Jak sledovat LeBronův „Obchod“ online bez kabelu

HBO 'The Shop' představovat Lebron James, Maverick Carter a Jay-ZPopulární talk show The Shop se vrací ke své čtvrté sezóně v pátek 28. května ve 21:30. ET/PT na HBO.

aplikace disney plus xbox one

Pokud nemáte kabel, můžete sledujte show přes HBO Max , ale to již nenabízí bezplatnou zkušební verzi, takže zde jsou další způsoby, jak můžete The Shop sledovat online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, obchod můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď jsou balíčky Choice a up s HBO Max zdarma bez dalších poplatků. Navíc můžete do své 14denní zkušební verze zdarma zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

tenisový míčkový granát

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, obchod můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, obchod můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Obchod“ 2021Hrát si

Video Video o tom, jak sledovat „obchod“ Lebron online bez kabelu 2021-05-28T07: 00: 35-04: 00

Hostitelem Lebron James a Maverick Carter je The Shop talk show, jejímž cílem je nabídnout konverzaci a debatu mezi unikátním souborem některých z největších jmen sportu a zábavy.

Mezi minulé hosty patří prezident Barack Obama, Drake, Mary J. Blige, Snoop Dogg, Jimmy Kimmel, Lil Nas X, Will Smith, Patrick Mahomes, Megan Rapinoe, Kevin Hart a Rob Gronkowski.

Nyní se k Jamesovi a Carterovi připojuje na premiéru ve čtvrté sezóně legendární hudební magnát Jay-Z, vedle zpěváka/skladatele Bad Bunnyho, superhvězdy WNBA Nneky Ogwumike a marketingového ředitele Paula Rivery.

V této epizodě hvězdně obsazená skupina diskutuje o důvěře na velké scéně, rodičovství a WrestleManii, škádlí tiskovou zprávu HBO.

Epizody The Shop se často odehrávají uvnitř holičství, odtud název. Dává divákům jedinečný zážitek z holičství, který pro mnohé představuje útočiště pro volně plynoucí a temperamentní diskuse. Série navštíví holičství po celé zemi, aby shromáždila významné osobnosti, které mohou upřímně mluvit o sportu, hudbě, popkultuře, světových událostech, podnikání a dalších kulturně relevantních tématech, čte oficiální stránky .

streamování velké desítky bez kabelu

Obchod je přesně důvod, proč jsme vytvořili nepřerušovaný, říká James. Každý, kdo byl ve skutečném holičství, jako v těch, kde jsem vyrůstal, ví, proč může být tato show tak neuvěřitelná. Jsem opravdu nadšený, že HBO našemu nápadu věří a pomáhá nám vytvořit něco zvláštního.

Další nová epizoda The Shop se koná v pátek 28. května ve 21:30. ET/PT na HBO.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy LA Galaxy vs Philadelphia Union na počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak hrát Gully Cricket. Gully cricket je neoficiální forma kriketu pocházející hlavně z Indie, Pákistánu, Bangladéše a Srí Lanky. Když se hra kriketu hraje v malých uličkách, v hindštině označovaných jako „gully“ (jazyk hlavně ...

Podívejte se na náš kompletní přehled a průvodce východním forhendovým úchopem. Naučte se, jak udržet východní přilnavost, a také hlavní výhody a nevýhody.

Pokud se vám někdo líbí a jste si docela jistí, že vás má rád zpět, možná si říkáte, jestli je čas na první polibek. První polibek je vzrušující, ale je normální cítit nervozitu a nejistotu, co dělat. Ve skutečnosti je to pravděpodobně ...

Novak Djokovic a Simona Halepová jsou úřadující mistryně dvouhry, zatímco Sania Mirzaová a Martina Hingisová vyhrály čtyřhru žen v roce 2015.

Stránka z historie - finále dvouhry mužů ve Wimbledonu, 2008