Jak sledovat dokumentární film „Poslední dny rytíře“ 30 za 30 online

Sledujte Poslední dny rytíře online

Getty

Poslední dny rytíře „Nejnovější dokument 30 za 30, který vypráví příběh o tom, jak žurnalistika CNN Roberta Abbotta vedla k výpovědi Boba Knighta jako trenéra basketbalu v Indianě, má svůj televizní debut ve čtvrtek na ESPN v 19:30. ET/PT.

Na to však není třeba čekat. Zde je návod, jak můžete dokument hned sledovat online:

nejlepší ženská tenisová raketa 2016

ESPN+

Každý existující dokument 30 za 30 včetně Poslední dny rytíře , lze sledovat na ESPN+ „Nová služba digitálního streamování ESPN, která zahrnuje spoustu originálních programů, živý fotbal, basketbal, baseball, hokej, fotbal, tenis, ragby, kriket, vysokoškolské sporty a další akce.

Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a pak můžete sledovat Poslední dny rytíře na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

jak držet tenisovou raketu

Můžeš najít všech 30 pro 30 dokumentů ve vašem počítači zde , a pokud jste v aplikaci, můžete jednoduše vyhledat cokoli, co chcete sledovat.

Hulu s živou televizí

Pokud hledáte živý stream ESPN, který bude vysílat Poslední dny rytíře v 19:30 hod. ET, Hulu s Live TV nabízí balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos dokumentu, který se vysílá na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

obvaz na tenisový loket

Sling TV

Další možností, pokud se chcete dívat na dokument v přímém přenosu, je Sling TV, který obsahuje ESPN a ESPN2 v balíčku Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos dokumentu, který se vysílá na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Poslední dny rytíře , podle přehledu ESPN , je dříve nevyřčený příběh ze zákulisí vyšetřování CNN o tom, proč všichni Američané na střední škole opouštěli program mužského basketbalového trenéra Boba Knighta z Indiana University a následný spad poté, co se příběh zlomil.

Vyšetřování probíhalo u Roberta Abbotta, CNN a Sports Illustrated korespondent, který v březnu 2000 rozbil příběh o tom, že Knight zadusil bývalého indiánského strážce Neila Reeda během praxe před třemi lety.

ric flair 30 za 30 plný

Knight tato tvrzení vehementně odmítl, ale o necelý měsíc později Abbott a CNN vytvořili videokazetu ukazující, jak slavný hlavní trenér dusí Reeda. Prezident Indiany Myles Brand brzy poté přijal politiku nulové tolerance, ale když se objevila další obvinění z Knightova bezohledného chování, byl Indiana v září 2000 nucen ho vyhodit.

Tento film je kromě strhujícího příběhu tak strhující, že jej režíruje a vypráví sám Abbott.

Když jsem kopal do sešitů a výzkumů svých starých reportérů a začal brát diváky na novinářskou cestu, kterou mě před 19 lety zahájil můj šéf Steve Robinson, byl jsem ohromen tím, jak velká část příběhu nebyla nikdy předtím řečeno, řekl Abbott . Bob Knight byl mimořádný trenér, sportovní obr a hrdina v Indianě. Poslední dny rytíře podrobně popisuje, jak a proč Knightova pověstná kariéra v Indianě skončila tak, jak skončila. Konečně také vypráví příběh o tom, proč se mnou Neil Reed šel na veřejnost, a jak mu toto rozhodnutí změnilo život.


Populární Problémy

'Supergirl' se vrací do své páté sezóny dnes večer na CW. Zjistěte, jak streamovat a sledovat to bez kabelu.

Eagles se ve čtvrtek večer utkají s Packers v klíčovém zápase NFC. Zde je návod, jak sledovat hru online, včetně možnosti sledování na Amazonu.

Jak vycvičit psa na lov. Už jste někdy lovili vodní ptáky s ptačím psem? Neexistuje nic jako lovit poblíž jezera v mrazivém zimním dni, střílet kachnu a nechat svého psa plavat v blízké mrazivé vodě, aby sbíral vaše ...

Kmene a poranění lýtka jsou běžné, zejména u sportovců. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2697334/ Jedním z nejvíce oslabujících a otravných sportovních úrazů je natržený lýtkový sval. Velkým problémem tohoto zranění je ...

Výbuch z minulosti: Sampras-Agassi v zápase svého života

Váš průvodce streamováním filmu Teen Beach online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.