Přímý přenos Panthers vs 49ers: Jak se dívat online bez kabeluGetty San Francisco 49ers koutek Richard Sherman

San Francisco 49ers má šanci začít 7: 0 poprvé od roku 1990 jako hostitel Carolina Panthers v neděli.

Začátek hry je naplánován na 16:05. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Panthers vs 49ers na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Charlotte a San Franciska) je jedním z nich Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

jak vysoký je juan martin del potro

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Charlotte a San Franciska). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Panthers a 49ers.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Panthers vs 49ers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Panthers vs 49ers Preview

Jedním z dosud nejzajímavějších příběhů sezóny NFL byl úspěch San Francisco 49ers, kteří se snaží posunout svůj rekord, aby zůstali dokonalí proti tvrdému týmu Panthers, který vyhrál čtyři v řadě poté, co shodil první dva.

Hlavní trenér San Franciska Kyle Shanahan si z horkého startu svého týmu příliš nevydělává.

Zlepšíte se nebo se zhoršíte, nezůstanete stejní, řekl trenér 49ers Kyle Shanahan. Jak tento rok plyne, je to čím dál těžší. A musíme se ujistit, že jak to bude těžší, musíme se zlepšit, pokud chceme splnit svá vlastní očekávání.

Niners tento týden vyvolali velký obchod a přivedli do Denveru pasažéra Emmanuela Sanderse, aby z quarterbacka Jimmyho Garoppola získal skutečného širokého přijímače číslo 1.

Cítíme, že je to člověk, který nám letos může hodně pomoci a uvidíme, kam se mu to bude hodit poté, řekl Shanahan.

Sanders je rád za změnu scenérie poté, co strávil posledních pět a více sezón v Denveru. S Broncos vyhrál Super Bowl a dvakrát udělal Pro Bowl.

Cítí se dobře [být tady], řekl ve středu Sanders prostřednictvím ESPN. Očividně mám pro Broncos velkou lásku. Strávil jsem tam šest let, vyhrál jsem tam Super Bowl a tu organizaci miluji. Ale být 49letý je jako nová energie a nové prostředí. Připomíná mi to, když jsem opustil Steelers a šel do Broncos.

Potřeboval jsem změnu scenérie a je dobré mít změnu scenérie. A jakou skvělou šatnu zde mají 49ers. Snažím se přijít a přinést ještě více pozitivní energie a vnést do tohoto přestupku další jiskru.

Panthers nastoupí do hry jako druhý quarterback Kyle Allen, protože Cam Newton se stále připravuje na návrat. Allen zatím předčil všechna očekávání.

Trenér Panthers Ron Rivera řekl, že čím více hraje, tím je pohodlnější a zvyšuje se jeho sebevědomí.

49ers jsou domácí favoritem 5,5 bodu pro tuto hru, přičemž díky dvěma silným obranným jednotkám jich bylo vysláno jen 42.


Populární Problémy

Jak pozastavit objekt v Jello. Ať už se pokoušíte udělat kreativní dezert nebo si v práci vykouzlíte jednoho ze svých kolegů z kanceláře, pozastavení pevného předmětu v Jello je zábavná a snadná činnost. Začněte smícháním 1 balíčku Jello do velkého ...

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Tailwhip je jedním z prvních a nejdůležitějších triků, které se naučíte, když se poprvé pustíte do scootingu. Házení ocasu znamená vyskočit na skútr do vzduchu, kopnout palubu kolem sloupku řídítek v plné ...

Jak se zvednout, když se cítíte na dně. Pocit smutku není způsob, jak žít život. Ať už máte ve světě právo na depresi, zůstat ve stavu deprese není to, co byste měli dělat každý den. Jste chtěl ...

Jak nainstalovat odtokový dřez. Umístění odtoku do dřezu je jednoduchý projekt domácího vylepšení, který každý zvládne za méně než půl hodiny. Nejprve se rozhodněte, zda svůj nový odtok instalujete do koupelny nebo kuchyně - ...

Zadní handpring je základním stavebním kamenem mnoha gymnastických nebo roztleskávacích rutin. Pokud si chcete udělat zadní handpring, měli byste mít již vybudovanou sílu horní části těla, zejména v pažích a ramenou. Před provedením ...