávno poskytl své myšlenky o revidovaném systému hodnocení ATP a poukázal na to, že hráči jako Andrey Rublev byli novými pravidly těžce provedeni.

Střední škola je důležité období - získáváte si přátele a dozvíte se o sobě více a také se připravujete na budoucnost! Spousta teenagerů se obává, že budou na střední škole skvělí, a naštěstí existuje několik věcí, které ...

Jak udělat očistnou polévku. Když procházíte očistou, ať už jde o očistu jater a žlučníku nebo stále oblíbenější očistu tlustého střeva, to, co jíte, má hodně do činění s tím, jak úspěšná (nebo neúspěšná) je vaše očista. Polévky ...

Arachnofobie je běžná fobie, která postihuje přibližně 50% žen a 18% mužů. Http://www.spring.org.uk/2013/11/scared-of-spiders-5-psychological-insights-into-arachnophobia .php Ačkoli vědci opravdu nechápou, co ...