Jak sledovat Disney Plus na Xbox One

disney plus xbox onenejlepší počítač pro hraní her a streamování

Streamujte Disney Plus hnedV Severní Americe je den spuštění Disney Plus, a to znamená, že je čas spát na gauči, zapnout televizi a začít streamovat všechny filmy Disney, které zvládnete. Pro mnoho hráčů tam venku to znamená nastartovat nový Xbox One. Dobré zprávy? Je velmi snadné sledovat Disney Plus na vašem Xbox One.Bude tedy Disney Plus na Xboxu One?

Disney Plus je k dispozici na Xboxu One od spuštění streamovací služby, stejně jako vaše PS4, zařízení Roku, PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a další.

Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat Disney Plus na Xbox One, postupujte takto: 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Zapněte Xbox One
 3. 3. Přihlaste se ke svému profilu Xbox Live
 4. 4. Na domovské obrazovce Xbox stiskněte A tlačítko vyvolat Hledání
 5. 5. Zadejte „Disney Plus“
 6. 6. Stiskněte Tlačítko přejít na Disney Plus v Microsoft Storu
 7. 7. Bzučivé video/upoutávka zahájí automatické přehrávání. Ignorujte to a stiskněte levou páčku
 8. 8. Vyberte DOSTAT a zatlačte na Tlačítko (Disney Plus se začne stahovat)
 9. 9. Po dokončení stahování se ve spodní části obrazovky zobrazí oznámení pro Xbox. Když k tomu dojde, aplikaci otevřete podržením prostředního tlačítka Xbox na ovladači.
 10. 10. Přihlaste se do Disney Plus pomocí svých přihlašovacích údajů
 11. 11. Přejděte na pořad nebo film a stisknutím tlačítka A spustíte přehrávání.

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - právě teď byste měli streamovat Disney Plus na Xbox One.
Sledujte Disney Plus ve 4K na Xbox One

Samozřejmě, pokud vyděláte pár peněz pro Disney Plus, budete chtít z toho vytěžit maximum, co můžete. Měli byste tedy plánovat využití streamování 4K, které je nabízeno s Disney Plus.

tenisový kluk

Pro uživatele konzoly Xbox One však existuje velká výhrada: budete potřebovat Xbox One X nebo Xbox One S streamovat v rozlišení 4K. Uvedená verze pro Xbox One se nepřehraje v rozlišení 4K. Promiňte.Také budete muset mít připojení k internetu alespoň 25 Mbps, takže možná budete chtít zkontrolujte rychlost svého internetového připojení pokud aktuálně nevíte, jaká je rychlost vašeho připojení, abyste zjistili, zda budete moci streamovat Disney Plus ve 4K na vašem Xbox One.
Kdy se spustí Disney+ na Xbox One?

Disney Plus vychází na Xbox One v Severní Americe 12. listopadu 2019. I když zatím nemáme přesný čas spuštění, vypadá to, že služba bude spuštěna v 9:00 EST.

Pokud jde o zbytek světa, Disney+ se v Evropě spustí 31. března 2020.


Kolik bude Disney Plus stát?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte k aplikaci Disney Plus na konzole Xbox One, Xbox One S nebo Xbox One X a začnete streamovat.


Co bude možné sledovat při spuštění na Disney Plus?

Až bude 12. listopadu spuštěno, bude na Disney Plus a Xbox One k dispozici více než 900 pořadů a filmů.

Některé hlavní body zahrnují všechny filmy Star Wars Síla se probouzí , skvělé klasické filmy jako Disney Moana, Coco, a Mulan , některé úžasné animované komiksy jako X-Men a Neuvěřitelný hromotluk série a další.

Úplný seznam najdete v našem centru Disney Plus.

Streamujte Disney Plus hned

Viz také

slouží pravidla stolního tenisu
 • Sledujte Sling TV na Xboxu OnePopulární Problémy

Pokud se o ně správně staráte, můžete mít své opálené kožené boty mnoho let. Aby vaše boty zůstaly ve špičkovém stavu, provádějte pravidelnou údržbu a čistěte je, kdykoli se zašpiní. Dbejte také na jejich skladování v chladu a suchu ...

Pokud se má věřit zprávám, Indian Wells Masters je připraveno vrátit se v roce 2021 - poprvé, kdy se hardcourtová událost bude hrát za více než dva roky.

Novak Djokovič nedávno vzpomínal na své osobní zkušenosti z dětství, které mu podle něj pomohly stát se šampionem. Djokovič také hovořil o svém postoji, který nikdy neřekl, a o tom, jak nejlépe reprezentovat Srbsko na mezinárodní úrovni.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat streamování „Filthy Rich“ online.

Peníze na Australian Open: Zjistěte, co každý rok vydělají Djokovič, Nadal a Federer.