BET Soul Train Awards 2020 Přímý přenos: Jak se dívat online

Tichina Arnold (L) a Tisha Campbell vystupují na jevišti během udílení cen Soul Train Awards 2018, které uvádí BET

Getty Tichina Arnold (L) a Tisha Campbell vystupují na jevišti během udílení cen Soul Train Awards 2018, které uvádí BETCeny Soul Train Awards 2020 jsou zpět a oceňují ty nejzářivější hvězdy v oblasti R & B, gospelu, současného městského současníka a duše z minulého roku. Vysílají v neděli 29. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na BET, BET Her, VH1 a MTV2.Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos 2020 BET Soul Train Awards online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BET a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Živý přenos 8. sezóny hry o trůny

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, ceny 2020 BET Soul Train Awards můžete sledovat naživo v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

kresba tenisových bot

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, ceny 2020 BET Soul Train Awards můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos BET a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

mlčení jehňátek amazonský prvotřídní

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, ceny 2020 BET Soul Train Awards můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


BET Soul Train Awards 2020 NáhledHrát si

Rewind: 2018 Soul Train Awards Představení! Před letošními cenami Soul Train Awards se vraťme k úžasným výkonům roku 2018! PŘIHLASTE SE k #SÁZENÍ! ►► bit.ly/1U0v9xG Streamujte černou kulturu s BET+. Odpočiňte si a užijte si filmy, televizní seriály, exkluzivní originály a to nejlepší od Tylera Perryho. Zaregistrujte se BET+ ►► bit.ly/betplus Spojte se s BET Web: BET.com Facebook: facebook.com/BET… 2020-11-12T02: 04: 02Z

Tématem cen Soul Train Awards 2020 je Feed Your Soul. Zahrne vystoupení Babyface, Brandy, CeeLo Green, Charlie Wilson, Ella Mai, Jazmine Sullivan, Lucky Daye, Monica, Smokey Robinson s vystoupeními Dallasa Austina, Jermaine Dupri a Brandee Evans.

Herec, zpěvák a spisovatel Tisha Campbell ( Martin, Moje žena a děti, Last Man Standing, Outmatched ) se opět připojí k herci, zpěvákovi a spisovateli Tichině Arnoldové ( Martin, Everybody Hates Chris, The Neighborhood, The Last Black Man in San Francisco ) jako hostitel a koproducenti letošních cen. Kultovní dvojice nejlepších přátel, oba v hitparádě 90. let Martin a v reálném životě se potřetí vrátí na pódium Soul Train Awards a přinese jejich dynamickou komedii a nakažlivé osobnosti na letošní ceremoniál.

Šestý ročník Ceny Lady of Soul bude předán zpěvačce, herečce, filantropce a podnikatelce Monice, která získala cenu Grammy. Je nejmladší ženou, která měla dva debutové hity hitparády Billboard R & B z jejího debutového alba Miss Thang z roku 1995. Její druhé album, The Boy Is Mine, sklidilo Monice popový úspěch rekordních 13 týdnů na 1. místě žebříčku Billboard. S hudební kariérou trvající více než dvě desetiletí Moničin úspěch na vrcholu hitparády pokračoval po celou dobu její kariéry s několika rekordními alby a jednotlivými vydáními s více než 25 miliony prodaných desek.Hrát si

Nejlepší výkony Soul Train Awards 2019! Před letošními cenami Soul Train Awards se vraťme k úžasným výkonům roku 2019! PŘIHLASTE SE k #SÁZENÍ! ►► bit.ly/1U0v9xG Streamujte černou kulturu s BET+. Odpočiňte si a užijte si filmy, televizní seriály, exkluzivní originály a to nejlepší od Tylera Perryho. Zaregistrujte se BET+ ►► bit.ly/betplus Spojte se s BET Web: BET.com Facebook: facebook.com/BET… 2020-11-17T08: 54: 33Z

JEJÍ. vede nominované na letošní ceny a obdržel osm nominací, včetně nejlepší R & B/Soul zpěvačky a dvojitého přikývnutí v každé z kategorií The Ashford and Simpson Songwriters Award, Best Collaboration and Video of the Year. Následuje Chris Brown, který získal sedm nominací, včetně alba/mixu roku, písně roku, nejlepšího tanečního výkonu, nejlepší spolupráce a videa roku za hit Zbláznit se s mladým kriminálníkem.

live stream USA vs Argentina

Beyoncé a Young Thug obdrželi šest nominací, včetně Píseň roku a Video roku. Mezi další nejlepší nominované patří Chloe x Halle, Summer Walker a Usher s pěti kývnutími, následovaná YG se čtyřmi nominacemi. Brandy a PJ Morton uzavírají skupinu třemi kývnutími za kus.

Noc začíná hodinovou předpremiérou Soul-Coming: Countdown to the Soul Train Awards, kterou pořádají Flex Alexander a Shanice v 19 hodin. ET, po kterém ve 20 hodin následují ceny Soul Train Awards 2020. ET a debut ve vysílání BET Soul Train Edition průkopnické virtuální série DJ Cassidy, Předejte mikrofon přímo poté.

Ceny Soul Train Awards 2020 se budou vysílat živě v neděli 29. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na BET, BET Her, VH1 a MTV2.


Populární Problémy

Jak odstranit skvrny od inkoustu ze semiše. Semiš je druh kůže známý pro svou měkkost a výraznou texturu. Protože semiš je choulostivý a náchylný k poškození vodou, mnoho lidí neví, jak se zbavit semiše odolných inkoustových skvrn doma. Namísto,...

Hodní, špatní a oškliví z Australian Open '13

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Jak zůstat aktivní s psoriatickou artritidou. Zůstat aktivní při psoriatické artritidě je nejen skvělý způsob, jak si udržet skvělé zdraví a zmírnit příznaky, ale také si zachovat pozitivní mentální přístup. Tento stav způsobuje ...

„Parivrtta Janu Sirsasana“ nebo „Revolved Head to Knee Pose“ je póza, která vám protáhne hamstringy, páteř, ramena, spodní část zad a boky břicha. Https://yoganonymous.com/yoga-pose- členění-parivrtta-leden-sirsasana-r ...