Jak se dívat na War of the Worlds Season 2 online zdarma

EPIX 2, epizoda „Válka světů“, 2. epizodaDruhá sezóna nejnovější adaptace War of the Worlds má premiéru v neděli 6. června ve 21 hodin. ET/PT na EPIX.

zpovědi vraha chris watts

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat stream War of the Worlds online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál Epix od Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat veškerý obsah Epix naživo a na vyžádání na kanálu Prime Epix . Amazon Prime i Epix Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Epix na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Epix Channel, War of the Worlds můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

online nákup badmintonových raket

TV Philo

Epix je k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku kanálů Philo. Do své sedmidenní zkušební verze můžete zahrnout hlavní balíček i doplněk Epix:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, War of the Worlds můžete sledovat naživo nebo na vyžádání v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .


FuboTV

Epix je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Balíček hlavního kanálu i doplněk Epix lze zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, War of the Worlds můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Epix je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Epix, ať už se také zaregistrujete do jednoho z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale Epix můžete získat celkem za 5 $ měsíčně prostřednictvím Sling, což je nejlevnější možnost, pokud si ji plánujete udržet dlouhodobě:

badmintonová taktika

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, War of the Worlds můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Náhled 2. série „Válka světů“Hrát si

War of the Worlds (EPIX 2021 Series) Season 2 Official Trailer V neděli 6. června má premiéru sezóna 2 série War of the Worlds. Sledujte na EPIX. Získejte kanál nebo si stáhněte aplikaci: epix.com/get-epix #WarOfTheWorlds twitter.com/warofworldsepix instagram.com/warofworlds… Zasazeno do dnešní Evropy, War of the Worlds je mnohostranná série , podle příběhu HG Wellse. Když astronomové zjistí přenos z jiné galaxie, je to definitivní důkaz ... 2021-05-12T20: 37: 33Z

Po akční první sezóně je nejnovější adaptace uznávaného románu HG Wellse Válka světů zpět na druhou sezónu na EPIX.

Tisková zpráva pro sezónu dva škádlí:

V první sezóně War of the Worlds mimozemšťané zaútočili na lidstvo, ale vyhladili lidstvo, jen hrstka lidí bojovala o přežití. A nikdo se necítil otřesen invazí více než Emily (Daisy Edgar-Jones), která zjistila, že může mít své vlastní zvláštní osobní spojení s mimozemšťany. Druhá sezóna War of the Worlds vidí, jak se naše postavy otáčí možností, že by útočníci mohli být lidé. Čeká je napjatý boj o znovuzískání planety. U některých je naprosté zoufalství z přežití přivede k zamyšlení nad obětováním jednoho ze svých…

Když jsme naposledy viděli přeživší, byla Sophia (Emilie de Preissac) zasažena mimozemským útokem. Emily a Sacha (Mathieu Torloting) zároveň zažily vizi, která jim poskytla vodítka o mimozemšťanech - Sacha se rozhodla zamířit do Anglie v naději, že se setká s Emily, jeho dcerou, zatímco Emily našla mimozemskou loď v řece Temži. Uvnitř objevila novorozence a mimozemšťana, který vypadal šokujícím způsobem jako člověk.

tendonitida popruh loket

Popis premiéry pro druhou sezónu zní: Čtyři měsíce poté, co Emily zmizela na mimozemské lodi, si londýnští přeživší vytvořili odbojovou základnu, ze které plánují bojovat. Mimozemšťané se od té doby objevili, a přestože Bill (Byrne) nemůže pochopit, jak, vypadají přesně jako lidé.

Podle New York Post recenze druhé sezóny, ve druhé sezóně se v londýnských ulicích objevují těla. Žoldáci ovládli město a chystají útoky na mimozemské lodě. Bill se stále pokouší zjistit lidskou DNA mimozemšťanů, zatímco Emily se znovu objevuje s tím, že si nemůže pamatovat nic ze svého času pryč, ale na ruce má nové podivné tetování.

Toto moderní převyprávění klasických románových hvězd de Preissac, Edgar-Jones, Torloting, Gabriel Byrne, Lea Drucker, Natasha Little, Stephane Caillard, Adel Bencherif, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, a Aaron Heffernan. Herečka Elizabeth McGovern ze slávy Downton Abbey také hrála v první sezóně, ale její postava, Billova manželka Helen, byla zabita v předposlední epizodě sezóny.

Válka světů se koná v neděli ve 21 hodin. ET/PT na EPIX.


Prohlášení: Heavy Inc. má partnerské vztahy s různými poskytovateli streamovaného obsahu a může obdržet provizi, pokud se zaregistrujete ke službě prostřednictvím odkazu na této stránce.

Populární Problémy

Jak prát polštář v pračce. Pokud váš polštář vypadá žlutě, vybledle nebo kulhá, je pravděpodobně čas jej hodit do pračky. Přečtěte si štítek péče o váš polštář, abyste zjistili, zda lze prát a jak horká je voda v ...

Angina je bolest na hrudi, ke které dochází, když vaše srdce nedostane dostatek okysličené krve. Je to také velmi vážný varovný signál, že vám hrozí infarkt. Pokud vás bolí na hrudi, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a promluvte ...

Tento wikiHow vás naučí, jak na klávesnici Samsung Galaxy přidat více jazykových možností. Otevřete aplikaci Nastavení Galaxy. Najděte a klepněte na ikonu v nabídce Aplikace a otevřete Nastavení.

Jak narovnat prsty na nohou. Prsty na nohou se mohou zkřivit, když jsou vystaveny chronickému tlaku a stresu, což je běžný důsledek nošení obuvi s úzkými špičkami a vysokými podpatky. Vazy a šlachy obklopující klouby se zdeformují, což způsobí ...