Jak se dívat na hry indiánů online bez kabelu 2021

Sledujte hru Indiáni online

Getty Manažer Terry Francona z indiánů Clevelandu.Clevelandští indiáni doufají, že překvapí v roce 2021 po bouřlivé offseasonové sezóně, která znamenala zásadní otřes soupisky.V roce 2021 budou hry indiánů vysílány místně SportsTime Ohio , zatímco někteří budou zapnuti Síť MLB (pouze mimo trh, ale ty budou také na SportsTime Ohio) a další mohou být celostátně vysílány na ESPN , Liška nebo Fox Sports 1 .Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete v roce 2021 sledovat živý přenos každé hry Indians, včetně možností jak pro fanoušky na trhu, tak i mimo něj:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud jste na trhu Indů: AT&T TV

AT&T TV je pouze streamovací služba To zahrnuje SportsTime Ohio, takže pokud žijete na trhu, je to jediný způsob, jak sledovat každou hru Indians online bez kabelu.Existují čtyři různé kanálové balíčky : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ESPN, Fox a FS1 jsou součástí každého balíčku, zatímco SportsTime Ohio a MLB Network jsou součástí balíčků Choice a výše.5 základních střel v badmintonu

Balíček Choice Channel je 84,99 $ za měsíc, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, každou hru Indů můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny za dalších 10 $ měsíčně).


Pokud jste mimo indický trh: MLB.TV na Amazonu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat každou mimoburzově vysílanou MLB hru mimo trh na kanálu Amazon Prime MLB.TV .

Sledování každé hry mimo trh (All Team Pass) stojí buď 24,99 $ měsíčně, nebo jen 109,99 $ ročně pouze sledování her Indiánů mimo trh (Single Team Pass), ale obě možnosti přicházejí s bezplatným denní zkušební verze:

MLB.TV Amazon Prime bezplatná zkušební verze

Jakmile se zaregistrujete do kanálu MLB.TV Prime Video, diváci mimo trh můžete sledovat hry Indů naživo v aplikaci Prime Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show, Echo Spot, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, většina chytrých televizorů, iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry jsou k dispozici na vyžádání do druhého dne.

30 za 30 ric flair sledovat online

Pokud jste mimo indický trh: MLB.TV

Poznámka: To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze budete sledovat hry na digitálních platformách MLB namísto Amazon

Prostřednictvím MLB.TV můžete sledovat všechny mimoburzově vysílané hry MLB mimo trh. Sledování každé hry mimo trh stojí 24,99 $ měsíčně nebo 129,99 $ za rok nebo 109,99 $ za rok jen sledování her Indiánů mimo trh, ale měsíční a roční možnosti pro celý tým zahrnují bezplatnou denní zkušební verze (možnost pro jeden tým nikoli):

Bezplatná zkušební verze MLB.TV

Jakmile se zaregistrujete do MLB.TV, diváci mimo trh můžete sledovat indiánské hry naživo v aplikaci MLB TV na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, různé chytré televize, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek MLB.TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry jsou k dispozici na vyžádání do druhého dne.


Pokud jste mimo indický trh: ESPN+

Nebude možné sledovat mnoho indiánských her, ale pokud hledáte levný způsob, jak sledovat náhodnou MLB hru denně, ESPN+ bude mít každý den alespoň jednu hru mimo trh během pravidelných her. sezóna:

Sledujte MLB na ESPN+

Kromě jedné živé MLB hry každý den má ESPN+ také vysokoškolský baseball a další vysokoškolské sporty, UFC, mezinárodní fotbal a desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) za 5,99 $ měsíčně.

jak udělat dort do tenisky

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 13,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, diváci mimo trh můžete sledovat vybrané hry MLB živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled na sezónu Indů 2021

Manažer : Terry Francona, 9. sezóna (673-519)
Dokončení 2020 : Záznam 35-25, 2. v AL Central; Ztracen v divoké kartě Yankees
Klíčové dodatky : Andrés Giménez, Amed Rosario, Eddie Rosario
Významné ztráty: Carlos Carrasco, Adam Cimber, Delino DeShields, Brad Hand, Francisco Lindor, Tyler Naquin, Carlos Santana

Po třech přímých korunách AL Central indiáni narazili na poslední dvě sezóny, v roce 2019 postrádali play off a v kondenzované sezóně 2020 vypadli v kole divokých karet.

vybavení tenisové rakety

Méně než hvězdné výsledky už měly fanouškovskou základnu v trochu rozruchu a nával offseason tahů, které zahrnovaly základní kámen obchodování franšízy Francisco Lindor na Mets, týmu nepomohly.

Zatímco indiáni postrádají některá jména, která z nich činí konzistentního uchazeče, Cleveland přijme roli temného koně, protože sezóna začíná.

Přísahám, že vás překvapíme, řekl novinářům slubář Indů Franmil Reyes. Přísahám. Máme pro vás něco speciálního, lidi. Věř tomu.

Jedním z klíčových kousků, které Cleveland získal zpět v obchodu s Lindorem, byl dvaadvacetiletý vyhlídka Andrés Giménez, od kterého se očekává, že po silném jaru převezme shortstop.

Myslím, že částečně důvod, proč jsme se cítili dostatečně pohodlně na to, abychom přesunuli Ameda [Rosario do outfieldu], je kvůli tomu, co vidíme v Giménezovi, řekl manažer Indů Terry Francona. Ale myslím si, znovu, ať už jde o zranění, myslím, že toto dítě je pro nás opravdu světlé místo. Aniž by rovnou řekl, kde bude hrát a kdy, odvedl kus práce. Máme ho opravdu rádi.

Pokud Giménez převezme každodenní roli při shortstopu, nahradí Lindora, který byl čtyřnásobným All-Star s Indiány a dvojnásobným vítězem zlaté rukavice. Francona si určitě všimla, že tým nebude závislý pouze na jednom hráči, aby nahradil produkci Lindora.

Frankie je jedním z nejlepších hráčů baseballu, řekla Francona. A to je těžké nahradit. Někdy to nenahradíte jen jednou pálkou a my to víme. A další chlap, kdokoli je letos náš shortstop, nemusí být Francisco Lindor.

Předpokládá se, že Yankees skončí na druhém místě v AL Central, podle projekcí PECOTA Baseball Prospectus. Projekce má Indy 86-76. Indům je +5 000, aby vyhráli Světovou sérii, což znamená, že sázka 100 $ by vrátila 5 000 $ za Odds Shark.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

„Objížďka“ se vrací na 4. sezónu v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody naživo nebo na vyžádání bez kabelu zdarma.

Bratři se zítra utkají v soutěži čtyřhry na Rogers Cupu v Kanadě, Andy budou partnerem Leander Paes a Jamie John Peers.

Zjistit, kdo jste a jaké je vaše místo ve světě, je celoživotní úkol. Ale nemusí to být děsivé ani zastrašující. Jakmile si uvědomíte, že nalezení sebe sama je pokračující proces, ne nějaký cíl, kterého musíte dosáhnout, uvědomíte si ...

Japonská Naomi Osaka není jen nejlépe vydělávajícím tenistou, který se bude účastnit olympijských her v Tokiu, ale také druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem na hrách.

Rafael Nadal vytáhl ze svého nejlepšího tenisu, aby v pátek na Italian Open 2021 vyhnal Alexandra Zvereva.