Přímý přenos Liverpool vs Dortmund: Jak se dívat online v USA

GettyTi v USA mohou sledovat živý přenos Liverpool vs Dortmund prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Borussia Dortmund a Liverpool FC se v pátek setkají v přípravném zápase na stadionu Notre Dame v Indianě.V USA zápas začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Liverpool vs Dortmund na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

raketový míček

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Liverpool vs Dortmund na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

jak moc podávat ve wii tenise

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Liverpool vs Dortmund na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Liverpool vs Dortmund

V týmu Dortmundu se představí americký šestnáctiletý Gio Reyna. Tento měsíc opustil záložník akademii New York City FC pro německou organizaci.

Přestože se Reyna očekává, že zahájí sezónu s týmem U19 v Dortmundu, doufá, že se prosadí do seniorských zkušeností.

Jako mladý hráč samozřejmě sním o tréninku s prvním týmem v této sezóně, řekla Reyna v rozhovoru s Ruhr Nachrichten, podle oficiálního Bundesligový web . A kdybych mohl hrát za tým, bylo by to neuvěřitelné. Také by byl sen hrát jednou za národní tým. To je ještě hodně daleko - ale ne příliš dlouho - a myslím, že to zvládnu.

Reyna hledala radu u jiného Američana, který přišel do Dortmundu jako nadějný šestnáctiletý záložník: Christian Pulisic, který v lednu naskočil do Chelsea. Na rozdíl od Pulisica s ním Reyna nebude žít v Německu.

výsledková tabulka tenisových výsledků

Christian je v současné době nejlepším hráčem v USA, řekla Reyna podle webu. Takový hráč je samozřejmě vzorem. Řekl mi, že věci mohou být těžké, ale že se mu tu líbilo a jsem si jistý, že já také.

Dodal: Je to těžké, chybí mi moje rodina každý den. Moje rodina pro mě přinesla tolik obětí. Chci na ně jen udělat hrdost.

Reyna je synem dvou bývalých reprezentačních záložníků USA: Claudia Reyny a Danielle Egan Reyny.

Je to mnohem více sportovec než já, mnohem více střelec, řekl Claudio Stránky Bundesligy . Je velmi technický a má ze hry dobrý pocit. Má skvělý volný kop a umí dobře trefovat míč. Danielle byl skvělý běžec - a je to běžec.

Liverpoolský mladík Rhian Brewster v předsezóně zatím zapůsobil. Devatenáctiletý útočník zaznamenal pár gólů při vítězství 6: 0 nad Tranmere Rovers 11. července, poté přidal další úder při výhře 3: 1 v Bradford City v neděli.

Červeným se ještě musí předvést, i když pravděpodobně by v lednu 2018 neutrpěl zranění kotníku.

Rhian je špičkový útočník, je to špičkový talent a už jsem mu řekl, že letos hraje důležitou roli, ale jak důležité to závisí na něm, řekl podle trenéra Liverpoolu Jürgen Klopp. ESPN .

kolik je na světě tenistů

Uvidíme. Musí také hrát na různých pozicích - střed, křídlo je podle mě možné. Uvidíme, jak se seřadíme, ale určitě pro něj budou příležitosti.


Populární Problémy

Miliony lidí zažívají spánkovou apnoe, takže nemusíte mít pocit, že jste sami. Existuje několik typů spánkové apnoe, ale nejběžnější je obstrukční spánková apnoe. To je, když se vaše dýchací cesty pravidelně zavírají po ...

Raketová technologie se za ta léta vyvinula a výrazně zlepšila.

Strýc Rafaela Nadala Toni nedávno hovořil o výzvě, kterou Pablo Cuevas položil svému synovci na antuce. Toni také zmínil, jak Cuevas často trénoval po boku Rafaela Nadala a sebe.

Bývalý australský hráč kriketu Ian Healy nedávno zvážil probíhající plivanec mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem.

Jak používat masážní míč. Když vás bolí svaly, nic nepomůže zmírnit bolest a napětí lépe než masáž. Bohužel někdy může být obtížné dosáhnout určitých míst na vašem těle a profesionální masáž může ...