Jak se dívat na Vikingy, 6. sezóna, část 2, online zdarmaVideo Amazon Prime

Posledních 10 epizod dramatické historické fikce Vikingové mají premiéru ve středu 30. prosince na Amazon Prime.

Nové epizody Vikingové Řada 6, část 2, bude exkluzivně na Amazon Prime, dokud nebudou znovu vydána na History Channel později v roce 2021.

Pokud již máte Amazon Prime, můžete sledovat nové epizody Vikingové právě tady . Pokud nemáte Amazon Prime, tak ano zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak sledujte show.

Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:

má roku espn plus

Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime zamiřte sem a sledujte nové Vikingové epizody.

Pořad navíc můžete sledovat v aplikaci Amazon Video na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různých chytrých televizích , Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.


Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování nových epizod budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ měsíčně, nebo 119 $ ročně, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .

Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Vikingové přímo na vašem počítači , nebo můžete sledovat v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

budoucí tenisový loketní popruh

Náhled na část 2 „Vikingů“, část 2Hrát si

VIKINGS Final Season - oficiální upoutávka | Video Amazon Prime Ragnarök: Twilight of the Gods. Nikdo neunikne jejich osudu. Sledujte #Vikingy nyní výhradně se svým hlavním členstvím: bit.ly/VikingsPrimeVideo PŘIHLÁŠENÍ: youtube.com/channel/UCwSIJ… O Vikingech: Vikingové sledují dobrodružství Ragnara Lothbroka, největšího hrdiny své doby. Série vypráví ságy o Ragnarově kapele bratří Vikingů a jeho rodině, jak vstává ... 2020-12-02T14: 00: 02Z

V novém kroucení jako součást televize, která se snaží procházet streamovacími a vysílacími vodami, posledních 10 epizod Vikingové mají premiéru na Amazon Prime Video, než se budou vysílat na Channel History později v roce 2021. Epizody se začnou vysílat na Prime 30. prosince ve Spojených státech, Velké Británii, Irsku, Německu a Rakousku, streamovací služba odhalila v tisku vydat dříve tuto zimu.

Naše monumentální Vikingové sága se chýlí ke konci, ale ne dříve, než jste měli možnost zhlédnout některé z mých vůbec nejoblíbenějších epizod, uvedl ve svém prohlášení tvůrce série a spisovatel Michael Hirst. Prime Video jedinečně odhalí finále série nejprve streamujícímu publiku. Připravte se na úžas a na spoustu překvapení na cestě. A pokud máte slzy k prolití, pak buďte připraveni je také prolít.

kolik sad v tenise

Když jsme naposledy viděli Vikingové gang v první polovině sezóny šest, došlo k epické bitvě mezi Vikingy a Rusem o ovládnutí Norska. Bjorn Ironside (Alexander Ludwig) byl ponechán mrtvý jeho bratrem Ivarem Bonelessem (Alex Hogh Andersen), což se podle tiskové zprávy ukáže jako vážná zrada.Hrát si

VIKINGS: 6 × 11 Preview 'King of Kings' (HD) Season 6 Episode 11 | Prémiová média #Vikingové se vrátí 30. prosince! 2020-12-27T16: 15: 27Z

Popis pro zadní polovinu šesté sezóny zní: Jak se blížíme ke konci naší epické ságy, bouřlivý konflikt mezi Rusy a Vikingy končí s vážnými důsledky. Na Islandu je Ubbe odhodlán splnit sen svého otce Ragnara (Travis Fimmel) a plout dále na západ, než jaký kdy předtím Viking cestoval. A v Anglii jsou nedokončené obchody. Vikingové zde založili osady a ovládli většinu země-kromě Wessexu. Král Wessexu, Alfred Veliký (Ferdia Walsh-Peelo), je jediným saským vládcem, který vážně zpochybňuje jejich úplnou nadvládu. Ivar Vykostěný musí v bitvě znovu čelit králi, kterého znal jen jako chlapec, kvůli konečnému zúčtování.

Jednou Vikingové uzavírá svůj běh na Amazon Prime a poté na History, Hirst je výkonným producentem pokračování série pro Netflix s názvem Vikingové: Valhalla , která se odehrává 100 let po původní sérii a představí několik známých historických postav: Harald Hardrada, Freydís Eiríksdóttir, Leif Erikson a William the Conqueror. Popis této série naznačuje, že tito slavní muži a ženy budou hledat nové cesty v boji o přežití v neustále se měnící a vyvíjející se Evropě.

Vikingové sezóna šestá část 2 nyní vychází na Amazon Prime Video.


Populární Problémy

Souborová fotografie Ramanathana Krishnana z roku 1959. (Getty Images) První kolo Wimbledonského mistrovství 1956 a oblíbený dav a 5. nasazený Jaroslav.

Strýc Toni vzpomínal na fyzické boje Rafaela Nadala před finále Australian Open 2009 proti Rogeru Federerovi. Toni Nadal také Federerovi složil bohaté komplimenty s tím, že mu bylo z plačtivé pozápasové prezentace špatně.

Jak zvýšit hladinu HDL cholesterolu. HDL nebo lipoprotein s vysokou hustotou se již dlouho považuje za korelační se zdravím srdce. HDL, často nazývaný „dobrý“ cholesterol, funguje jako raketoplán, který odebírá cholesterol z krevního oběhu (kde ...

Aryna Sabalenka a Jessica Pegula se v úterý setkají v 16. kole Western & Southern Open v New Yorku. Půjde o první setkání této dvojice na turné WTA.

Jak získat sexy vlasy. Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro...

Chcete v roce 2017 sledovat živý přenos her Steelers bez kabelu? Zde je kompletní přehled všech vašich možností.