Jak sledovat dokumentární film „Poslední dny rytíře“ 30 za 30 online

Sledujte Poslední dny rytíře online

GettyPoslední dny rytíře „Nejnovější dokument 30 za 30, který vypráví příběh o tom, jak žurnalistika CNN Roberta Abbotta vedla k výpovědi Boba Knighta jako trenéra basketbalu v Indianě, má svůj televizní debut ve čtvrtek na ESPN v 19:30. ET/PT.Na to však není třeba čekat. Zde je návod, jak můžete dokument hned sledovat online:kolik vydělávají tenisoví instruktoři

ESPN+

Každý existující dokument 30 za 30 včetně Poslední dny rytíře , lze sledovat na ESPN+ „Nová služba digitálního streamování ESPN, která zahrnuje spoustu originálních programů, živý fotbal, basketbal, baseball, hokej, fotbal, tenis, ragby, kriket, vysokoškolské sporty a další akce.Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a pak můžete sledovat Poslední dny rytíře na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.sloužit v tenise

Můžeš najít všech 30 pro 30 dokumentů ve vašem počítači zde , a pokud jste v aplikaci, můžete jednoduše vyhledat cokoli, co chcete sledovat.

Hulu s živou televizíPokud hledáte živý stream ESPN, který bude vysílat Poslední dny rytíře v 19:30 hod. ET, Hulu s Live TV nabízí balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPN News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos dokumentu, který se vysílá na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

je to tenisová raketa nebo raketa

Sling TV

Další možností, pokud se chcete dívat na dokument v přímém přenosu, je Sling TV, který obsahuje ESPN a ESPN2 v balíčku Sling Orange. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos dokumentu, který se vysílá na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV, nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Poslední dny rytíře , podle přehledu ESPN , je dříve nevyřčený příběh ze zákulisí vyšetřování CNN o tom, proč všichni Američané na střední škole opouštěli program mužského basketbalového trenéra Boba Knighta z Indiana University a následný spad poté, co se příběh zlomil.

Vyšetřování probíhalo u Roberta Abbotta, CNN a Sports Illustrated korespondent, který v březnu 2000 rozbil příběh o tom, že Knight zadusil bývalého indiánského strážce Neila Reeda během praxe před třemi lety.

sledovat hru kovbojů živě online

Knight tato tvrzení vehementně odmítl, ale o necelý měsíc později Abbott a CNN vytvořili videokazetu ukazující, jak slavný hlavní trenér dusí Reeda. Prezident Indiany Myles Brand brzy poté přijal politiku nulové tolerance, ale když se objevila další obvinění z Knightova bezohledného chování, byl Indiana v září 2000 nucen ho vyhodit.

Tento film je kromě strhujícího příběhu tak strhující, že jej režíruje a vypráví sám Abbott.

Když jsem kopal do sešitů a výzkumů svých starých reportérů a začal brát diváky na novinářskou cestu, kterou mě před 19 lety zahájil můj šéf Steve Robinson, byl jsem ohromen tím, jak velká část příběhu nebyla nikdy předtím řečeno, řekl Abbott . Bob Knight byl mimořádný trenér, sportovní obr a hrdina v Indianě. Poslední dny rytíře podrobně popisuje, jak a proč Knightova pověstná kariéra v Indianě skončila tak, jak skončila. Konečně také vypráví příběh o tom, proč se mnou Neil Reed šel na veřejnost, a jak mu toto rozhodnutí změnilo život.


Populární Problémy

Jannik Sinner porazil Vaska Pospisila v Sofii, aby získal svůj první titul v kariéře, což bude pravděpodobně první z mnoha. Hříšník může na hřišti dělat téměř všechno a jeho budoucí potenciál vypadá, že nemá žádný strop.

Potřebujete obvázat ránu nebo zranění? Většina standardních lékárniček je dodávána se sterilními gázovými podložkami, absorpčními obvazy, lepicí páskou, válečkovými obvazy a trojúhelníkovým obvazem a také běžnými lepicími obvazy. V případě nouze ...

Jak na Rollerblade. Kolečkové brusle, také známé jako in-line bruslení, jsou oblíbenou outdoorovou rekreační aktivitou. Podobně jako bruslení na ledě zahrnuje klouzání na bruslích, které mají řadu kol nastavených v přímce. Kvůli rovnováze ...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Chcete dnes vidět tu nejpodivnější věc na internetu? Už nehledejte!

Může Gasquet zastavit vítězný běh Monfils táhnoucí se zpět do Montpelier?