Jak rovné krajkové boty

Pro mnoho lidí jsou boty neuvěřitelně důležitou součástí oblečení. Abychom to dostali ještě dále, bylo navrženo bezpočet kreativních způsobů šněrování těchto bot, které dodávají ještě výraznější prvek již tak výraznému prvku šatníku. Zjistit, jak bylo těchto komplikovaných, ale stylových metod šněrování dosaženo, však není snadný úkol. Pokud jste někdy přemýšleli, jak znovu vytvořit čistý vzhled rovných tkaniček, zde je několik jednoduchých způsobů, jak si vybrat.



Metoda 1 ze 2: Bar šněrování

 1. 1 Vložte tkaničku do prvních oček vaší první boty. Namiřte špičku boty od sebe. Díry nejdále od vás se budou nazývat prvními očky a budou se odtud postupně počítat. Tkaničkou na vnější straně boty vložte konce dolů do prvních oček na obou stranách.
 2. 2 Ujistěte se, že konce tkaniček jsou rovnoměrné. Vytáhněte oba konce tkaničky na celou délku. Remorkér na kterékoli straně je nejkratší, dokud nebudou mít rovnoměrnou délku. Nyní máte první lištu.
 3. 3 Připravte se na krajkování druhé tyče. Vezměte pravý konec krajky do ruky. Projděte jej po spodní straně oček a poté jej zvedněte druhým očkem na pravé straně. Nevynechávejte očko. Mezi očky byste neměli vidět tkaničku.
 4. 4 Krajka druhá lišta. Vytáhněte stejnou pravou krajku přímo přes botu na levou stranu. Zatlačte dolů druhým očkem na levé straně a vytáhněte, dokud se nenaučíte.
 5. 5 Připravte se na krajkování třetí tyče. Vezměte levý konec tkaničky a spusťte ji po spodní straně oček na pravé straně, přeskočte druhé očko (které jste předtím přichytili), dokud nedosáhnete třetího očka. Vytáhněte ho třetím očkem a zatáhněte, dokud se nenaučíte.
 6. 6 Krajka třetí lišta. Vytáhněte levou krajku rovně přes botu a zatlačte ji dolů třetím očkem na pravé straně. Táhněte, dokud se nenaučíte. Nyní byste měli mít tři tyče.
 7. 7 Připravte se na krajkování čtvrté tyče. Vezměte krajku, která je nyní na levé straně, a spusťte ji po spodní straně oček od druhého očka ke čtvrtému, přeskočte třetí očko, které jste předtím přichytili. Přesuňte tuto levou krajku čtvrtým očkem na levé straně a protáhněte ji, dokud se nenaučíte.
 8. 8 Šněrujte čtvrtý pruh. Vytáhněte levou krajku přímo přes botu a zatlačte ji dolů přes čtvrté očko. Protahujte to, dokud se nenaučíte.
 9. 9 Pokračujte v šněrování. Kroky 5 až 8 opakujte, dokud se nedostanete k posledním očkům, která jsou vám nejblíže. Pamatovat si:
  • pokaždé, když projdete krajkou pod očky, přeskočíte jednu, která již byla přichycena, než ji protáhnete
  • když přetáhnete tkaničku přes botu, sjede dolů do očka přímo rovnoběžně s tím, kterým prošla.
 10. 10 Dokončete šněrování. Jakmile dosáhnete posledních oček, znovu zajistěte, aby byly rovnoměrné. Možná budete muset trochu upravit boty.
 11. jedenáct Šněrujte druhou botu. Všechny tyto kroky opakujte stejným způsobem pro druhou obuv. reklama

Metoda 2 ze 2: Snadné šněrování

 1. 1 Vložte tkaničku do prvních oček vaší první boty. Když špička boty směřuje od vás, první pár oček je pár, který je od vás nejdále. Vložte levý konec tkaničky do levého očka a pravý konec do pravého očka.
 2. 2 Dokončete pravou krajku. Proveďte pravou krajku pod pravou řadou oček směrem k sobě, až do posledního očka. Vytáhněte ho přes konečné očko.
 3. 3 Upravte délku tkaničky. U této techniky bude levá krajka dělat veškerou práci, takže chcete, aby byla mnohem delší, než začnete. Zatáhněte za levou krajku, dokud se zbývající konec pravé krajky nezdá být dostatečně dlouhý, aby se s ní mohl spojit uzel, až budete hotovi. Prozatím udělejte hrubý odhad, protože jej můžete později upravit.
 4. 4 Připravte se na krajkování druhé tyče. Spusťte levou krajku směrem k sobě, dokud nedosáhnete dalšího očka na levé straně. Tímto očkem vytáhněte krajku nahoru.
 5. 5 Krajka druhá lišta. Vytáhněte levou krajku přes botu na pravou stranu a protáhněte ji skrz druhé očko na pravé straně. Tahejte za krajku, dokud není naučená. Nyní budeme tuto krajku označovat jako „pracovní krajku“.
 6. 6 Připravte se na krajkování třetí tyče. Spusťte pracovní krajku směrem k sobě, dokud nedosáhnete dalšího (třetího) očka na pravé straně. Tímto očkem vytáhněte krajku nahoru.
 7. 7 Krajka třetí lišta. Přesuňte pracovní krajku přes botu na levou stranu. Zatlačte dolů třetím očkem na levé straně. Tahejte za krajku, dokud není naučená.
 8. 8 Pokračujte v šněrování. Pomocí stejné krajky opakujte kroky 4 až 7, dokud nedosáhnete posledního očka.
 9. 9 Upravte délky tkaniček. Nyní, když jste skončili se šněrováním, se ještě jednou ujistěte, že každá krajka je přibližně stejně dlouhá. Natáhněte si svou pracovní krajku tak daleko, jak potřebujete, aby byla vaše nepracující krajka delší, nebo naopak.
 10. 10 Šněrujte druhou botu. Dokončete všechny tyto kroky na druhé botě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existují způsoby, jak to svázat křížem krážem? Ano, můžete si vyhledat různé vzory online. Můžete mít různé z různých důvodů. Možná užší běh, větší podpora turistiky atd.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při práci stočte tkaničky tak, aby zůstaly ploché přes viditelné pruhy.
 • Rovné šněrování jakéhokoli druhu funguje pouze na botách se sudým počtem párů oček (tj. 12 párů oček nebo celkem 24 oček). Řešení tohoto problému u obuvi s párovým páskem (tj. 9 párů s očky nebo celkem 18 oček) zahrnuje přeskočení jednoho páru očka, zastrčení konců nebo zavázání jednoho páru oček alternativním stylem šněrování.
 • Pro skrytý uzel dokončete některou z výše uvedených dvou metod, dokud nedosáhnete předposledního páru očnic. Přesuňte jednu ze svých tkaniček přes její poslední očko a poté přes botu, abyste se vrátili dolů posledním očkem na druhé straně. Uvazujte tkaničky pod mezerou mezi předposledním a posledním očkem na této straně.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Dvě boty
 • Dvě tkaničky odpovídající délky pro boty, které máte


Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.



Populární Problémy

Pokud chcete svému golfovému švihu dodat více energie, můžete tak učinit několika jednoduchými technikami. Upravte svůj postoj tak, že váhu udržíte na chodidlech a chodidla otočíte směrem ven. Zdokonalte svůj švih udržováním ...

Souboj o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem je na titulcích UFC 255. Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu PPV.

Ve středu večer má premiéru SÁZKA „American Justice: The Fight for Police Reform“, BET special. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Notre Dame usilují o výhru č. 9, když v sobotu nastoupí na Boston College. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.