Přímý přenos USA vs Argentina Basketball 2021: Jak se dívat onlineGetty Damian Lillard a Draymond Green z týmu USA.Spojené státy v úterý soupeří s Argentinou a hledají způsob, jak zastavit šokující dvouhry před olympiádou v Tokiu.nejlepší tenisová raketa pro začátečníky 2016

V USA bude hra (čas zahájení v 18:00 ET) vysílána na NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos USA vs Argentina online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a Více než 100 dalších živých televizních kanálů prostřednictvím balíčku hlavních kanálů FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Argentinu můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sling TV

NBCSN je součástí balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější dlouhodobá streamovací služba s NBCSN a kanály, které budete potřebovat na olympijské hry, a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, USA a Argentinu můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. NBCSN je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, USA a Argentinu můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos NBCSN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, USA a Argentinu můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled USA vs Argentina

Zahřívání týmů USA na olympijských hrách v Tokiu neproběhlo hladce, protože Američané přerušili druhý zápas v řadě jako dvouciferný favorit. USA v pondělí prohrály s Austrálií 91: 83 jako exhibiční doplněk k ohromujícímu klopýtnutí Nigérie.

Myslel jsem, že jsme se dnes večer zlepšili, řekl americký trenér Gregg Popovich. Po krátkém společném čase je třeba vyřešit spoustu věcí, ale první polovina a druhá polovina byly dvě různá zvířata.

V první půli jsme bránili tak, jak jsme bránit chtěli. … Odrazili jsme se lépe. Na útočném konci jsme lépe přesunuli míč a měli větší tempo. Ve druhé polovině jsme byli unavení.

Damian Lillard vedl tým USA s 22 body, zatímco Kevin Durant zaznamenal 17 a Bradley Beal skončil s 12. Veteránská stráž Spurs Patty Mills získala 22 bodů, aby dovedla Austrálii k vítězství. Jistě, tyto hry se nepočítají, ale je to jen potřetí od roku 1992-kdy se hráči NBA připojili k soupisce-, že USA přerušily soutěže typu back-to-back.

tejpování tenisového lokte

Strážce USA Lillard řekl, že to není poprvé, co jsem viděl testovat tým USA. Možná nebít dvakrát za sebou, ale už jsem to viděl. Tyto další týmy a tyto další země se stále zlepšují. Tito hráči se zlepšují, jsou si jistější a také nás chtějí špatně porazit. Je to určitě patrné, když jste na hřišti.

Zatímco tým USA je nabitý hvězdami, zdá se, že aura týmu chybí.

Vstoupili jsme do této hry s očekáváním vítězství, řekl australský ostrostřelec Joe Ingles, který měl 17 bodů. Žádná neúcta k nim, je to sakra tým, očividně kluci, které mají na soupisce, a Pop, který tam stojí, je vždycky hezké vidět, ale my jsme sem přišli s tím, že vyhrajeme a to jsme udělali .

Dalším soupeřem pro USA je Argentina, tým, který v posledních dnech prohrál se stejnými dvěma soupeři. Argentinu, světový tým číslo 4, v pondělí rozebrala Nigérie 94-71.

Facundo Campazzo, Gabriel Deck a guard Luca Vildoza jsou hráči na soupisce Argentiny se zkušenostmi z NBA. Argentina porazila USA dva z posledních třikrát, kdy se setkaly, včetně vítězství 114-75 na Panamerických hrách v roce 2019.


Populární Problémy

King of Clay Rafael Nadal se ve čtvrtfinále French Open 2020 utká s teenagerským zázrakem Jannikem Sinnerem. Nadal a Sinner se na turné ATP nikdy předtím nepotkali.

Daniil Medvedev projížděl ve čtvrtek ve třetím kole 2021 National Bank Open kolem Jamese Duckwortha 6: 2, 6: 4.

X-One Biphase je prémiový vícevláknový tenisový výplet, který kombinuje to nejlepší z technologií společnosti Tecnifibre, aby poskytoval sílu, pohodlí a pocit jako ve střevech.

Jak odstranit prsten v případě nouze. Pokud máte prsten přilepený na prstu, je důležité jej sundat co nejdříve. Prsty vám mohou někdy nabobtnat, když si poraníte ruku nebo kvůli věcem, jako je zvýšený příjem soli nebo ...