Jak nakreslit tenisovou raketu

Kreslení tenisové rakety je poměrně jednoduché: musíte si pamatovat, že kreslení většiny objektů začíná kreslením geometrických tvarů a později můžete začít upřesňovat detaily. Ať už si lámete hlavu nad tím, jak nakreslit tenisovou raketu, nebo si jen chcete ověřit, zda to děláte správně, tento článek je pro vás!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 1

  1 Nakreslete oválný tvar, jako vejce stojící svisle. Toto bude vnější část řetězce.
 2. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 2

  2 Nakreslete čáry vodorovně uvnitř oválu až dolů, jako čáry zeměpisné šířky.
 3. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 3

  3 Dokončete vyplétanou oblast rakety nakreslením svislých čar po celé délce oválu, jako jsou zeměpisné délky.
 4. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 4

  4 Vně prvního oválu nakreslete větší ovál.
 5. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 5

  5 Nakreslete rovnoramenný trojúhelník směřující dolů tak, aby jeho základna byla spodní částí velkého oválu.
 6. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 6

  6 Pod trojúhelník nakreslete dlouhý svislý obdélník. Špička trojúhelníku by se měla dotýkat středu čáry sloužící jako horní část obdélníku. Tento obdélník bude rukojetí rakety.
 7. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 7

  7 Nakreslete diagonální čáru z pravého horního rohu obdélníku trochu doprava na konec čáry a vytvořte základnu trojúhelníku na pravé straně.
 8. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 8

  8 Opakujte s levou stranou.
 9. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 9

  9 Podle potřeby vymažte čáry, včetně horní základny obdélníku, čar velkého oválu mezi pravým a levým koncem základny trojúhelníku a nakreslených diagonálních čar.
 10. Obrázek s názvem Nakreslete tenisovou raketu Krok 10

  10 Barva dle přání. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak k tomu mohu udělat realistické stínování? Undertale4141 Zkuste určit zdroj světla. Pokud vám to pomůže, nakreslete na papír tečku, kde to bude. Odstíňte to světlejšími částmi, kde bude dopadat světelný zdroj, a tím nejtmavším opakem. Při tom pamatujte na texturu, reflexi a podobné věci.
 • Otázka Jak nakreslím tenisový míček? Sammi Liu Jednoduše nakreslete kruh. Poté přidejte „U“ kamkoli chcete. Poté přidejte stínování, texturu a další detaily.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že kreslíte lehce, abyste mohli čáry podle potřeby mazat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Federer a Tsitsipas se postavili proti sobě na Hopman Cupu začátkem tohoto měsíce.

Jaký je příběh? Bývalý vítěz US Open Juan Martin del Potro, nasazený č. 31 na BNP Paribas Open v Indian Wells v Kalifornii, dnes w.

Poté, co byly zrušeny zápasy proti Gonzaga a Nicholls, Baylor se ve středu vrací do akce proti Stephenovi F. Austinovi. Zde je návod, jak hru sledovat.

Dominic Thiem shromáždil z deficitu jedné sady proti Johnu Isnerovi, aby zvítězil 3: 6, 6: 3, 6: 4 a počtvrté za sebou dosáhl semifinále na Madrid Open.

Divadelní byty nebo kulisové byty jsou umístěny vzadu a po stranách jeviště a malovány, aby poskytly zázemí pro představení. Byty se dodávají ve dvou stylech. Broadwayský byt je vyroben natažením plátna přes rám, aby se vytvořil ...

Jak pomoci útulkovým psům. V útulcích pro zvířata čekají na nové domovy tisíce psů. Dobrovolnictvím ve svém místním útulku můžete pomoci zlepšit jejich život. Pokud se nemůžete dobrovolně přihlásit, můžete vždy darovat peníze nebo zboží ...