Jak načechrat polštáře

Když si polštáře načechráte každý den nebo téměř každý den, vydrží vám déle a lépe vypadají. Všechny polštáře by měly být načechrané, kromě polštářů vyrobených z pěny.Metoda 1 ze 3: Chlupaté polštáře ručně

 1. 1 Uchopte konec každého polštáře do každé ruky. Zatlačte na koncepolštářdovnitř a ven. Udělejte to stejným způsobem, jako byste hráli na squeeze box nebo klavírní harmoniku, ale mnohem rychleji.
  • Poté můžete polštář přetvořit rukama, aby správně seděl na posteli nebo zapadl do polštářů. Načechrané polštáře zlepšují celkový vzhled vaší ložnice. Budou také pohodlnější a pomohou vám lépe spát.
  • Ujistěte se, že nejste alergičtí na peří nebo prachové peří, než spíte, nebo načechrejte polštáře, které je obsahují. Peří a prachové peří je poměrně běžnou alergií, zejména u lidí s astmatem nebo jinými plicními onemocněními.
 2. 2 Trefte polštáře. Pokud se polštáře příliš nenamočily, můžete je načechrat tím, že narazíte do boků současně pěstmi.
  • Peřové polštáře se nejsnadněji chmýří, protože mají nejlehčí výplňový materiál. V případě péřového polštáře by mělo stačit lehké bouchnutí.
  • Vezměte si polštář a několikrát vklepejte do postele, aby se to vyrovnalo.
 3. 3 Stiskněte polštáře. Držte polštář nahoře. Ujistěte se, že polštář jde nahoru a dolů, ne ze strany na stranu, jako byste to měli, když spíte.
  • Přesuňte ruce dolů přibližně do středu polštáře a možná trochu nad něj. Nyní rychle zmáčkněte, pusťte a chyťte polštář.
  • Udělejte to asi pětkrát. Po zmáčknutí polštářů s nimi silně zatřepte, znovu si je položte na postel a poté polštář bijte plochou rukou z každé strany.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Sušení polštářů k jejich chmýření

 1. 1 Vložte polštáře do sušičky s tenisovým míčkem. Polštáře můžete hodit do sušičky něčím jako tenisový míček. Dokonce i pouhé procházení polštáře sušičkou by ji mělo načechrat. Polštáře byste mohli dát do sušičky jednou za měsíc.
  • Vložte tenisový míček do ponožky, na konci ponožku zavažte a oba je na pár minut vyhoďte do sušičky. Polštář bude nadýchaný a ideální pro dobrý noční spánek. Vyzkoušejte tuto metodu pouze v případě, že jste polštář nemohli načechrat ručně.
  • U bavlněných polštářů vložte polštář na 20 minut do sušičky, protože to bude mít za následek, že budete opakovaně bít do polštáře. Když je sundáte, polštáře by měly být zcela suché a můžete je více načechrat pěstí. Použijte nízké nastavení teploty nebo vzduchu.
 2. 2 Ponechte polštář na slunci. Polštáře obvykle ztrácejí svůj objem kvůli vlhkosti, takže slunce může pomoci je vysušit a zvýšit nadýchanost.
  • Když ruční polštáře (poplácávání a tvarování polštáře) nepomůže, měli byste nechat polštář na pár hodin na slunci. Polštáře byste mohli pověsit venku na šňůru na prádlo, pokud ji máte.
  • Asi tři až čtyři hodiny by měly být dost času na to, aby slunce absorbovalo vlhkost. Mimochodem, je také možné prát polštáře, v závislosti na typu polštáře.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vědět, kdy vyměnit polštáře

 1. 1 Polštáře pravidelně chmýřte. Chlupaté polštáře denně, aby si udržely tvar.
  • Tím, že polštáře každý den chmýří, může cirkulovat vzduch, aby se trvale nevyfoukly. Nebudete je muset vyměnit tak rychle.
  • Také pravidelně perte své povlaky na polštáře. Kdo chce spát na špinavém polštáři? Je dobré každý týden prát povlak na polštář.
 2. 2 Vyměňte svůj polštář každých několik let. Některé polštáře nelze zcela obnovit a měly by být vyměněny.
  • Odborníci navrhují výměnu polštářů každých 4-6 let, především pro odstranění roztočů. Umístěte polštář na rovný povrch. Pokud má hrudky, boule nebo promáčknutí, je pravděpodobně na čase jej vyměnit. Pokud se probudíte s bolavým krkem, pravděpodobně vám to neposkytne dostatečnou podporu.
  • Jakmile jsou polštáře opakovaně rozdrceny a náplň je kvůli vlhkosti (pravděpodobně pot) plochá, pravděpodobně je nebudete moci vrátit do jejich původní nadýchanosti. Pokud polštář zapáchá, vyměňte jej. Sklopte polštář na polovinu a pak se podívejte, jestli zapadne zpět na místo. Pokud tomu tak není, je pravděpodobně čas jej vyměnit.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdykoli načechrám polštář, nezdá se mi to měkčí ani nadýchanější. Je to nové. Je to normální? Záleží na tom, z čeho je vyroben. Pokud je to peří, tak ano, to je divné, ale pěna není nadýchaná a hustší polyfily mohou být hůře načechrat.
 • Otázka Někdo položil na můj přízvuk polštář ze pohovky a ten se vyrovnal. Jak to obnovím? Pokuste se otevřít povlak na polštář, vyjměte vycpávku a potřeste polštářem. Vložíme náplň zpět, uzavřeme pouzdro na zip a ještě jednou protřepeme. Mělo by být obnoveno (alespoň do určité míry).
 • Otázka Jak načechrám tělový polštář? Stejným způsobem můžete postupovat i při vláčení tělového polštáře. Možná však budete potřebovat někoho jiného, ​​aby vám pomohl.
 • Otázka Je lepší načechrat si polštář, když je v kufru? XxGacha_KittenxX Ne. Je lepší chmýřit si polštář, když je venku. Pokud polštář načechráte, když je v pouzdře, může ho poškodit.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Na ploché polštáře byste mohli přidat další výplň.
 • Načechrání polštářů nepoškodí povlaky na polštáře a vkládání čistých polštářů přes sušičku je naprosto v pořádku.
 • Chlupaté polštáře s vypnutými povlaky na polštáře, aby se vám nepoškodil povlak na polštář.
 • Sušit čisté polštáře není dobrý nápad.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak posílit záda. Silné zádové svaly pomáhají udržovat horní část těla stabilní a mohou předcházet bolestem zad - zvláště pokud většinu dne sedíte. Chcete -li si vybudovat silná a flexibilní záda, přidejte do své cvičební rutiny cvičení zaměřená na ...

Díky tomu, že svět je občas nejistý, je snadné zjistit, že se ve svém životě cítíte stále pesimističtěji. A i když jste obecně optimistický člověk, je snadné nechat své přátele, kteří mají menší naději, táhnout ...Jak se dostat na ostrov Nami ze Soulu. Nami Island, také známý jako Namiseom nebo Namiseom Island, je turistickým místem severovýchodně od Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Malý ostrov ve tvaru půlměsíce se nachází v řece North Han a je jen ...

Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, je pravděpodobné, že se budete rádi obklopovat předměty z knih a filmů. Ale někdy se tyto věci sčítají a mohou být trochu drahé. Naštěstí pro vás existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak si vytvořit vlastní ...Viceův oblíbený zápasový dokumentární seriál „Temná strana prstenu“ se vrací na sezónu 3 ve čtvrtek 6. května. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.