Jak se dívat na Disney Plus na hráči Roku

disney plus rokuStreamujte Disney Plus hnedtenisky s tygřím vzorem

Po uvedení Disney Plus konečně na scénu se všichni snažíme dostat naši novou oblíbenou streamovací službu do našich oblíbených streamovacích zařízení. A pro mnohé z nás to znamená, že plánujeme přidat Disney Plus do našich zařízení Roku.Je Disney Plus k dispozici na zařízeních Roku?

Společnost Disney před uvedením na trh potvrdila, že Disney Plus bude při spuštění k dispozici na zařízeních Roku, stejně jako na Xbox One, PS4, Android, Firestick, iOS, Chromecast a dalších. A naštěstí při spuštění aplikace nedošlo k žádnému škytání, a pokud jste si v posledních několika letech zakoupili zařízení Roku, nebudete mít problém přidat do svého zařízení kanál Disney Plus.

Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně stáhnout Disney Plus do zařízení Roku, postupujte takto: 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Spusťte zařízení Roku
 3. 3. Přejděte do svého Domovská obrazovka roku
 4. 4. Přejděte dolů a vyberte Streamovací kanály na levé straně obrazovky
 5. 5. Vyberte Hledat kanály v nabídce na levé straně obrazovky
 6. 6. Vstupte Disney Plus
 7. 7. Vyberte Disney Plus
 8. 8. Vyberte Přidat kanál v horní části obrazovky
 9. 9. Vyberte aplikaci na domovské obrazovce Roku
 10. 10. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů Disney Plus
 11. 11. Najděte film/pořad, který chcete sledovat
 12. 12. Vyberte možnost Přehrát

Pokud jste přesně postupovali podle výše uvedených kroků, na vaší obrazovce se objeví okno, které říká, že kanál přidán - „Disney Plus“ bylo přidáno na konec „Domů“.Samozřejmě můžete Disney Plus zcela přesunout ze spodní části domovské obrazovky nahoru tak, že ji zvýrazníte a stisknete klávesu *. Pokud to uděláte, uvidíte aplikaci Disney Plus přímo v horní části obrazovky při prvním zapnutí zařízení Roku. To vašim dětem usnadní sledování jejich oblíbených filmů a pořadů Disney, aniž by vás museli každých pět sekund volat do místnosti, aby jim to zapnuli.

Viz také: Nejlepší vzdělávací pořady na Disney Pluskde sledovat vikingskou sezónu 6

Zařízení Roku podporovaná společností Disney Plus

Nejste si jisti, zda bude mít vaše zařízení Roku při spuštění k dispozici Disney Plus? Zde je každý model Roku, který bude mít Disney Plus: • Roku Express, Roku Express +, Roku Premiere, Roku Streaming Stick +, Roku Ultra
 • Rok 4: 4670X, 4662X, 4661X, 4660X, 4640X, 4630X, 4620X, 4400X, 4230X, 4210X, 4200X
 • 3. rok: 3931X, 3930X, 3921X, 3920X, 3910X, 3900X, 3811X, 3810X, 3800X, 3710X, 3700X, 3600X, 3500X
 • 2. rok: 2720X, 2710X, 2700X
 • Všechny televizory Roku

Předplaťte si Disney Plus zde

Lze tedy s jistotou říci, že pokud jste si za posledních šest let zakoupili nový Roku, budete si moci Disney Plus stáhnout do svého zařízení při spuštění. Nicméně ti z vás, kteří stále houpají a Ročník 1 možná budete chtít přemýšlet o upgradu.

Také si všimnu, že vy musíte mít nejnovější verzi Roku OS (verze 9.2) aby bylo možné nainstalovat Disney Plus. Pokud tedy vaše zařízení již nedostává aktualizace systému Roku OS, budete si určitě muset pořídit novější Roku nebo si vyzvednout jakékoli jiné zařízení připravené pro Disney Plus.


Bude Disney Plus fungovat na Roku Express?

Ano, Disney Plus bude fungovat na Roku Express i Roku Express+, přestože není uveden v oficiální sekci FAQ Disney Plus.


Sledujte Disney Plus ve 4K na Roku

Ne všechna zařízení Roku podporují streamování 4K, takže pokud plánujete streamovat Disney Plus ve 4K pomocí svého Roku, budete potřebovat jedno z následujících zařízení:

 • Ročník 4
 • Rok premiéry
 • Premiéra roku +
 • Roku Ultra

Žádné ze starších zařízení vám neumožní streamovat ve 4K, bohužel vás omezuje na max. 1080p.


Zařízení Roku, která nebudou fungovat s Disney Plus

Disney Plus bohužel nebude fungovat na následujících zařízeních: Roku Streaming Stick 3400X, 3420X, Roku HD 2500X, Roku 2 HD 3000X, 3050X, Roku 2 XS 3100X, Roku LT 2400X, 2450X.


Kolik stojí Disney Plus na Roku?

Stejně jako většina dostupných aplikací Roku je i Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. K dispozici je také balíček Disney Plus, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, a také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus Roku ve svém zařízení a začnete streamovat.


Recenze aplikace Disney Plus na Roku

Jednou z nejlepších věcí na Disney Plus na téměř VŠECH platformách, na kterých je, je to, jak skvělá je samotná aplikace. A pokud jde o aplikaci Roku, aplikace Disney Plus je stejná máslově hladké a neuvěřitelně rychlý s nabídkami jako na jiných platformách, což je rozhodně dech čerstvého vzduchu ve srovnání s jinými těžkopádnými streamovacími aplikacemi, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

specifikace raketbalových míčků

Pohyb v možnostech nabídky je neuvěřitelně snadný, a to i při testování na některých starších zařízeních, jako je Roku 3. Ve srovnání s jeho konkurenty je znatelný rozdíl v rychlosti a jednoduchosti Disney Plus. To je tedy hlavní +1.

Za druhé, nezapomínejme, že získáváme tisíce filmů Disney a epizod televizních pořadů, včetně těch absolutně nejlepších v katalogu společnosti. Chcete znovu prožít každodenní boje žáka 6. ročníku jako Cory Matthews? Každý jeden díl Boy Meets World je k dispozici. Chcete streamovat Moana na rodinný filmový večer? To je také k dispozici. Je tu vše od originálních televizních pořadů Disney, přes klasické Disney filmy, přes sportovní filmy Disney z 90. let, až po zastření originálních filmů Pokraj! .

Za 6,99 $/měsíc Disney Plus stojí za to pro uživatele Roku, kteří chtějí spoustu možností streamování.

tenisová rukojeť pro podání

Co dělat, když Disney Plus nefunguje na vašem Roku?

Pokud Disney Plus na vašem zařízení Roku nefunguje, můžete vyzkoušet několik věcí.

Nejpravděpodobnějším viníkem toho, že Disney+ nefunguje na zařízeních Roku, je pomalé připojení k internetu. Ke streamování v nejnižším rozlišení potřebujete připojení alespoň 5 Mb / s a ​​pro 4K 15 Mb / s. Ale pokud vaše zařízení nedosahuje těchto rychlostí, je několik věcí, které bych nejprve zkusil.

 1. Restartujte router a odpojte zařízení Roku.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Připojte zařízení Roku zpět.

To pomůže restartovat nastavení TCP/IP a internetového připojení vašeho zařízení, abyste měli co největší šanci dosáhnout nejlepších rychlostí.

Pokud to nefunguje a stále máte nízké rychlosti, může to být způsobeno přeplněnou sítí nebo stahováním na jiných zařízeních. Pokud například stahujete aktualizaci hry na STEAM do počítače, jakékoli herní konzole nebo někdo jiný z vašeho domova streamuje film, zatímco se pokoušíte sledovat Disney Plus, mohlo by to způsobit, že váš Roku nebude mít potřebnou rychlost šťávy, aby správně fungoval. Chcete -li problém nejsnadněji napravit, vypněte na těchto zařízeních internetové připojení a zjistěte, zda to pomůže Disney Plus znovu fungovat.

Pokud vaše zařízení po opravě internetového připojení stále nefunguje, můžete zkusit něco jiného - zajistit, abyste ve svém zařízení měli nejnovější software Roku. Pokud tak neučiníte, musíte pro nejlepší výsledky aktualizovat zařízení na nejnovější software.

Chcete -li to provést, přejděte na domovskou stránku Roku> přejděte na Nastavení> Vybrat systém> Vybrat aktualizaci systému> Vybrat Zkontrolovat nyní. Pokud Roku zjistí, že je k dispozici nový software nebo dostupné aktualizace kanálů, stáhne je a nainstaluje automaticky.


Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Hodinky Casio G Shock jsou robustní, odolné hodinky, které se snadno čistí a udržují. I když jsou hodinky Casio G Shock navrženy tak, aby odolaly většímu opotřebení než většina hodinek, měly by být pravidelně čištěny, aby byly hodinky ...

Roger a Mirka Federerovi, kteří loni oznámili, že čekají přírůstek do rodiny, jsou údajně opět těhotná s dvojčaty.

Šampión Rio Open 2017 Dominic Thiem se utká o místo v semifinále s Italem Gianlucou Magerem. .

Dlouholetý trenér a přítel Rogera Federera Severin Luthi nedávno poskytl aktualizaci plánu fitness a tréninku švýcarského maestra.

Chcete se podívat na dnešní basketbalový zápas Kansas vs Iowa State? Není to v televizi, ale je snadné to sledovat online. Zde je vše, co potřebujete vědět.

O milostném příběhu Sanie Mirzy