Jak streamovat „Jake a piráti z Neverlandu“: Váš konečný průvodce prohlížením

stream jake a neverlandští piráti

DisneyStream Jake a piráti z Neverlandu hned teďVysílání na Disney Junior od roku 2011 do roku 2016, Jake a piráti z Neverlandu vypráví příběhy skupiny mladých pirátů - Jake (Colin Ford, Cameron Boyce, Sean Ryan Fox, Riley Thomas Stewart, Gabe Eggerling), Izzy (Madison Pettis, Megan Richie) a Cubby (Jonathan Morgan Heit, Jason Sand) - a jejich papouščí mazlíček Skully (David Arquette). Posádka se postaví proti svým nemesis kapitán Hook (Corey Burton) a pan Smee (Jeff Bennett).Je široce považován za jeden z nejlepší vzdělávací pořady na Disney Plus pro batolata, která se učí počítat.

Série - kterou vytvořil Roberts Gannaway a kterou režírovali Howy Parkins, Jeff Gordon a Broni Likomanov - je inspirována postavami z románu J. M. Barrieho z roku 1911, Peter Pan, a na základě světa vyobrazeného v Disney’s Peter Pan film . To běželo po dobu čtyř sezón s celkem 114 epizod, a zatímco to vysílalo, Disney zahájil řadu Jake a piráti z Neverlandu zboží, včetně knih, oblečení a hraček.Pokud hledáte místo ke sledování Jake a piráti z Neverlandu online, máme dobré zprávy. Se službou předplatného videa od společnosti Disney nyní můžete najít Jake a piráti z Neverlandu streamování.Zde je návod, jak se dívat Jake a piráti z Neverlandu streamování online:

Jak streamovat „Jake a piráti z Neverlandu“ - exkluzivně na Disney+

Jake a piráti z Neverlandu je jedním z lepších karikatur Disney Jr., které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Jake a piráti z Neverlandu a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Jake a
  5. 5. Klepněte na Jake a Neverland Pirates
  6. 6. Klepněte na Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Jake a piráti z Neverlandu“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Únor 2011 až listopad 2016
Tvůrci: Roberts Gannaway
V hlavních rolích:
David Arquette, Cameron Boyce, Colin Ford, Madison Pettis, Jonathan Morgan Heit, Jeff Bennett, Corey Burton
Hodnocení:
TV-G
Synopse:
Mladá skupina pirátů hledá poklad a staví se proti svým nemesis, kapitán Hook a pan Smee za pokladem.


Děj „Jake a piráti z Neverlandu“

Jake a piráti z Neverlandu je animovaný seriál, který se točí kolem skupiny mladých pirátů - Jakea, Izzy a Cubbyho - jejich zeleného papouška strážného Skullyho a jejich mluvící pirátské lodi Buckyho. K jejich dobrodružstvím se přidávají Marina Mořská panna, Sharky, Bones a Tick-Tock the Crocodile.

nejlepší způsob, jak prát tenisky v pračce

Jak tato posádka zábavných postav tráví čas hledáním pokladu, často se střetávají s hrozivým kapitánem Hookem a jeho prvním důstojníkem, panem Smeem. Každá epizoda má jiný příběh a hudební prvky.


Kolik sezón „Jakea a pirátů z Neverlandu“ existuje?

Existují čtyři roční období Jake a piráti z Neverlandu který se vysílal od roku 2011 do roku 2016. Zde je rozpis jednotlivých sezón:

Sezóna 1 „Jake a piráti z Neverlandu“

25 Epizody | Únor 2011 - únor 2012

První sezóna seznamuje posluchače s kapitánem Jakem, Izzym, Cubbym, Skullym, Buckym a jejich veselou posádkou přátel. Během celé sezóny musí piráti získat zpět to, co jim kapitán Hook ukradl, včetně Izzyho hipster-twister obruče, Cubbyho basketbalu, Jakeovy kytary a Skullyho zlatého vejce. Peter Pan (Adam Wylie) se připojí k dětem na jejich dobrodružstvích v závěrečné epizodě Season 1.

Druhá sezóna seriálu „Jake and the Neverland Pirates“

36 epizod | Únor 2012 - prosinec 2013

V sezóně 2 se Jake a jeho pirátská posádka utkají s kapitánem Hookem, aby zachránili kouzelného džina jménem Pip (Jerry O’Connell), chránili pyramidu kapitána Flynna a vyléčili Skullyho, když během vánice nachladne. Tinkerbell (Mae Whitman) se poprvé objevuje v epizodě 33.

3. sezóna „Jake a piráti z Neverlandu“

34 epizod | Leden 2014 - červenec 2015

Sezóna 3 najde Jakea a jeho pirátské přátele v Neverlandu, kde se vydávají na vzrušující dobrodružství a závodí s kapitánem Hookem. Kapela najde prsten, který je učiní neviditelnými, pomohou rodině kamenů vrátit se do své vlasti, vrhnou se, aby kapitánovi Hookovi pomohli jako koníček, a pomohou Finnovi Mer-Boyovi zastavit elektrického úhoře, aby způsobil bouři.

4. sezóna „Jake and the Neverland Pirates“

19 epizod | Září 2015 - listopad 2016

V poslední sezóně musí pirátské děti najít způsob, jak zabránit kapitánovi Wraithovi (Blair Underwood), aby ze všech udělal ducha. Také zabraňují doktoru Undergearovi (Tony Hale) potopit jejich loď. V závěrečné epizodě seriálu Jake, Izzy a Cubby pomáhají Peteru Panovi a Wendy (Maia Mitchell) zachránit jejich zkamenělého přítele.

Nejlepší epizody „Jake a piráti z Neverlandu“

Každá epizoda Jakea a Neverlandských pirátů je sama o sobě zábavná a vzrušující, ale existuje několik epizod, které vynikají.

Zde je seznam těch nejlepších Jake a piráti z Neverlandu epizody:

Season 1, Episode 25: Peter Pan Returns

Tato 1hodinová epizoda představuje Petera Pana (Adam Wylie) do série. Když kapitán Hook zachytí Peterův stín, s pomocí svých přátel se Peter, Jake a piráti z Země Nezemě vydají na vzrušující cestu k jeho záchraně.

Season 2, Episode 33: Jake’s Never Land Rescue

Když létající světlo pomůže Jakovi a jeho přátelům se znovu sejít, zjistí, že je to opravdu Tinkebell (Mae Whitman). Zachraňují Never Land tím, že nechají Forever Tree růst, a Peter Pan dává Jakovi sílu létat. Když kapitán Hook zajme Tinkerbell, Jake, Izzy a Cubby ho pronásledují, aby ji zachránili.

Season 3, Episode 21: Battle for the Book!

Tato epizoda zavede kapitána Hooka do Londýna, kde ukradne Wendyinu pohádkovou knihu. Peter pak pošle Jakea a jeho přátele do Londýna, aby mohli pomoci Wendy a jejím bratrům Johnovi (Elliot Reeve) a Michaelovi (Colby Mulgrew) získat její knihu zpět.

Obsazení filmu „Jake and the Neverland Pirates“

Zde je rozpis obsazení Jake a piráti z Neverlandu.

David Arquette jako Skully

Arquette hraje pirátovu malou, zelenou ochranu papouška a vyhlídku, Skully. Herec je známý pro své role v pozoruhodných hollywoodských filmech, včetně Výkřik série, Nikdy nebyl políben , Buffy, přemožitelka upírů , a Osm nožních podivínů . Byl také uveden v populárních televizních pořadech jako Cougar Town , Střední a Přátelé .

Corey Burton jako kapitán Hook

Burton hraje pirátského úhlavního nepřítele, kapitána Hooka. Hlasový herec byl uveden v řadě animovaných filmů a seriálů, včetně Thundercats , Hotel Transylvani na, Phineas a Ferb , Boondocks , a Gravitační vodopády .

Jeff Bennett jako pan Smee

Bennet převezme roli pana Smee, prvního důstojníka kapitána Hooka. Hlasový herec byl uveden v mnoha populárních animovaných seriálech, včetně Zvědavý George , Gravitační vodopády , Tučňáci z Madagaskaru , a Hlasitý dům .

Cameron Boyce jako Jake

Během sezón 2 a 3 Boyce vyjádřil hlavní roli Jakea. Zesnulý herec je známý svou rolí v seriálu Disney Channel Jessie , kde hrál Luka Rosse. Je také uznáván za ztvárnění Carlose v Disney’s Potomci série filmů.

Colin Ford jako Jake

V průběhu 1. sezóny Ford vyjadřoval roli kapitána Jakea. Herec byl v průběhu let na řadě populárních pořadů, včetně Nadpřirozený , ve kterém hrál mladého Sama Winchestera, a Svítání , kde převzal roli Joshe Wheelera. Ford byl také uveden ve filmu 2019 Kapitán Marvel jako Steve Danvers.

Madison Pettis jako Izzy

První tři sezóny Pettis vyjadřoval roli Izzy, jediné dívky v Jakově kapele pirátů. Herečka hrála Sophie martinez v seriálu Disney Channel, Cory in the House, a také měla periodickou roli Janelle na Lab Rats. V současné době hraje jako Tosh v sérii Facebook Watch, Pět bodů .

Megan Richie jako Izzy

V sezóně 4 se Richie ujal role Izzy. Herečka ztvárnila Gigiho v sérii Nickelodeon Legendární pochybnosti v roce 2016, a později vyjádřil část Leilani v Mickey a silničáři .

jak dát tenis

Jonathan Morgan Heit jako Cubby

Heit hraje Cubbyho, nejmladšího piráta z Jakeovy posádky. Herec měl periodickou roli Žulové byty jako Arthur Mulligan, a také vyjádřil různé postavy na Rodinný typ.

Přehlídka také představuje Lauren Hoskins jako Sharky; Sean Ryan Fox, Riley Thomas Stewart a Gabe Eggerling jako Jake; Ariel Winter jako Marina Mořská panna; a Dee Bradley Baker jako Tick-Tock the Crocodile.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Jake a piráti z Neverlandu“?

Série vysílala s řadou celebritních portrétů. Zde je seznam těch nejpozoruhodnějších Jake a piráti z Neverlandu hostující hvězdy:

Rosie O'Donnell tak jako Skákací Bumble Queen

Herečka, komikka a bývalá hostitelka denní talk show Rosie O’Donnell se v sezóně 2, epizodě 32 objevila jako Bouncing Bumble Queen 3, včela, kterou milují její poddaní a dokáže skutečně mluvit s lidmi.

Christian Slater tak jako Grim Buccaneer

Christian Slater, oceněný herec známý svou rolí Edwarda Aldersona v Pane Robote , hraje Grim Buccaneer v Season 4, Episode 4.

western grip v tenise

Tony Hale tak jako Doktor Undearear

Známý svým oceněným výkonem na Veep , herec Tony Hale vstupuje do role darebného doktora Undergeara. Jeho postava se objevuje v sezóně 4.

Mark Hamill tak jako ShiverJack

Mark Hamill, herec, který je známý svým ikonickým ztvárněním Luka Skywalkera ve filmu Hvězdné války filmová franšíza, hraje Shiverjacka - pirátského čaroděje, který se snaží z Neverlandu udělat led. Postava se objeví v sezóně 3, epizodě 23 a sezóně 4, epizodách 1, 7 a 15.

Adam West tak jako Moudrý starý papoušek

Adam West - který se nejvíce proslavil ztvárněním Batmana/Bruce Wayna v televizním seriálu 60. let, Bat-man - hraje Wise Old Parrot a poprvé se objeví v 18. epizodě první sezóny.

Carol Kane tak jako Mořská čarodějnice

Legendární herečka Carol Kane, která nedávno ztvárnila Lillian Kaushtupper v seriálu Netflix, Nerozbitná Kimmy Schmidt , hraje zlou mořskou čarodějnici. Její postava se objeví v Season 2, Episode 14.

Blair Underwood tak jako Kapitán Wraith

Blair Underwood, herec známý svou rolí v televizním seriálu Zákon L.A. , hraje přízračného kapitána Wraitha, padoucha, který se snaží ze všech pirátů udělat duchy. Jeho postava se objeví v Season 4, Episode 2.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Jakem a piráty Neverlandu“?

Jake a piráti z Neverlandu pochází od Robertsa Gannawaye, veterána Disneyho spisovatele, producenta a režiséra.

Zde je rozpis hlavních showrunnerů série:

Roberts Gannaway: „Jake a piráti z Neverlandu“

Roberts Bobs Gannaway je spisovatel a tvůrce knihy Jake a piráti z Neverlandu . V průběhu let pracoval na řadě populárních Disney show a filmů, včetně Timon a Pumbaa , 101 dalmatinů: Série , Myší dům , a Letadla: Fire & Rescue .

Howy Parkins: Režisér „Jake a piráti z Neverlandu“

Kromě režie Jake a piráti z Neverlandu, Howy Parkins pracoval na řadě animovaných seriálů, včetně Císařova nová škola , Klubovna Mickey Mouse , Rugrats , Herkules , a Lví stráž .


Recenze „Jake a piráti z Neverlandu“ - Co řekli kritici

Jake a piráti z Neverlandu byl velmi dobře přijat kritiky i publikem. The prvky grotesky jsou dokonale krotké , čte recenzi z roku 2011 do Odrůda . A jasně zbarvené snímky - až po malé pirátské plavidlo, které se podezřele podobá lodím při jízdě Peterem Panem v Disneylandu - by měly udržovat drobné fixované.

Kde se v televizním panteonu řadí „Jake a piráti z Neverlandu“

Jake a piráti z Neverlandu je jednou z nejoblíbenějších sérií Disney Junior všech dob. Ve své první sezóně byla série jedním z nejsledovanější předškolní pořady na digitálním kabelu.

Trailer „Jake a Neverland Pirates“Hrát si

Oficiální upoutávka | Jake a piráti z Nezemě | Disney Junior Vydejte se každý den na břeh Never Landu na Disney Junior! Oficiální stránky: disneyjunior.com Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí Disney Junior! Stejně jako Disney Junior na Facebooku: facebook.com/disneyjunior Sledujte @DisneyJunior na Twitteru: twitter.com/disneyjunior 2011-02-09T00: 18: 14 000Z

Stream Jake a piráti z Neverlandu hned teď

Ústřední píseň „Jake a piráti z Neverlandu“

The ústřední melodie pro Jake a piráti z Neverlandu, Yo Ho, Let’s Go, složili Loren Hoskins a Kevin Hendrickson.

Drobnosti „Jake a piráti z Neverlandu“: 5 rychlých faktů

1. Sharon Osbourne hraje důležitou roli v seriálu

Sharon Osbourne - televizní osobnost a manželka legendární rockové hvězdy Ozzyho Osbournea - se objeví v celé sérii jako Mama Hook - Impozantní pirátská matka kapitána Hooka.

2. Byly tam čtyři spin-offy

V roce 2012, zatímco Jake a piráti z Neverlandu vysílal svou první sezónu, Disney představilo spin-off sérii s názvem Hraní se Skully, soustředěný kolem papouška Skullyho. Ve stejném roce další spin-off s názvem Pirátská škola Jake’s Never Land premiéru , a v roce 2013 vydala společnost Disney Mama Hook ví nejlépe! , spin-off série založená na postavě Sharon Osbourneové Mama Hook. Čtvrtý spin-off, Jake’s Buccaneer Blast měla premiéru v roce 2014.

3. Můžete si stáhnout aplikace „Jake and the Neverland Pirates“

V roce 2012, Společnost Disney spustila první z mnoha aplikací soustředěný kolem show. Můžete si stáhnout Jake a piráti z Neverlandu knihy a hry na iTunes a Obchod s aplikacemi Google Play .

4. Vyhrálo to Emmy

Během svých čtyř sezón si série vysloužila celkem čtyři nominace na cenu Daytime Emmy. V roce 2015 Jairo Lizarazu, návrhář umístění pro Jake a piráti z Neverlandu , vyhrál Daytime Emmy Award za vynikajícího jednotlivce v animaci.

5. Představuje originální pirátskou rockovou hudbu

Když tvůrce série Roberts Gannaway hledal hudbu, ve které by se mohl objevit Jake a piráti z Neverlandu , narazil na Loren Hoskins a Kevin Hendrickson z rockové kapely s pirátskou tematikou, kapitána Bogga a Saltyho. Jak uvádí Oregon živě , Gannaway se spojil s duem, a požádal je, aby nastoupili vytvořit hudbu pro show.

Stream Jake a piráti z Neverlandu hned teď


Populární Problémy

Rockabilly začínal jako druh hudby v 50. letech minulého století, který kombinoval rock 'n' roll a 'hillbilly' nebo country. Na přezdívku rockabilly se hlásí několik výrazných stylů-Greaser, Swinger a Western. Ať už chcete obejmout ...

Jak vypracovat své abs s činkami. Přestože činky se nejčastěji používají k posílení paží, mohou také pomoci vybudovat silné břišní svaly. Existuje mnoho cvičení, které používají činky k vypracování vašeho jádra. Můžete také...

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit ...

Výběr rybářského prutu se může zdát zdrcující, ale výběr správného prutu se neliší od nalezení správného páru bot. http://www.tackletour.com/reviewrightrod.html V závislosti na tom, jakému druhu rybolovu se budete věnovat, existují ...