Jak sledovat epizody „Velmi Bradyho renovace“ online

HGTVDlouho očekávaná premiéra Velmi Brady Renovace premiéra 9. září 2019, v síti HGTV, ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT. Šest dětí, všechny dospělé, z Bradyho parta , přispějte na pomoc při rekonstrukci domu, ve kterém vyrostli, a obnovte jeho slávu i mimo ni. Pro ty, kteří by chtěli sledovat show, ale nemají kabelové předplatné nebo nemají HGTV jako součást svého kabelového balíčku, stále existují možnosti sledování show online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HGTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:jak hrát raketbal pro začátečníky

FuboTV

HGTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos HGTV na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje HGTV.náklady na tenisovou raketu

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos HGTV na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

TV Philo

HGTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete HGTV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.


Pro ty, kteří hledají další informace o pořadu, si přečtěte níže podrobnosti o obsazení, pár popisů epizod a další podrobnosti pořadu.

THE BRADY BUNCH CAST DNES:
Barry Williams (Greg)
Christopher Knight (Peter)
Eve Plumb (led)
Maureen McCormick (Marcia)
Mike Lookinland (Bobby)
Susan Olsen (Cindy)

HGTV VELMI BRADY RENOVATION CAST: Kromě každého z dětí z Bradyho parta v show se objeví také talent ze sítě HGTV. Mezi tyto obsazení patří:

Jasmine Roth z Skrytý potenciál
Jonathan a Drew Scott z Property Brothers
Leanne a Steve Fordovi z Obnoveno Fordem
Mina Starsiak a Karen E. Laine z Dobré kosti

VELMI BRADSKÁ OBNOVA EPIZODA 1: Název premiéry je Miláčku, jsme doma! a popis epizody zní, Bradyho parta herci mají emocionální shledání ve svém slavném televizním domě před zahájením demolice; Jonathan a Drew Scott se spojili s Maureen McCormick a Susan Olsen, aby zrekonstruovali srdce domova, včetně ikonického schodiště.

VELMI BRADY RENOVATION EPISODE 2: Epizoda 2 se koná 16. září 2019 a nese název Zde je druhý příběh. Synopse spiknutí epizody uvádí, že Jasmine Roth a Barry Williams vytvářejí doupě Mike Bradyho ze tří prostor v původním domě; Mina Starsiak Hawk a Karen E. Laine pracují se Susan Olsen a Mike Lookinland na koupelně Jack a Jill a dětských pokojích.

Živý přenos lupiči vs titáni

Před premiérou Velmi Brady Renovace “Jane Latman, prezidentka HGTV, vydala toto prohlášení, digitální platformy HGTV nám umožňují nabídnout našim fanouškům neustálý proud nových Brady Bunch obsah. Super fanoušci Brady uvidí úžasnou proměnu rodinného domu v televizi Velmi Brady Renovace a pak nás můžete navštívit online 24/7, abyste viděli tolik podmanivějších Bradyho okamžiků. Opravdu dáváme našim divákům všechen Brady, a to pořád. Bude také Velmi Brady Aftershow a popis seriálu HGTV zní: Po každé epizodě A Very Brady Renovation bude párty pokračovat hostovanou aftershow na Facebooku z Brady Bunch Dům. Moderuje digitální hostitel Discovery Studios Jason Pickens a vysílá se z obývacího pokoje nově zrekonstruovaného Brady Bunch house, každá aftershow upozorní členy Bradyho obsazení, jak sdílejí reakce na epizodu tohoto týdne před živým publikem.


Populární Problémy

Ceny tenisu neustále narůstají a většina historicky nejvýdělečnějších lidí pochází ze současné éry. Čtyři hráči v seznamu jsou aktivní, zatímco pouze jeden - Pete Sampras - je v důchodu.

Správné dýchání je jedním z nejvíce přehlížených faktorů při cvičení. Během bench pressu vytvoříte správnou dýchací technikou pevné a pevné tělo, které může účinně podporovat váhu. Jako obecné vodítko můžete ...

Bývalí top 10 hráči Roberto Bautista Agut a David Goffin vedou zaplněné hřiště na ročníku Open Sud de France 2021, který se bude hrát v Montpellier od 22. do 28. února.

Pokud máte rovnátka na zubech, mohou vám být také předepsány elastické gumičky, které vám pomohou s narovnáním zubů. Gumové pásky se s trochou trpělivosti nasazují poměrně snadno, ale jejich přizpůsobení může nějakou dobu trvat. Vždy...

Texas se v sobotu utká s Louisianou v poutavém fotbalovém zápase Top-25 1. týdne. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hry online zdarma.

Vždy zábavný Waste Management Phoenix Open je zpět na další rok. Zde je návod, jak sledovat drsný turnaj online.