Jak sledovat fotbal Auburn vs Georgia bez kabelu zdarma

Hodinky Auburn vs Georgia

Getty QB Stetson Bennett z Georgia Bulldogs.

Každoroční střet mezi Auburnem a Gruzií - neboli nejstarší rivalitou Deep South - se odehrává tuto sobotu na stadionu Sanford v Aténách.

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Auburn vs Georgia online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

světle růžové tenisky

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Auburn vs Georgia můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

live stream Cavs vs Knicks

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Auburn vs Georgia živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

sledujte nájezdy tvrdých úderů online zdarma

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Auburn vs Georgia můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Auburn vs Georgia živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

miluji tenisové skóre

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

live stream ufc 235 reddit

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Auburn vs Georgia

V tom, čemu mnozí říkají hra týdne, jsou buldoci č. 4 spravedliví 2bodové oblíbené nad č. 7 Tygry. Oba týmy přicházejí z výher, ve kterých překonaly trochu rzi, nakonec se objevily s „W“.

Kaštanová rozehrávač Bo Nix šel 16 z 27 na 233 yardů a tři touchdowny při vítězství Tigers 29-13 nad Kentucky minulý týden. Byl také vedoucím rusherem týmu a na zemi dosáhl sítě 34 yardů. Auburn shromáždil jen 91 yardů spěchajících v této hře a budou muset být lepší, pokud chtějí zastřelit rozrušení proti tomuto tvrdému gruzínskému týmu. Poté budou muset také zpřísnit obranu umožňující 384 yardů proti divokým kočkám.

Zdá se, že Tigers vědí, že pokud chtějí tuto hru vyhrát, budou muset věci posunout na další úroveň.

Nezáleží na tom, kdy je hrajeme, široký přijímač Auburn Řekl Anthony Schwartz . Můžeme je hrát brzy, můžeme je hrát pozdě, můžeme je hrát uprostřed. Střílejte, dokonce je můžeme hrát i po skončení sezóny. Je to jen hra, kterou mají v plánu a vědí, že ji musíme vylepšit. Nezáleží na tom, kdy padne. Víme jen, že musíme být připraveni. Víme, že si pro nás přijdou, ale také musí být na nás připraveni.

Budou čelit týmu Bulldogs, který minulý víkend odstartoval vlažný start proti velmi špatnému týmu Arkansasu. Georgia zvítězila, 37-10, ale v poločase pokračovala 7-5 a vypadala nevýrazně jako vždy. Při rozehrávce získali jiskru Stetson Bennett do hry však vstoupil. Bennett šel 20-29 na 211 yardů a dvě přistání, ale hlavní trenér Bulldogs Kirby Smart veřejně neoznámil, zda Bennett, D'Wan Mathis nebo JT Daniels, který byl právě zdravotně povolen hrát tento týden, nastoupí proti Tigers .

Myslel jsem, že Stetson odvedl dobrou práci, když přišel, Řekl Smart . Hrál hodně fotbalu. Měl dobrý klid, dobře s kapsou zacházel, dobře zacházel s ochranami. Stetson viděl ve své době hodně fotbalu. Věci, které vidí z naší obrany den za dnem, přičemž loni absolvoval všechna opakování. Byl velmi klidný a vyrovnaný.

Auburn se snaží připravit na jakoukoli možnost, kterou Gruzie přináší, a Tygři mohou podle situace výboru čelit rozehrávači. Bez ohledu na to budou muset hrát čtyři čtvrtiny na obou stranách míče, protože Georgia proti nim vyhrála 12 z posledních 15 setkání.


Populární Problémy

Minnesota a Northwestern se setkají v prvním kole středa turnaje Big Ten. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak naplánovat rodinné setkání. I když je snadné zůstat v kontaktu s rodinnými příslušníky prostřednictvím sociálních médií, nic nemůže nahradit osobní setkání s příbuznými. Shledání rodiny je skvělý způsob, jak se spojit, přemýšlet a vytvářet nové vzpomínky. Začít...

Navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu je velmi obohacující zážitek, ale pro studenta, který žije mimo akademickou půdu, může být cesta do kampusu velmi stresující. Plánování dopředu, kontrola pravidel dojíždění a parkování vaší školy a zvažování ...

Dvanáctinásobný šampion Rafael Nadal se v neděli utká s kvalifikantem Sebastianem Kordou ve čtvrtém kole French Open. Korda je synem někdejšího světového č. 2 Petra Kordy, který se v roce 1992 dostal do finále French Open.

Federer vítězí ve finále Švýcarska ve Hopmanově poháru.