Jak udělat volejbal v tenise

Volejbal v tenise může být velmi účinný, zejména pokud váš soupeř nemá vynikající práci nohou nebo rychlost. Dobře provedený volej může snadno získat bod nebo nastavit vítězný úder.Kroky

 1. Obrázek s názvem Do volejbalu v tenise Krok 1

  1 Uchopte raketu uchopením „chopper“. Nejjednodušší způsob, jak najít tento úchop, je představit si, že držíte sekeru a chystáte se něco rozseknout raketou.
 2. Obrázek s názvem Do volejbal v tenise Krok 2

  2 Když je míč zasažen směrem k vám, rozdělte krok a vezměte na vědomí, na kterou stranu míč míří na vás.
 3. Obrázek s názvem Do volejbal v tenise Krok 3

  3 Pokud míček přichází na vaši forhendovou stranu, pusťte raketu nedominantní rukou a natáhněte paži tak, aby míček přišel do kontaktu se středem tváře rakety.
 4. Obrázek s názvem Do a Volley in Tennis Krok 4

  4 Když se míč dostane do kontaktu s raketou, vykročte levou nohou (pravou nohou, pokud jste levák)
 5. Obrázek s názvem Do volejbalu v tenise Krok 5

  5 a tlačte míč přes síť generující sílu z předního momentu mimo krok a rychlost rakety.
 6. Obrázek s názvem Do volejbal v tenise Krok 6

  6 Pokud se míč dostává na vaši bekhendovou stranu, akci opakujte, s výjimkou ponechání obou rukou na raketě, pokud máte 2 -hand bekhend. Pokud máte bekhend jednou rukou, ponechte obě ruce na raketě, dokud nevykročíte dopředu, pak raketu uvolněte nedominantní rukou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je neobvyklé používat obě zadní rukojeti? Ne to není. Mnoho lidí rádo používá dva různé druhy houpaček, aby oklamalo svého protivníka a udrželo ho na nohou, protože nebude očekávat typ zásahu, který uděláte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Když zasáhnete míč, přidejte sílu a přidejte opačnou nohu.
 • Nesnažte se udělat plný švih. Když jste blízko sítě, máte velmi málo času na reakci.
 • Chcete -li zlepšit reakční časy, zkuste se postavit zády k síti a partner vám odpálí míč. Nechte ho zavolat, když trefí míč. Když na vás zavolají, otočte se a zkuste chytit míč.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Tenisová raketa
 • Partner
 • Tenisové míčky
 • Přístup k tenisovému kurtu

Populární Problémy

Turnaj mistryň WTA Garanti Koza zde vyhrála Andrea Petkovic z Německa poté, co porazila Flavii Pennettovou z Itálie 1: 6, 6: 4, 6: 3.Jak zůstat fit i po 50. Padesátce je obrovský milník. Pro mnoho lidí to znamená novou kapitolu v jejich životě. Možná je vaše dítě nyní dospělé a mimo domov. Možná si všimnete nových fyzických změn ve svém těle ...Jak uklidnit nohy po stresu nebo dlouhé procházce. Stres je v moderní společnosti všudypřítomný a negativně ovlivňuje lidi mnoha způsoby, včetně jejich pohybového aparátu. Je známo, že stres zvyšuje svalové napětí, mění krev ...

Pátý nasazený Němec Alexander Zverev překonal třetí nasazený Dominic Thiem z Rakouska 6: 3, 6: 4 za 1 hodinu a 37 minut, aby se kvalifikoval do finále Madrid Open.Film „Belichick and Saban: The Art of Coaching“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat streamování dokumentu HBO online, pokud nemáte kabel.