Přímý přenos Spurs vs Clippers: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Pokud je hra Spurs vs Clippers na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV , Hulu s živou televizí nebo Amazon Prime (Spurs market). Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Los Angeles Clippers bude ve čtvrtek hostit San Antonio Spurs v centru Staples.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Spurs vs Clippers na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra bude vysílána lokálně buď na Fox Sports Prime Ticket (trh Clippers) nebo KENS-CBS (trh Spurs). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Fanoušci v Los Angeles, San Antoniu a dalších místních trzích: FuboTV

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Prime Ticket a KENS-CBS Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Clippers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.

Fanoušci v San Antoniu: Kanál CBS Amazonu Prime

nákup tenisových raket online

Vzhledem k tomu, že hra je na CBS pro ty v San Antoniu, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je to skvělá volba, pokud nemáte zájem získat další kanály.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Spurs vs Clippers na počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Fanoušci v Los Angeles, San Antoniu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Prime Ticket a KENS-CBS součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Clippers na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak moc sloužit na wii tenisu

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass .

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a pak můžete sledovat živý přenos Spurs vs Clippers a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností, jako je průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým bez komerčních vstupenek.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Clippers a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled Spurs vs Clippers

Spurs jsou jedním ze dvou zbývajících neporažených týmů v NBA, když vyhráli všechny tři své soutěže o jednociferné číslo.

V pondělí unikli z pozdní palby Damiana Lillarda, aby doma zvládli Portland Trail Blazers 113-110. Strážce Blazers zaznamenal ve čtvrtém čtvrtletí 18 bodů a po vypršení času se ozvalo chrčení 3 ukazatelů.

Byli jsme na něm. Vystřelil, řekl hlavní trenér Spurs Gregg Popovich Associated Press . Řídil to příliš snadno, to je jisté. V úseku jsme před ním nezůstali příliš dobře, ale je to skvělý hráč. Dal to na sebe, aby to vzal a zaútočil na ráfek, a udělal to a my jsme před ním nezůstali dobře.

Křídlo Spurs DeMar DeRozan dosáhlo v týmu 27 bodů a 7 doskoků a 2 krádeží. Čtyřnásobný All-Star šel 7 z 7 z čáry volného hodu, dokud nezmeškal pár, zbývalo 7,8 sekundy, takže dveře byly otevřené pro Lillardův poslední druhý pokus.

Každá hra nemůže být dokonalá, řekl DeRozan podle San Antonio Express-News . Když bojujete, nemůžete to nechat na holičkách. Musíte pochopit, že je tu další příležitost, a využít další příležitosti a nezabývat se tou předchozí.

Velký muž LaMarcus Aldridge bojoval z pole, když nastřílel 15 bodů za střelbu 6 ze 17, ale nasbíral 5 bloků a ukradl a přidal 3 asistence.

Moje střela nebyla zapnutá, takže jsem se snažil být aktivní, pomáhat strážcům, řekl sedminásobný All-Star, podle San Antonio Express-News . Damian a C.J. (McCollum) jsou dva drsní strážci, které je třeba zastavit. Mohou se dostat na okraj. Mohou zastřelit všechny tři. Takže jsem se jen snažil být na okraji pro ně.

Na rozdíl od San Antonia nemohli Clippers vydržet závan hlídače opačného bodu, když naposledy vypadli, protože v roce klesli na 3-2. Los Angeles ve středu večer v poločase v poločase vedlo o jeden Utah Jazz, ale Mike Conley z Utahu vybuchl ve třetí čtvrtině o 18 bodů, když se jeho tým stáhl.

Utah v tomto období outscored Clippers 38-20. Conley dokončil hru se svými 29 body, když Utah vyhrál 110: 96 v Salt Lake City.

badmintonové hry zdarma

Conley střílel, třetí čtvrtina nás zabila, řekl hlavní trenér Clippers Doc Rivers Los Angeles Times . Mysleli jsme si, že jsme odvedli dobrou práci, abychom se vrátili do hry, a poté, co došlo ke třetí čtvrtině, hra v podstatě skončila.

Hvězda Clippers Kawhi Leonard, který hrál prvních sedm sezón své kariéry v San Antoniu, si odpočinul. Podpisující se mimo sezónu mimo sezónu Paul George si tuto sezónu ještě zahraje, protože se zotavuje z operace ramene.

Je jiné, když takové kluky sedíte a hrajete doma, získáte tu energii, řekl strážný Clippers Patrick Beverley podle Los Angeles Times. Když máte hry venku, musíte najít způsob, jak tuto energii společně vybudovat zevnitř.

Samozřejmě jakákoli ztráta je špatná ztráta na Západě a zejména v NBA, ale bez našich hlavních kluků jsme se dnes zlepšili.


Populární Problémy

Přechod z divošky na dívčí dívku není tak těžký, jak se zdá. Budete muset začít věnovat více pozornosti svému vzhledu a chování, stejně jako hygieně, abyste vypadali a působili více žensky. Změna vyžaduje čas, ale můžete začít být více ...

Jannik Sinner a Max Purcell se v úterý utkají v prvním kole US Open 2021. Ti dva se už jednou setkali, a to na Australian Open 2020, kde Sinner vyhrál ve dvou setech.

Roger Federer se poprvé ve své kariéře setká s Pierrem-Huguesem Herbertem o místo ve finále Halle.

Dvojice proti sobě odehrála 46 zápasů, z nichž každý vyhrál 23.

Roger Federer je připraven tento týden uskutečnit svůj dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na akci ATP 250 v Dauhá.

Jak používat masážní míč. Když vás bolí svaly, nic nepomůže zmírnit bolest a napětí lépe než masáž. Bohužel někdy může být obtížné dosáhnout určitých míst na vašem těle a profesionální masáž může ...