Národní přímá výstava psů 2020: Jak se dívat online zdarma

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - 2020 - Na snímku: Bearded kolie

NBC NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - 2020 - Na snímku: Bearded kolie

Poté, co znovu promyšlená přehlídka Macy’s Thanksgiving Day Parade skončí, držte se na NBC a získejte spoustu pooches soutěžících na Národní výstavě psů 2020. Vysílá se ve čtvrtek 26. listopadu od poledne do 14 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos z národní výstavy psů 2020 online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

čtyři druhy podání v tenise

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Národní výstavu psů 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

eso tenisový loketní ortéza pokyny

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Národní výstavu psů 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

proč tenis boduje tak, jak je?

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, národní výstavu psů 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled národní výstavy psů 2020Hrát si

Národní výstava psů 2019: Best in Show (úplné hodnocení) | NBC Sports Zjistěte vítěze národní výstavy psů 2019! Předplatné přesvědčivé originální programování. NBC Sports je etablovaným lídrem v oblasti sportovních médií s… 2019-11-28T18: 56: 39Z

John O’Hurley a David Frei se vrací jako spoluhostitelé této tradice Dne Turecka.
NBC uvede 19. výročí vydání milovaného prázdninového speciálu Národní výstava psů vysílající Den díkůvzdání (poledne-14:00 ve všech časových pásmech), 26. listopadu, po televizním přenosu Parade Day Den díkůvzdání NBC Macy.

Jak již bylo dříve oznámeno, Kennel Club of Philadelphia bude opět pořádat svou každoroční výstavu psů všech plemen v listopadu v Oaks, Penn. S plnou pozorností věnovanou státním a místním otázkám bezpečnosti a ochrany zdraví při aktivitách během pandemie COVID-19 a pod schvalovacím vedením rady komisařů okresu Montgomery a ministerstva zdravotnictví okresu Montgomery bude klub pořádat jeden, dva -denní show 14.-15. listopadu v Greater Philadelphia Expo Center.

tenisové rakety pro dospělé

Národní výstava psů oslavuje nejlepšího přítele člověka a pořádat ji bude oceněná televizní osobnost, autor a hvězda Broadwaye John O’Hurley a odborný analytik David Frei, dlouholetý chovatel-majitel-handler a rozhodčí American Kennel Club. Během televizního vysílání nabídne své postřehy také korespondentka NBC Sports Mary Carillo.

V loňském roce 2letý pes Bulldog jménem Thor překonal pole 2 000 psů a získal titul Best In Show.

V letošním roce budou poprvé na výstavě k dispozici tři nová plemena, což bude činit celkem 207 plemen a odrůd schválených American Kennel Club (AKC). Barbet (Sporting Group) je vodní pes z Francie s dlouhým zametacím ocasem, hustou srstí kudrnatých vlasů a výrazným plnovousem. Je to agilní sportovec s bystrou a přátelskou povahou. Dogo Argentino (pracovní skupina) je silný a inteligentní lovecký pes z Argentiny, původně chovaný pro lov velké zvěře, jako je kanec a horský lev. Má krátkou bílou srst a výraznou tvář. Belgický Laekenois (Herding Group), stejně jako jeho tři blízcí belgičtí příbuzní (belgický malinois, belgický ovčák, belgický Tervuren), byl původně používán při policejní práci. Všichni stále dělají nějakou policejní práci, ale jsou nejlépe známí jako atletičtí, pracovití pastevečtí psi. Laekenois se odděluje odlišnou barvou a strukturou srsti a odlišnou oblastí původu.

Národní výstava psů je oblíbenou sváteční tradicí pro rodiny z celého národa. Televizní vysílání dosáhlo v loňském týdnu na Den díkůvzdání téměř 25 milionů diváků, což je třetí nejlepší skóre v celkovém počtu diváků od prvního vysílání v roce 2002. Přehlídka je součástí pěthodinového bloku rodinného programování na NBC, který nabízí 65 milionů v zemi domácnostem s domácími mazlíčky plné odpoledne zábavné zábavy a zároveň získávání peněz na psí příčiny.

Národní výstava psů 2020 se koná ve čtvrtek 26. listopadu od poledne do 14 hodin. ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online Anthony Pettis vs Donald 'Cowboy' Cerrone a všechny přípravné zápasy UFC 249, pokud nemáte kabel.

Pokud chcete posílit hrudník a paže, bench press je jedním z nejlepších cviků. Https://www.acefitness.org/certifiednewsarticle/2884/ace-sponsored-research-top-3-most-effective -testová cvičení/ Ale pokud nemáte ...

Gruzie v loňském roce udělala malý krok zpět, ale stále má ambice na národní titul v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy UGA online bez kabelu.

Po vyřazení obhájce titulu Andyho Murraye byl Sam Querrey v šoku, když se dostal do wimbledonského semifinále.

Sriram Balaji Chennai, 23. března (IANS) Druhý nasazený N. Sriram Balaji zvítězil pohodlně ve dvou setech nad Matiasem Castrem z Argentiny 6-3, 6-3 t.