Jak sledovat Super Bowl 2021 na Amazon Prime

Patrick Mahomes Chiefs

Getty 7. února se Chiefs QB Patrick Mahomes stane nejmladším QB v historii NFL, který odstartuje dvě Super Bowls.Sledujte Super Bowl na Amazon PrimeNastala největší neděle v roce, kdy Tom Brady vede Tampa Bay Buccaneers do Super Bowl LV proti Patricku Mahomesovi a Kansas City Chiefs.Hra začíná v 18:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud nemáte kabel a chcete sledovat živý přenos hry online, máte mnoho možností na výběr .

Jedním z nejlepších způsobů je prostřednictvím Kanál Amazon Prime CBS All Access . Je to extrémně jednoduchý způsob, jak sledovat svůj místní kanál CBS v aplikaci Prime Video-která je k dispozici na více zařízeních než jiné streamovací služby-a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat Super Bowl LV na kanálu CBS All Access Amazon Prime prostřednictvím různých streamovacích zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Super Bowl na Amazon Prime: Fire TV Stick

 1. 1) Zaregistrujte si bezplatnou zkušební verzi kanálu CBS All Access od Amazon Prime
 2. 2) Zapněte Firestick nebo Fire TV a přejděte na domovskou obrazovku
 3. 3a) Přejděte dolů na položku Vaše kanály a vyberte CBS All Access
 4. 3b) Všimněte si toho, že CBS All Access Amazon Prime Channel se liší od aplikace CBS All Access
 5. 4) Chcete-li zahájit sledování hry nebo pokrytí před zápasem, vyberte možnost Sledovat živě: vaše místní stanice CBS

Jak se dívat na Super Bowl na Amazon Prime: Roku

 1. 1) Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi kanálu Amazon Prime CBS All Access
 2. 2) Zapněte zařízení Roku nebo Roku TV
 3. 3a) Pokud již kanál Prime Video máte, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud nemáte kanál Prime Video, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát Prime Video, dokud jej nenajdete
 6. 5a) Vyberte Přidat kanál
 7. 5b) Pokud jste se při nastavování zařízení rozhodli vytvořit PIN účtu Roku, budete jej muset zadat
 8. 6) Otevřete kanál Prime Video
 9. 7) Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů Amazon Prime
 10. 8) Pokud na hlavní obrazovce nevidíte možnost CBS All Access, přejděte v horní části na kartu TV pořady
 11. 9) Přejděte na položku Vaše kanály a vyberte CBS All Access
 12. 10) Chcete-li zahájit sledování hry nebo pokrytí před zápasem, vyberte možnost Sledovat živě: vaše místní stanice CBS

Jak sledovat Super Bowl na Amazon Prime: PS4 nebo PS5

 1. 1) Zaregistrujte si bezplatnou zkušební verzi kanálu CBS All Access od Amazon Prime
 2. 2) Zapněte PS4 nebo PS5
 3. 3a) Pokud již máte staženou aplikaci Amazon Prime Video, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci Amazon Prime Video nemáte, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát Amazon Prime Video, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte možnost Stáhnout
 7. 6) Otevřete aplikaci Amazon Prime Video
 8. 7) Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů Amazon Prime
 9. 8) Pokud na hlavní obrazovce nevidíte možnost CBS All Access, přejděte v horní části na kartu TV pořady
 10. 9) Přejděte na položku Vaše kanály a vyberte CBS All Access
 11. 10) Chcete-li zahájit sledování hry nebo pokrytí před zápasem, vyberte možnost Sledovat živě: vaše místní stanice CBS

Jak se dívat na Super Bowl na Amazon Prime: Xbox

Poznámka: Aplikace Prime Video je k dispozici pro Xbox One a Xbox Series X/S

raketbal pro figuríny
 1. 1) Zaregistrujte si bezplatnou zkušební verzi kanálu CBS All Access od Amazon Prime
 2. 2) Zapněte Xbox One nebo Series X/S
 3. 3a) Pokud již máte staženou aplikaci Amazon Prime Video, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci Amazon Prime Video nemáte, vyhledejte ji stisknutím tlačítka Y na domovské obrazovce
 5. 4) Začněte psát Amazon Prime Video, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte aplikaci Amazon Prime Video a poté ji vyberte Instalovat
 7. 6) Otevřete aplikaci Amazon Prime Video
 8. 7) Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů Amazon Prime
 9. 8) Pokud na hlavní obrazovce nevidíte možnost CBS All Access, přejděte v horní části na kartu TV pořady
 10. 9) Přejděte na položku Vaše kanály a vyberte CBS All Access
 11. 10) Chcete-li zahájit sledování hry nebo pokrytí před zápasem, vyberte možnost Sledovat živě: vaše místní stanice CBS

Další zařízení ke sledování Super Bowlu na Amazon Prime

Pokud nemáte jedno z výše uvedených dostupných zařízení, existuje ještě spousta dalších způsobů, jak můžete Super Bowl sledovat na Amazon Prime.Aplikace Amazon Prime Video je také k dispozici na Apple TV, Chromecast, Echo Show, Echo Spot, Nvidia Shield, Xiaomi, různých chytrých televizorech (Sony, Samsung, Panasonic, LG, Vizio, Hisense, Philips, Sharp, JVC, TCL a dalších) ), iPhony, telefony Android, iPady a tablety Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .Můžete najít další informace o Zařízení kompatibilní s Prime Video zde .


Náhled Super Bowl LV

Kansas City Chiefs jsou zpět v Super Bowlu a mají šanci stát se prvním opakovaným šampionem, protože Patriots to udělali v Super Bowls 38 a 39 v letech 2004 a 2005.

Když jdete na Super Bowl a hodně jdete do play -off, je těžké udržet tento tým pohromadě, řekl analytik CBS Bill Cowher. Hodnoty hráčů rostou, protože jsou ve vítězných týmech, jsou v dobrých systémech.

Náčelníci shromáždili docela urážku s Patrickem Mahomesem v čele a dokázali si udržet některé ze svých klíčových kousků, jako široký přijímač Tyreek Hill a pevný konec Travis Kelce. Hlavní trenér Andy Reid připisuje týmu nesobecký přístup a kulturu, která podporuje vítězství shora dolů.

Je to nesobecká parta, která si ráda hraje a ráda hraje společně, řekl Reid. Myslím, že to je jedna z našich silných stránek fotbalového týmu, takže je to skvělá kultura. Začíná to Clarkem Huntem nahoře jako naším vlastníkem a je to jen druh filtrů dolů.

Bucs jsou vedeni do Super Bowlu Tomem Bradym, který je již pravděpodobně největším QB všech dob a může k tomu přispět pouze dalším vítězstvím-tentokrát v různých barvách.

Brady se přestěhoval do Bucs mimo sezónu po dvou desetiletích s Patrioty a vypadal omlazeně. V této sezóně prošel 40 touchdowny-jeho nejvyšší od roku 2007-a dovedl Tampu Bay k bilanci 11-5.

Myslím, že se to řadí téměř na samou špičku, už jen proto, že spousta lidí chtěla spárovat jeho úspěch s (Billem) Belichickem a Novou Anglií. Mnoho lidí se ptalo, jestli to dokáže bez Joshe (McDaniels) a Billa, řekl NFL.com Bradyho bývalý spoluhráč z týmu Patriots Willie McGinest. Nejistota pohybu, schopnost zapadnout, gelovat s ostatními spoluhráči, porozumět systému. Byl v Nové Anglii 20 let - to je život na dvě kariéry. Když odcházíte, vládne zde malá nejistota a jste nervózní. Kluci, se kterými hrajete, budou tvrdě pracovat, nakoupí? Bude to stejné?

Bucs mají také další velké jméno na svém seznamu v Antonio Brown-bývalý široký přijímač All-Pro, který se dostal do řady osobních problémů, které téměř ukončily jeho kariéru v NFL.

Něčím jsem si prošel, ale takový je život, řekl Brown. Všichni máme příběh. Všichni si musíme dovolit růst, abychom se zlepšili. Jsem jen vděčný za cestu.

Zpráva o úrazu
Buccaneers
TE Cameron Brate (zpět) - neúčastnil se - OTÁZKA
WR Antonio Brown (koleno) - plná účast - OTÁZKA

kolik vydělává chlapec s tenisovým míčkem

Šéfové
T Eric Fisher (Achilles) - neúčastnil - OUT
LB Willie Gay (kotník) - neúčastnil - OUT
WR Sammy Watkins (tele) - Omezená účast - OTÁZKA


Populární Problémy

Jak vyrobit zahradní salát. Zahradní saláty jsou nejen zdravé a výživné, ale také barevné. Mohou být vyrobeny ze zeleniny přímo z vaší zahrady, včetně mrkve, okurek a rajčat. Jakmile víte, jak vytvořit základní ...

Španělský fanoušek Federera Jesus Aparacio se letos probudil poté, co ho nehoda v roce 2004 nechala v kómatu, aby zjistil, že jeho idol stále vládne tenisu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Namajunas vs Andrade, Anderson Silva vs Cannonier a všechny hlavní karty PPV UFC 237.

Tommy Haas zněl optimisticky ohledně Rogera Federera, který se v roce 2021 vrátil na turné v nejlepší soutěži. Švýcarské eso je po zbytek druhé sezóny mimo provoz poté, co podstoupil druhý chirurgický zákrok na svém obtěžujícím pravém koleni.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Novak Djokovič se v neděli zapsal do historie zvednutím své druhé trofeje Roland Garros, čímž se stal prvním mužem v otevřené éře, který vyhrál každého majora alespoň dvakrát.