Jak streamovat „Nikdy jsem nebyl políben“: Průvodce prohlížením rodiny

Stream nyní nebyl nikdy políbenFilmy často zkoumají nešikovnost teenagerů a sledují je prostřednictvím nebezpečí na střední škole. Nikdy nebyl políben Je to jedinečný pohled na to, místo toho následuje editor kopií 20, který musí kvůli příběhu znovu prožít své trapné dospívající roky. Drew Barrymore je hlavní hvězdou obsazení této romantické komedie z roku 1999, kde hraje po boku Davida Arquette, Michaela Vartana, Leelee Sobieski a Johna C. Reillyho.

Snímek 20th Century Fox se teprve nedávno stal součástí dědictví společnosti Disney, ale nádherný návrat ke studům na střední škole vdechl nový život unavenému žánru. Je to chytrý příběh o dospívání vyprávěný očima Barrymoreovy Josie Gellerové, která dostává druhou šanci definovat se a poznat hodnotu vlastní hodnoty. Napsali Abby Kohn a Marc Silverstein, Nikdy nebyl políben, byl Raja Gosnell druhým pokusem o ředitelské křeslo.Viz také: 50 nejlepších romantických komedií

Nalézt Nikdy nebyl políben streamování pro vaše potěšení ze sledování nebo sledování Nevr byl políben online, abyste znovu prožili svá středoškolská léta očima Josie Gellerové.

Zde je návod, jak streamovat Nikdy nebyl políben právě teď:Jak streamovat „Nikdy jsem nebyl políben“ - exkluzivně na Disney+

Nikdy nebyl políben je jedním z populárních romantických komediálních filmů z dvacátých let minulého století, který se streamuje výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Nikdy nebyl políben a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledání Nikdy nebylo políbeno
  5. 5. Klepněte na Nikdy nebyl políben
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi

„Nikdy nebyl políben“: Přehled

Datum vydání: 09.04.1999
Tvůrci: Abby Kohn, Marc Silverstein
Ředitel: Raja Gosnell
V hlavních rolích: Drew Barrymore, David Arquette, Michael Vartan, Leelee Sobieski
Hodnocení: PG-13
Synopse:

tenisové polštáře

Nejistý editor kopií se vrací na střední školu pro lopatku, ale je těžké zapadnout a překonat stejnou trapnost, jakou trpěla jako teenager.

Jak dlouho je „nikdy nebylo políbeno“?

Nikdy nebyl políben má běh 107 minut.

Děj „Nikdy nebyl políben“

Josie Geller je introvertní editor kopií, který má tendenci létat pod radarem. Když ji její šéfredaktor Rigfort přidělí, aby pokryla příběh o životě teenagerů, byla vytlačena ze své komfortní zóny. Jako teenager se Josie vrací do školy jako studentka a okamžitě zjistí, že se vrací ke své geekierové osobnosti a znovu prožívá svou zničenou středoškolskou kariéru.

Ačkoli se spřátelí s pitomcem Aldysem a získá si respekt svého učitele angličtiny Sama Coulsona, Josie tlačí její šéfredaktor Augustus Strauss, aby se spřátelil s populárními dětmi. S pomocí bratra Roba se jí to daří, ale za cenu její identity. Když její činy kladou negativní pozornost na Aldys, Josie obětuje svůj příběh a přátelství, aby napravila své křivdy.

Herci „Nikdy nebyli políbeni“

Oživení tohoto krásného příběhu o dospívání je nezapomenutelným obsazením oblíbených 90. let.

Drew Barrymore jako Josie Geller

Poté, co Josie Geller strávila svou střední školu jako šprt, nikdy nezažila zábavu jako teenager. Drew Barrymore hraje 25letého editora kopií, který se vrací na střední školu pro naběračku. Nikdy nebyl políben byl Barrymoreův poslední film 90. let a první film pro její produkční společnost Flower Films.

David Arquette jako Rob Geller

Ačkoli je Arquette Rob Geller starší než Barrymore mimo film, je o dva roky mladší než Josie. Toto je Arquetteův druhý film s Barrymore, protože oba se objevili ve filmu Wese Cravena Výkřik v roce 1996.

Michael Vartan jako Sam Coulson

Vartan představuje Josieho učitele angličtiny a romantický zájem Sama Coulsona. Coulson zjistí, že k Josie něco cítí, a potýká se s tím, že je studentka.

Leelee Sobieski jako Aldys

Aldys je první studentkou během Josieho návratu na střední školu, se kterou se spřátelí. Původně byla Sobieski nabídnuta role Kristin, jedné z populárních dívek. Požádala však Aldys, protože jí tato postava přišla zajímavější. Než do toho vstoupil Sobieski, byla Chloe Sevigny považována za Aldys.

Písně a soundtrack „Nikdy nebyly políbeny“

Být středoškolským rom-comem z 90. let, lze to předpokládat Nikdy nebyl políben měl nabitý soundtrack s nezapomenutelnými a relatable skladbami. Jimmy Eat World, The Cardigans, R.E.M., The Moffatts, The Beach Boys a dokonce i John Lennon a Yoko Ono se objevují v soundtracku k 16 skladbám. Navzdory některým větším jménům se soundtrack nedostal na vrchol žebříčku Billboard Top 200, místo toho se do května 1999 nedostal na 161. místo.

„Nikdy nebyli políbeni“ v pokladně

S rozpočtem 25 milionů dolarů, Nikdy nebyl políben si domů odvezl celkem 84,5 milionu dolarů.

Recenze „Nikdy nebyli políbeni“ - Co řekli kritici

Ačkoli si diváci mohou užít sledování Josie Gellerové, jak prochází střední školou, kritici byli na komedii z konce 90. let méně než laskaví. Film byl kritizován jako neoriginální a nevýrazný, ačkoli herecké obsazení, konkrétně Barrymore, bylo za jejich práci chváleno.

Kde se film ‚Nikdy nebyl políben‘ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Nikdy nebyl políben se připojil k panteonu Disney poté, co studio získalo společnost 20th Century Fox. Ačkoli to může mít diváckou základnu, není to film, který způsobí, že se mnoho vln pohne vpřed. Nikdy nebyl políben našel si nominaci na seznam Amerického filmového institutu z roku 2002 - AFI 100 let ... 100 vášní.

Trailer „Nikdy nebyl políben“Hrát si

Nikdy nebyl políben (1999) Trailer #1 | Klasické přívěsy Movieclips Podívejte se na oficiální trailer Never Been Kissed (1999) s Drewem Barrymorem v hlavní roli! Dejte nám vědět, co si myslíte v níže uvedených komentářích. ► Koupit nebo pronajmout na Fandangu mějte přehled o všech svých oblíbených filmech. Hrají: Drew Barrymore, David Arquette, Michael Vartan… 2019-01-30T00: 14: 14Z

Drobnosti „Nikdy nebyly políbeny“: 5 rychlých faktů

Během sledování Nikdy nebyl políben , mějte těchto pět kousků vědomostí v pozadí!

1. A Franco First

James Franco může být v Hollywoodu 21. století běžným jménem, ​​ale před rokem 2000 byl neznámý. Nikdy nebyl políben byl jeho filmový debut, kde hrál Jasona, přítele Josieho rozdrcení, Guye Perkinse.

2. Věk není nic jiného než číslo

Někteří mohou mít problém s pětadvacetiletým piněním po 17letém, ale není to tak strašidelné, jak to vypadá při pohledu na obsazení. Drew Barrymore je ve skutečnosti o dva roky mladší než Jeremy Jordan, který hraje její školní milostný zájem, Guy.

3. Six Degrees of Separation - Friends Edition

Sledujte kariéru obsazení Nikdy nebyl políben a najdete několik odkazů na velmi populární Přátelé Televizní seriál. David Arquette byl ženatý s jednou z hvězd seriálu Courtney Cox. Jeho postava, Rob Geller, také sdílela příjmení s Coxovou Monikou Gellerovou. Michael Vartan, který hraje Josieho učitelského milence Sama Coulsona, hrál v epizodě Přátelé jako datum Moniky na večeři na Den díkůvzdání.

4. Robova skutečná inspirace?

Možná to ve skutečnosti neinspirovalo postavu Roba, který hraje jako nelegitimní člen týmu ve školním baseballovém týmu, ale k podobnému incidentu došlo v Kalifornii. Stejně jako Robův tým nebyl po odhalení jeho věku diskvalifikován, dívka v basketbalovém týmu byla během státního turnaje shledána nezpůsobilou a přesto mohla hrát.

5. Odkaz na Ridgemont High

Pro jeho inspiraci pro Rychlé časy na Ridgemont High , Cameron Crowe se vrátil na střední školu, když mu bylo 21 let. Jeho zkušenosti vedly k románu a scénáři k filmu z roku 1982. To se podobá Josieho zadání, i když její věkový rozdíl je o něco dramatičtější.

Více skvělých filmů Disney na Disney+


Populární Problémy

Bucks and Knicks odstartují vánoční akci NBA v úterý. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých možností, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn naživo online v roce 2021.

V sobotu se na roštu setkají dlouholetí nepřátelé Ivy League Cornell a Harvard. Zde je návod, jak sledovat fotbalový zápas online.

Získávání řezů a škrábanců je součástí každodenního života. Většinu času se tyto rány hojí bez obtíží. Někdy však do zranění vstoupí bakterie a způsobí infekce, které mohou být nebezpečné. Včasná detekce infekce způsobí ...