Jak sledovat Super Bowl 2021 bez kabelu zdarma

Patrick Mahomes Chiefs

Getty 7. února se Chiefs QB Patrick Mahomes stane nejmladším QB v historii NFL, který odstartuje dvě Super Bowls.

jak nosit pásku na šlachu

Tampa Bay Buccaneers jsou prvním týmem, který má v Super Bowlu výhodu domácího hřiště, protože v neděli na stadionu Raymonda Jamese hostí Patricka Mahomese a obhájce titulu Kansas City Chiefs.

Hra začíná v 18:30. ET a bude vysílán na CBS. Živý přenos ze hry můžete sledovat v aplikaci CBS Sports nebo na webu CBS Sports, ale není jasné, zda bude mít tento stream také reklamy nebo poločasovou show.

Zde je několik dalších způsobů, jak můžete zdarma sledovat Chiefs vs Bucs bez kabelu, přičemž u všech možností je zaručeno pokrytí před zápasem, reklamy Super Bowl a poločasová show:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Tampy a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Chiefs vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Prime Video na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, různé Smart TV, Android TV , iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Tampy a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network (která bude mít pokrytí před zápasem) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chiefs vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox Series X/S, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


AT&T TV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Tampy a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos CBS a Více než 65 televizních kanálů na televizi AT&T. CBS je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a k 14denní bezplatné zkušební verzi můžete zahrnout jakýkoli balíček:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Chiefs vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Tampy a všech ostatních měst NFL

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chiefs vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City, Tampy a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Chiefs vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci CBS na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo v aplikaci DAZN na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Pokud jste ve Velké Británii: NYNÍ TV

Ve Velké Británii bude hra vysílána na Sky Sports Main Event i Sky Sports NFL. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, vy můžete sledovat živý přenos všech 11 kanálů Sky Sports prostřednictvím NYNÍ TV Sky Sports Pass. Stojí 9,99 GBP za jednodenní vstupenku nebo 25 GBP za měsíc:

Získejte Sky Sports Pass

Jakmile se zaregistrujete do Sky Sports Pass, můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo v aplikaci NYNÍ TV na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, iPhone, telefon Android, iPad, tablet Android nebo jiné kompatibilní zařízení . Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím NOW TV Player .


Náhled Super Bowl LV

Blíží se závěrečný zápas sezóny NFL a příběhů, které se v neděli střetnou s Buccaneers a Chiefs.

Na prvním místě je Tom Brady, který se po desáté vrací do Super Bowlu a usiluje o své 7. mistrovství. Ale tato doba je velmi odlišná. Bradymu je nejen 43 let, ale tentokrát nosí jiné barvy. Po dvou desetiletích s Patrioty Brady podepsal s Buccaneers v offseason, přičemž cílem je Super Bowl. Dokonce přivedl svého starého kamaráda TE Roba Gronkowského z důchodu na další běh za titulem.

Byl to dlouhý proces pro celý tým a dnes to byla jen skvělá týmová práce, řekl v neděli Brady. Trochu jsme hráli sporadicky, ale obrana byla obrovská a za pár týdnů ji budeme potřebovat znovu. Vím, že je to velká hra, ale musíme si to alespoň trochu užít a pak se připravit na zápas proti komukoli, s kým hrajeme. Bude to skvělá hra.

Na prvním zápase pořádaném týmem Super Bowl bude na stadionu v Tampa Bay 25 000 fanoušků.

Tolik týmů nedostává šanci, protože nemohou pořádat Super Bowl na svém stadionu, řekl hlavní trenér Bucs Bruce Arians. Bylo očividně naším cílem zahájit tuto sezónu, ale dostat se do Super Bowlu nebylo naším cílem. Našim cílem je vyhrát to.

Na druhé straně jsou Chiefs a Patrick Mahomes, obhájci titulu Super Bowl. Kansas City usiluje o to, aby se stal prvním opakovaným šampionem Super Bowlu, protože Patriots pod vedením Bradyho to v letech 2003-04 udělali.

Proto tu hru hrajete. Jednoho dne se snažím dostat do Síně slávy. Až budu v důchodu, chci být uveden do Síně slávy. To je důvod, proč hrajete hru. Chci odejít do důchodu se šesti nebo sedmi kruhy, řekl obranný lajk Chiefs Chris Jones.

Když vyhrajete prsten, změní to perspektivu věcí. Máte pocit, že jste ve hře dosáhli něčeho jiného než osobních statistik.

Je těžké nemluvit o zápase mezi Bradym a Mahomesem-dvěma quarterbacky, kteří by mohli skončit jako centrum debaty Největší o všech dobách.

Je stejný jako já, řekl Mahomes. Pokaždé, když je venku, nechá na hřišti všechno, co má. Nezajímá ho, co to vyžaduje. Nezáleží mu na tom, jestli má házet na 400 yardů, nebo jestli má házet na 100 yardů. Chce vyhrát. Mám pocit, že mám stejnou mentalitu. Chci prostě vyhrát bez ohledu na to, co se stane nebo jak se to stane.

Šéfové jsou aktuálně 3bodovými oblíbenci této hry.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat tenisové mistrovství v Dubaji 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Jak se zahřát na hru. Zahřívání je životně důležité před jakýmkoli výkonem, ať už je to ve sportu nebo na jevišti. Jednání závisí na těch nejmenších pohybech ve vašem těle, tváři a hlasu. Zahřívání na hru nemusí ...

Týmy z Ruska, Kanady, Španělska a Velké Británie to dnes v semifinále vybojují, aby si rezervovaly svá místa na summitu.

Když se podíváme na to, kolik bodů ztratí Roger Federer za chybějící zbývající část roku. Navzdory své dlouhé nepřítomnosti Roger Federer pravděpodobně neztratí své místo v top 10.

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále vládnou světovému žebříčku mužů a žen. Je příznačné, že Djokovič zahájil rekordní 332. týden jako světová jednička.

Jak naučit kočku „vysokou pětku“. Všichni jsme slyšeli rčení „starého psa novým kouskům nenaučíš“, ale dokážete kočku, mladou nebo starou, naučit nějaké triky? Odpověď je obvykle ano, v závislosti na kočce, kterou se pokoušíte vycvičit ...