Jak sledovat online hru Game of Thrones, 8. sezóna, epizoda 5, online zdarmaHBO

Loučení je takový sladký smutek a my se k tomu smutku blížíme s předposlední epizodou Hra o trůny dnes večer. Hra o trůny 5. sezóna epizody 5 má premiéru ve 21 hodin. Eastern (20:00 Central) dnes večer, neděle 12. května 2019. Minulý týden došlo k šokujícím úmrtím dvou postav poté, co jsme očekávali, že se věci po bitvě u Winterfell trochu uklidní. Nyní to vypadá, že nepřátelé v King's Landing se možná nemají kam schovat před hněvem milovaných, kteří zde zůstali. Tento týden by mohla být velká válka s Cersei. Budete chtít sledovat živý přenos, abyste nebyli ničím rozmazleni.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání. Mnoho z nich má bezplatné zkušební verze, které uvedeme níže, které vám umožní sledovat zdarma:

jak se dívat na ufc 257

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více. (Mimochodem, pokud sledujete HBO Now nebo HBO Go, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají premiéru obvykle kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale možná budete chtít začít s obnovou 20:55 východně.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO. Tuto službu může zdarma použít kdokoli se satelitním nebo kabelovým balíčkem, který zahrnuje HBO. Nejprve si však zkontrolujte službu, protože ne všechny kabelové společnosti mají uzavřené smlouvy o spolupráci s HBO Go.


Náhled na 8. epizodu 5. série „Game of Thrones“Hrát si

Hra o trůny | Sezóna 8 Epizoda 5 | Náhled (HBO) Poslední sezóna Hry o trůny se v neděli na HBO vysílá v 9:00. 2019-05-06T02: 28: 05.000Z

Ve Westerosu se věci rychle mění, k dobrému i k horšímu. Zde je ohlédnutí za tím, co se stalo minulý týden (s mnoha spoilery pro Episode 4 a starší.)

Epizoda začíná krátce poté, co Arya překvapivě zabila Nočního krále a vymazala celou svou armádu ponorem valyrijské dýky, která se kdysi používala k pokusu o Branův život v sezóně 1. Zdá se, že možná byl po celou dobu na místě plán .

Epizoda trochu přeskočila hned po reakcích na to, co Arya udělala (podobně jako to přeskočilo Brana, když viděl Jaimeho, když poprvé dorazil do Winterfell.) Místo toho vidíme pohřby, po nichž následují oslavy, které oplakávají mrtvé a užívají si velké vítězství. Arya odmítla Gendryho nabídku k sňatku v příběhu, který zopakoval Lyannu Starkovou a Roberta Baratheona. Znamená to, že Arya nakonec najde lásku se svým vlastním Targaryenem?

Bran a Tyrion mají důležitý společný okamžik, protože Tyrion uvádí, že Bran by mohl být Lord of Winterfell. Ale Bran jednoduše říká: Už opravdu nechci ... Většinou žiju v minulosti. To je od Brana nebezpečné prohlášení, protože předchozí Tříoký havran ho varoval, aby to nedělal.

kdo hraje tenis

Dany prosila Jona, aby jeho rod udržel v tajnosti. Což Jon dělal asi pět minut, než vylil pravdu Aryi a Sanse. Sansa držela tajemství několik hodin, než to řekla Tyrionovi, a tak příběh pokračuje.

Na řadě jsme se dozvěděli, že se princ z Dorne zavázal Dany podpořit. Je to OBROVSKÉ, ale nikoho to nezajímá. :-/

Sansa a Arya z nějakého důvodu Danyho nenávidí. Odpustili Jaime a odpustili Theonovi, ale Dany pro ně a většinu její armády ztratila vlastní dítě (Viserion) a oni jí stále nevěří. Všichni si myslí, že se Dany zbláznil, včetně Varysa, který je tak směšný, že mě zblázní (reptá).

Když se Jon chystá vyrazit do King’s Landing. Tormund říká, že vezme svobodné lidi a jde domů. Jon požádá Tormunda, aby s sebou vzal Ducha, protože na severu bude šťastnější. Ačkoli je to pro Ghosta pravděpodobně nejlepší, Jon Ghosta nepohladí ani mu neřekne, že je hodný kluk, což je SRDCE. Fuj.

pravidla pro podávání tenisu ve čtyřhře

duch bojoval za sever, byl vždy na Jonově straně, byl mu věrný celý život a Jon se jen rozhodl, že duch je na tom jinde lépe ... způsob, jakým položil hlavu dolů, když ho Jon nechal za sebou, PROSÍM, dovolte mi chránit ho pic.twitter.com/eH2Iil3waN

- ellie (@odairannies) 6. května 2019

A pak srdcervoucí následuje srdcervoucí, když Dany a flotila dorazí na Dragonstone, aby tam už našli Euronovu flotilu. Nějak se plíží zaútočí na draky vysoko ve vzduchu a zabijí Rhaegala. :(

Podle Davida Benioffa Dany trochu zapomněla na Euronovu flotilu.Hrát si

Dany zapomněla na Železnou flotilu Podívejte se na náš kanál Casual Corns pro kritickou diskusi o GoT: youtube.com/channel/UC4L_ywzkys0AWjiKe-fPPIA 2019-05-06T10: 26: 05.000Z

Jaime opouští Brienne, ale jsem si docela jistý, že to půjde zabít jeho sestru. Arya odjíždí nedlouho poté i do King's Landing a teď se bojím, že ho zabije a ukradne mu tvář. Fuj.

Zpět v King’s Landing Tyrion prosí Cersei, aby myslela na své dítě (poslouchá Euron?) A aby nešel do války s Dany a Jonem. Ale Cersei jen reaguje tím, že Missandei sťala hlavu a zaručila krvavou válku.

A PAK: Zde je důvod, proč Dragons nemusí vyhynout


Populární Problémy

Jak zjistit, zda bolest levé paže souvisí se srdcem. Bolest v levé paži může být způsobena mnoha stavy, od bolesti svalů mlýna až po těžký infarkt. Abnormality kůže, měkkých tkání, nervů, kostí, kloubů a krve ...

Ženský národní šampionát sestává z bitvy o velmoci v Bayloru a Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Oklahoma State a Missouri se setkávají v Liberty Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Mewtwo je údajně nejsilnějším pokémonem ve hře. Z tohoto důvodu může být také nejtěžší Pokémon najít a chytit. Zde je několik jednoduchých kroků, jak chytit Mewtwo a stát se o krok blíže tomu, abyste se stali mistrem Pokémonů! Porazit ...

vzestup-pád-pánské-americké-tenisové connors mcenroe sampras agassi kurýr roddick blake isner.

Dimitrov ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Jacku Sockovi zasáhl dva po sobě jdoucí pobuřující vítěze.