Jak se dívat na Saints vs Ravens Preseason online bez kabelu

Předsezonní hodinky Ravens vs Saints

Getty Quarterback Lamar Jackson of the Baltimore Ravens may play for a series in the first preseason game.The New Orleans Saints and the Baltimore Ravens square off off in their first preseason game 14. srpna at M&T Bank Stadium.Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Saints vs Ravens, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů svatých:lidé hrají badminton

New Orleans, LA (Fox WVUE-8), Baton Rouge, LA (CBS WAFB-9), Shreveport, LA (CBS KSLA-12), Monroe, LA (CBS KNOE-8), Lake Charles, LA (NBC KPLC-7), Jackson, MS (NBC WLBT-3), Mobil, AL (CBS WKRG-5), Birmingham, AL (NBC WVTM-13), Huntsville, AL (NBC WAFF-48), Memphis, TN (NBC WMC-5)- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Ravens:

Baltimore, MD (NBC WBAL-11), Harrisburg, PA (NBC WGAL-8), Salisbury, MD (CW WMDT-47.2), Altoona, PA (ABC WATM-23)Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Saints vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.


Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Baton Rouge, LA (CBS WAFB-9), Shreveport, LA (CBS KSLA-12), Monroe, LA (CBS KNOE-8), Mobil, AL (CBS WKRG-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Saints vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů svatých:

New Orleans, LA (Fox WVUE-8), Baton Rouge, LA (CBS WAFB-9), Shreveport, LA (CBS KSLA-12), Lafayette, LA (ABC KATC-3), Monroe, LA (CBS KNOE-8), Lake Charles, LA (NBC KPLC-7), Jackson, MS (NBC WLBT-3), Biloxi, MS (ABC WLOX-13), Hattiesburg, MS (ABC WDAM-7.2), Meridian, MS (ABC WTOK-11), Mobil, AL (CBS WKRG-5), Birmingham, AL (NBC WVTM-13), Huntsville, AL (NBC WAFF-48), Memphis, TN (NBC WMC-5)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Ravens:

Baltimore, MD (NBC WBAL-11), Washington DC (ABC WJLA-7), Harrisburg, PA (NBC WGAL-8), Altoona, PA (ABC WATM-23)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Saints vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů svatých:

New Orleans, LA (Fox WVUE-8), Baton Rouge, LA (CBS WAFB-9), Shreveport, LA (CBS KSLA-12), Lafayette, LA (ABC KATC-3), Monroe, LA (CBS KNOE-8), Lake Charles, LA (NBC KPLC-7), Jackson, MS (NBC WLBT-3), Biloxi, MS (ABC WLOX-13), Hattiesburg, MS (ABC WDAM-7.2), Meridian, MS (ABC WTOK-11), Mobil, AL (CBS WKRG-5), Birmingham, AL (NBC WVTM-13), Huntsville, AL (NBC WAFF-48), Memphis, TN (NBC WMC-5)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Ravens:

Baltimore, MD (NBC WBAL-11), Washington DC (ABC WJLA-7), Harrisburg, PA (NBC WGAL-8), Salisbury, MD (CW WMDT-47.2), Altoona, PA (ABC WATM-23)

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak řezat tenisové míčky pro chodce

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Saints vs Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Baton Rouge, LA (CBS WAFB-9), Shreveport, LA (CBS KSLA-12), Monroe, LA (CBS KNOE-8), Mobil, AL (CBS WKRG-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Saints vs Ravens naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím NFL Game Pass : mimo trhy Svatých a Havranů (v USA)

Živě můžete sledovat každou mimosoudně předsezónní hru NFL mimo trh prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Saints vs Ravens naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

- Hru můžete sledovat prostřednictvím DAZN, pokud žijete : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat živé Saints vs Ravens v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Saints vs Ravens

Hlavní trenér Ravens John Harbaugh je zdrženlivý a nezávazný ohledně toho, zda v něm bude začínající rozehrávač Lamar Jackson jeho týmu.

Nic z toho nesdílím, pravděpodobně Řekl Harbaugh ve čtvrtek. Máme rotaci pro každého jiného člověka. Obecně to mezi našimi předkrmy trochu vyvažujeme. Každá předsezónní hra je téměř stejná, ale u konkrétních hráčů, souvisejících s věkem a pozicí, k ní budeme přistupovat individuálně.

Jake a streamování pirátů Nekrajiny

Pokud Jackson hraje, Harbaugh poznamenal, že by to pravděpodobně bylo jen na sérii, a byl by bez některých svých špičkových cílů v širokém spektru Marquise Brown, Rashod Bateman a Miles Boykin.

Poté, co skončili na druhém místě v AFC North se známkou 11-5 v roce 2020 a chtějí se dostat přes divizní kolo AFC poté, co v loňském roce v tomto kole skončili.

Na druhé straně v New Orleans probíhá velká soutěž quarterbacků a když bude Drew Brees pryč, bude to buď Taysom Hill nebo Jameis Winston. Hlavní trenér Saints Sean Payton ve čtvrtek médiím řekl, že v této hře budou hrát Hill i Winston, a kdo zde nezačne, bude kývnout ve druhé předsezónní hře. Payton však neřekl, zda to bude nejprve Winston nebo Hill.

Chtěl bych vidět, jak tito kluci operují, oba ve všech třech těchto hrách, Payton řekl, prostřednictvím ESPN . Určitě do konce přípravných her a možná ještě před tím - týden před posledním zápasem [rozhodneme se]. Ale nesedl jsem si jako štáb a neřekl: ‚Toto je datum.‘

Svatí měli kromě bitvy quarterbacků náročný týden. Začínající kicker Wil Lutz bude na neurčito venku na operaci k vyřešení problému s třísly. Tým přidal bývalého útočníka Dallasa Cowboys Bretta Mahera a bude jeho úkolem prohrát, dokud se Lutz nevrátí, ale očekávejte také nějaké nové tváře v oddělení kopů.

Nemyslím si, že na kickeru použijeme více než jedno místo, Payton to řekl deníku The Athletic . Vypracujeme pár chlapů a v případě potřeby vypracujeme více než pár. Budeme mít krátkodobý a dlouhodobý plán.


Populární Problémy

V úterý večer má NBC premiéru „Rada otců“. Zde je návod, jak sledovat novou show online, pokud nemáte kabel.

Pohled na los Rafaela Nadala na tomto turnaji.

Noah Rubin nedávno hovořil o PTPA vedené Novakem Djokovičem a jeho motivaci vstupu do asociace. Podle Rubina několik minut po setkání začali hráči dostávat varovné textové zprávy od samotného ATP.

Spladle je obranná technika používaná v soutěžním zápase ve volném stylu. Běžně se používá jako protiklad k zastavení jedné nohy, tento manévr zahrnuje zachycení a rozdělení nohou soupeře, aby účinně neutralizoval jejich ...

Jak zasáhnout nízké poznámky na lesní roh. Než se naučíte hrát na svém nástroji nízké tóny, musíte to vědět- ve skutečnosti to není lesní roh. Roh, jak se mu správně říká, má kořeny ve skutečnosti v Německu. Na začátku ...