Jak streamovat princeznu a žábu: Průvodce prohlížením vaší rodiny

princezna a žába

Disney

Streamujte nyní princeznu a žabáka

Princezna a žabák je 49. celovečerní animovaný celovečerní film společnosti Disney a volně vychází z edice E.D. Kniha Baker, Žabí princezna. Můžete sledovat streamování The Princess and the Frog. Ve filmu hrají Anika Noni Rose a Bruno Campos a byl posledním rysem Disney, který byl ručně kreslen; poté, co byl propuštěn, Disney začal používat více počítačové animace. Je to první muzikál Disney od Mulana. Děj se odehrává v New Orleans a vypráví o Tianě, bojující servírce, která sní o otevření restaurace, ale nejprve musí zachránit prince, který byl proměněn v žábu. The Princess and the Frog můžete sledovat online. Skóre filmu složil Randy Newman a obsahuje jazzové, zydeco, blues a gospelové hudební prvky. Film byl kasovní úspěch, ale někteří se domnívají, že by to mohl být větší film, kdyby oslovil širší publikum; společnost Disney jako taková změnila způsob, jakým pojmenovala navazující „princeznovské“ filmy. Princezna a žabák byla spolu s dalšími 52 cenami nominována na tři Oscary a Grammy. Zde je návod, jak streamovat Princeznu a žábu právě teď:

Jak streamovat princeznu a žábu - exkluzivně na Disney+

Princezna a žabák je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Princezna a žabák a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Princeznu a žábu
  5. 5. Klepněte na Princezna a žabák
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Princezna a žabák: Přehled

Datum vydání: 11. prosince 2009
Tvůrci: Ron Clements, John Musker, Rob Edwards, Greg Erb, Jason Oremland
Ředitel:
Ron Clements, John Musker
V hlavních rolích: Anika Noni Rose, Bruno Campos, Keith David, Michael-Leon Wooley
Hodnocení:
G
Synopse:
Rozmazlený princ a bojující servírka se musí naučit milovat jeden druhého a důvěřovat si, aby se vrátili do své lidské podoby.

Jak dlouho je princezna a žabák?

Princezna a žabák má 97 minut.


Děj princezny a žáby

Tiana je chudá dívka, jejíž matka pracuje jako chůva pro bohatou rodinu La Bouffů v New Orleans; ona a Charlotte, dcera té rodiny, se stanou dobrými přáteli. Charlotte jako mladá žena sní o tom, že se vdá za bohatého a bude pokračovat ve svém snadném životě, zatímco Tiana pracuje jako bojující servírka a sní o otevření vlastní restaurace.

cíl tenisových sukní

Jednoho dne přijde pohledný princ Naveen a Charlotte se rozhodne, že je mužem, kterého si vezme. Naveen je sobecký a rozmazlený a jeho psovod si přeje, aby byl jeho život stejně snadný jako Naveens. Když cestují po městě, Dr. Facilier si jich všimne a udělá psovodovi dohodu: může předstírat, že je Naveen, a udržet si titul a snadný život, zatímco doktor Facilier používá psovoda k setkání s Big Daddy, Charlotteiným otcem, aby mohl zabijte ho a vezměte si jeho jmění. Naveen se proměnil v žábu a psovod Lawrence se proměnil v Naveena.

Té noci, Lawrence, předstírající, že je Naveen, tančí s Charlotte, která si myslí, že se zamiluje. Naveen je mezitím na večírku a snaží se přijít na to, jak se znovu stát člověkem. Čte Charlotteinu pohádku o princezně a žabákovi a rozhodne se, že ho musí políbit princezna. Vidí Tianu, která má na sobě jedny z Charlotteiných šatů, a myslí si, že je princezna. Přesvědčí ji, aby ho políbila, a řekne jí, že bude financovat její restauraci, ale místo toho, aby byli obnoveni, jsou oba proměněni v žáby.

Tiana a Naveen v žabí podobě jsou viděni a následuje honička, ve které se musí uchýlit do bayou. Tam se setkají s Rayem, který jim pomáhá přes bažinu najít matku Odie. Nemá lék, jen hádanku, která jim říká, aby našli to, co opravdu chtějí. Tiana si myslí, že musí víc pracovat, ale Naveen to interpretuje tak, že potřebuje políbit skutečnou princeznu.

Tiana si pamatuje, že Charlotte je princeznou průvodu Mardi Gras, a přesvědčí ho, aby se s ní vrátil do New Orleans. Naveen přizná Rayovi, že miluje Tianu a vzdá se pro ni svého počasí i titulu. Jakmile jsou v New Orleans, než se dostanou do Charlotte, Naveen je zajat Facilierovými muži/duchy. Ray jde za Tianou, říká jí, že ji Naveen miluje, a ona jde do průvodu, zatímco Ray jde najít Naveena. Tiana vidí ‚Naveen‘ - opravdu Lawrence - brát si Charlotte, ale Rayovi se podaří osvobodit skutečného Naveena a ukradne kouzlo maskující Lawrence, ale je zraněn doktorem Facilierem.

Dává kouzlo Tianě, ale Facilier je tam a snaží se ji okouzlit a říct jí, že její sen o restauraci promění ve skutečnost. Tiana se z toho vytrhne, zničí kouzlo a kouzlo a Faciliera odtáhnou duchové voodoo. Lawrence, který byl odhalen, je odvlečen policií a Naveen řekne Charlotte, že si ji nemůže vzít, protože miluje Tianu. Naveen řekne Tianě, jak se cítí, a Charlotte souhlasí, že ho políbí, aby byli oba vráceni do lidské podoby. Než to udělá, hodiny odbijí 12 a oba musí zůstat žáby.

Ray zemře, ale jeho světlo je umístěno na obloze vedle jeho hvězdy Evangeline. Tiana a Naveen se vracejí do bažiny, aby si je vzala matka Odie za žáby. Když se líbají, jsou transformováni zpět do lidské podoby, protože Tiana, která se provdala za prince, je nyní princeznou. Vracejí se do New Orleans, aby se skutečně vzali, a společně si otevřou restauraci.

Obsazení Princezna a žabák

Princezna a žabák byl prvním filmem od Krásky a zvířete od Disneyho, kde se představili hlasoví herci, kteří také poskytovali zpěvné hlasy svých postav. Hollywoodské těžké váhy Oprah, John Goodman a Terrence Howard ve filmu propůjčily svůj hlas vedlejším postavám. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu:

Anika Noni Rose jako Tiana

Tiana je bojující servírka, která sní o otevření vlastní restaurace. Anika Noni Rose je herečka a zpěvačka oceněná cenou Tony, která je nejlépe známá pro hraní Tiany ve filmu Princezna a žabák a dalších souvisejících filmech Disney. Kromě filmu si zahrála v Dreamgirls, Beast Mode a Avengers Assemble.

Bruno Campos jako princ Naveen

Princ Naveen je rozmazlený a nechce se oženit ani být zodpovědný. Lékař voodoo z něj udělá žábu. Bruno Campos je oceněný herec, který je nejlépe známý pro své role v televizním seriálu Jesse a film Princezna a žabák. Roli prince Naveena si zopakoval v celém Disneyho vesmíru.

Keith david jako Dr. Facilier/Shadow Man

Tato postava, zvaná Shadow Man nebo Dr. Facilier, má ráda voodoo a hledá větší sílu. Herec Keith David má za sebou dlouhou hollywoodskou kariéru, kde hrál více než 300 filmů a televizních seriálů. Mezi jeho nejvýznamnější role patří Věc a oni žijí, dále Princezna a žabák a Zelený list.

Jannifer Lewis jako máma Odie

Mama Odie je věštkyně žijící v bažině. Radí Tianě a Naveenovi, aby našli to, co skutečně chtějí. Jennifer Lewis se objevila ve více než 300 filmech a televizních seriálech a je známá především díky rolím v černých filmech, Mystery Men a The Princess and the Frog.

Písně a soundtrack k filmu Princezna a žabák

Soundtrack Princezna a žabák je mnohými považován za rys filmu s tradičním neworleanským jazzem, zábavnými texty a hudebními styly zydeco, blues a gospel. Zvukový doprovod dosáhl vrcholu #80 v žebříčku Billboard 200 a zahrnuje všech 10 skladeb uvedených ve filmu spolu se sedmi partiturami. Internetový hudební obchod Rhapsody to označil za jeden z „vůbec nejlepších“ soundtracků Disney. Zvukový doprovod byl produkován Randy Newman, a to téměř tam a dole v New Orleans byli nominováni na cenu Best Song Academy; Dole v New Orleans byl také nominován na cenu Grammy.

hrající badmington

Princezna a žabák u pokladny

Během úvodního víkendu by film přinesl více než 24 milionů dolarů a sklidil obrovský úspěch. První muzikál Disney, který vyšel od Mulana v roce 1998, soundtrack k filmu přivedl mnoho diváků do kin a poté je ovlivnil, aby si filmový soundtrack koupili. Postavy filmu jsou nadále vyhledávány, herci vystupují jako Tiana a Prince Naveen v zábavních parcích Disney a objevují se v dalších franšízách Disney.

Recenze princezny a žáby - Co řekli kritici

Princezna a žabák byl dobře přijat kritiky a fanoušky a drží 85% pozitivní hodnocení na Rotten Tomatoes . Kritici označili film za živý a podmanivý a chválili hudbu, z velké části založenou v New Orleans a Creole. Líbila se jim také tradičnější animace a ruční kresba, která byla použita při výrobě filmu.

Kam se hodí princezna a žabák v Disney Movie Pantheonu

Disneyho Princezna a žabák měla velký úspěch v divadlech a následných vydáních DVD, ale film je někdy zastíněn jinými vydáními z roku 2009, včetně megahitu Avatar. Film a jeho hudba přesto žijí s postavami, které se objevují po celém světě Disney. Tiana a Prince Naveen se pravidelně objevují v zábavních parcích Disney a byli vystupováni v televizních seriálech Once Upon a Time a také ve franšíze Wreck-It Ralph. A zatímco většina animovaných filmů Disney vydaných po filmu Princezna a žabák uváděla animaci CGI, mnoho animátorů tlačí na návrat k ruční kresbě, jak byla použita v tomto a předchozích filmech. Film získal sedm cen, včetně dvou cen Annie; bylo nominováno na celkem 41 cen včetně tří Oscarů, Zlatého glóbu a Grammy za nejlepší píseň za hit Down in New Orleans.

Trailer k filmu Princezna a žabákHrát si

Princezna a žabák - Trailer K dispozici na Blu-ray Combo Pack, stažení DVD a filmu NYNÍ. Stejně jako my na Facebooku: Facebook.com/ThePrincessAndTheFrog 2009-07-24T20: 52: 01 000Z

Streamujte nyní princeznu a žabáka

Drobnosti princezny a žab: 5 rychlých faktů

Princezna a žabák byl prvním 2D animovaným filmem společnosti Disney od dob Kráska a zvíře, v němž vystupovali hlasoví herci, kteří oba vyjadřovali mluvící a zpívající hlasy postav. Zde je pět dalších faktů o filmu:

1. Rayova Evangeline má literární kořeny

Jeden ze sladších okamžiků filmu vytvořil Ray, bleskový brouk, zamilovanost do hvězdy, kterou nazývá Evangeline. Evangeline byla pojmenována záměrně producenty filmu a podle básně Henryho Wadswortha Longfellowa, Evangeline, Příběh Acadie . Báseň je oblíbená Louisianany, zejména kreolskými potomky, protože byla založena na příběhu o hledání ztracené lásky Acadianské (kreolské) dívky.

2. Mama Odie podle obyvatele New Orleans

Producenti postavili na charakteru Mama Odie o slavné vypravěčce z New Orleans Colleen Salleyové . Salley by o postavě konzultovala s producenty filmu a pro postavu byla použita jak její podoba, tak hlas. Salley zemře před debutem filmu a nikdy neuvidí konečný produkt.

3. Disney používá inspiraci Voodoo

Některým lidem se používání voodoo ve filmu nelíbilo, ale jelikož je součástí Louisianské kultury, společnost Disney ve filmu zanechala odkazy na voodoo. Některé z nich, včetně čísel, která se vznáší během písně Dr. Faciliera, Friends on the Other Side, jsou a ctual voodoo symboly, nazývané veve .

4. Princezna ‘Flop‘ dává změnu jména a následuje Ups

Zatímco Princezna a žabák měla kasovní úspěch a vedla si dobře, nebylo to považováno za trhák a mnozí z toho vinili použití „princezny“ v názvu. Říkali, že to kluky drží daleko od divadel. Ať už je to pravda nebo ne, Disney si tuto zprávu vzala k srdci a změnil názvy dvou navazujících ‚princeznovských‘ filmů , retitling Rapunzel jako Tangled a The Snow Queen jako Frozen.

5. MPAA je přísnější s hodnocením

Není to kvůli grafickému násilí nebo tématům v Princezně a žabákovi, ale tento film je poslední z Disneyho „princeznovských“ filmů, které dosud získaly hodnocení G. . Poté, co byla princezna a žabák propuštěna, MPAA prošla přísnějšími pravidly, což mělo za následek hodnocení PG pro další animované filmy.

Streamujte nyní princeznu a žabáka


Populární Problémy

Když jste teenager, neexistuje jeden způsob, jak být normální. Záleží na vašich zájmech, zálibách a nelibostech. Všichni dospívající prožívají řadu různých emocí a zážitků, včetně připojení nebo vyhýbání se skupinám, pocit ...

Podrobnosti o vzrušující výhře Jo-Wilfrieda Tsongy.

Chcete se podívat na živý přenos dnešní preseason hry Ravens vs Panthers? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.

Na základě populárního románu Fredricka Backmana má premiéra filmu Beartown v USA v pondělí. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte HBO.

Falešná show o fiktivním seriálu „Co se právě stalo ??! S Fredem Savageem je na rozdíl od čehokoli jiného v televizi. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.