Živý stream Bakalář v ráji 2021: Jak se dívat online

The

ABC Obsazení sezóny 7 „Bakalář v ráji“Populární bakalářský franšízový spinoff Bakalář v ráji se vrací do své sedmé sezóny od pondělí 16. srpna ve 20 hodin. ET/PT na ABC.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Bachelor in Paradise online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmanácvik podání tenisu

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bachelor in Paradise můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:tenisové výsledky ve francouzštině

Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, Bachelor in Paradise můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC (live na většině trhů) je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Bachelor in Paradise můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).

specifikace tenisových raket

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bachelor in Paradise můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 7 „Bakalář v ráji“Hrát si

NÁHLED: Větší, odvážnější a sexy než kdy dříve! | Bakalář v ráji Nenechte si ujít dlouho očekávanou premiéru seriálu Bachelor In Paradise-sezóna 7, pondělí 8 | 7c, na ABC, streamování, na vyžádání a Hulu. ➤ Přihlaste se k odběru ➤ bit.ly/BacheIorNation #BachelorInParadise #Bachelor #Paradise Sezóna: 7 Epizoda: 1 📺 Zachyťte dosavadní Katiinu cestu ➤ bit.ly/KatieThurston 🎙 Podívejte se na naše podcasty Bachelor Nation! 👉 bit.ly/BHappyHour 👉 bit.ly/BClickBait 👉 bit.ly/BTalkingItOut… 2021-08-10T04: 15: 01Z

Bakalář v ráji je spinoff franchisingu Bachelor, který vezme minulé soutěžící z The Bachelor a Bachelorette a postaví je na ostrov, aby se pokusili znovu najít lásku. Obecně slouží jako most mezi letní bakalářskou sezónou a podzimní televizní sezónou, která letos bude zahrnovat druhou bakalářskou sezónu pro rok 2021.

naučit se základy tenisu

Letos, když byl Chris Harrison odstraněn z hostování franšízy, bude série představovat Wells Adams jako hlavní hostitel plus řada hostujících hostitelů, mezi něž patří Lance Bass, Titus Burgess, Lil Jon a David Spade. Jedná se o první sezónu za dva roky poté, co byl v roce 2020 kvůli pandemii zrušen Bakalář v ráji.

Podle tiskové zprávy ABC, téměř dva roky od poslední tropické romantiky, se k obsazení velmi očekávaného návratu Bachelor in Paradise připojilo 23 sexy singlů, s oblíbenými fanoušky a výjimečnými miláčky z minulých sezón The Bachelor a The Bachelorette. Když je pláž oficiálně otevřená, je načase, aby si nová skupina bývalých mládenců a mládenců udělala další záběr na lásku, zatímco spolu žijí v romantickém letovisku v Mexiku.

Obsazení na začátek sezóny je následující:

kolik sad v tenise
 • Aaron Clancy of The Bachelorette 17 (Katie)
 • Abigail Heringer z Bakalář 25 (Matt)
 • Brendan Morais z The Bachelorette 16 (Clare a Tayshia)
 • Connor Brennan z The Bachelorette 17 (Katie)
 • Deandra Kanu z Bakaláře 24 (Peter)
 • Ivan Hall z The Bachelorette 16 (Clare a Tayshia)
 • James Bonsall z The Bachelorette 17 (Katie)
 • Jessenia Cruz z Bakaláře 25 (Matt)
 • Joe Amabile z The Bachelorette 14 (Becca)
 • Karl Smith z The Bachelorette 17 (Katie)
 • Kelsey Weier z Bakalář 24 (Peter)
 • Kenny Braasch z The Bachelorette 16 (Clare a Tayshia)
 • Mari Pepin-Solis z Bakalář 25 (Matt)
 • Maurissa Gunn z Bakalář 24 (Peter)
 • Natasha Parker z Bakalář 24 (Peter)
 • Noah Erb z The Bachelorette 16 (Tayshia)
 • Serena Chew of The Bachelor 25 (Matt)
 • Serena Pitt z Bakaláře 25 (Matt)
 • Tahzjuan Hawkins z Bakaláře 23 (Colton)
 • Tammy Ly of The Bachelor 24 (Peter)
 • Tre Cooper z The Bachelorette 17 (Katie)
 • Victoria Larson z Bakaláře 25 (Matt)
 • Victoria Paul of The Bachelor 24 (Peter)


Popis premiéry škádlí:

Laugh-master David Spade je prvním hostem sezóny a v Paradise vítá 13 krásných dam a 10 nádherných kluků.

Abigail, oblíbená soutěžící z The Bachelor, získává čest vybrat si společníka pro úplně první rande. Zpátky v resortu se kotě Maurissa ocitlo zasažené chladnou kočkou Connorem a další potenciální pár čelí nepříjemné historii, když jedna žena přiznala svému nápadníkovi, že políbila jeho strýce.

Po návratu na pláž po nalezení lásky během své poslední návštěvy se Joe okamžitě ocitá v milostném trojúhelníku, který ho vede k otázce, zda je zpět. Už mu někdo dokázal, že stojí za to tam zůstat? Mezitím spousta dalších párů dělá svou část, aby se ujistila, že tento první den v ráji je zatím nejstabilnější, s největším počtem make -upů v historii show! Ale stejně jako se zdá, že vztahy získávají pevné základy, nový příchod posouvá písky a hrozí, že věci otřesou.

Bakalář v ráji vysílá pondělí ve 20 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

V nedávném rozhovoru Ronnie O'Sullivan tvrdil, že k získání dalšího titulu bude muset hrát jako Novak Djokovic. Brit se dříve srovnával s Rogerem Federerem, vzhledem k jeho věku a stupni, kterého dosáhl ve své kariéře.

Jak nosit kalhoty Navy. Námořnické kalhoty lze začlenit do neformálních i formálních outfitů. Nejprve si vyberte úzké kalhoty, které vyhovují vašemu typu postavy. Poté přidejte vhodný vrchol. Námořnické kalhoty lze kombinovat se světlými i tmavými ...

Zde je návod, jak sledovat online přímý přenos 2. sezóny Manifest bez předplatného kabelové televize, která má premiéru v pondělí 6. ledna ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 6. Připravte se na každoroční rande dva na jednoho! Určitě bude plný ohňostrojů.

Svázané poprvé na MAC East, Kent State a Miami Ohio se setkávají na důležité sobotní showdownu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Federerův forhend nebo Nadal? Bekhend Djokoviče nebo Wawrinky? Pohled na to, kteří hráči současné generace mají nejlepší střely.