Jak se dívat na sérii 1 Carnival Row online zdarma

Karnevalová řada

Amazon Prime Cara Delevingne hraje uprchlickou vílu Vignette Stonemoss v nové sérii Amazonu Carnival Row.

Vytvořil René Echevarria ( Star Trek: Nová generace ) a Travis Beacham, Karnevalová řada následuje mýtické tvory, kteří uprchli ze své válkou zmítané vlasti a shromáždili se ve městě, když mezi občany a rostoucí populací imigrantů panuje napětí. Série Amazon Prime, která nedávno byla obnovený pro 2. sezónu před jejím debutem je nyní k dispozici pro streamování.

Pokud již máte Amazon Prime, všech osm dílů série můžete sledovat právě zde . Pokud nemáte Amazon Prime, tak ano zde můžete zahájit 30denní bezplatnou zkušební verzi a pak sledovat celou sérii.

Zde je další přehled všech vašich možností registrace a sledování na různých zařízeních:


Pokud máte Amazon Prime

Pokud chcete sledovat na počítači, ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu Amazon Prime zamiřte sem a najděte kompletní výběr Karnevalová řada epizody .

Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace Amazon Video sledovat také na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení.


Pokud nemáte Amazon Prime

Ke sledování seriálu budete potřebovat předplatné Amazon Prime nebo Amazon Prime Video. Naštěstí je snadné se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi a existuje řada různých možností:

Amazon Prime : Kromě neomezeného streamování filmů a televizních pořadů Amazonu získáte například bezplatnou dvoudenní dopravu, streamování hudby a přístup do knihovny e-knih Amazonu. Ceny jsou buď 12,99 $ za měsíc, nebo 119 $ za rok, ale je to tak přichází s 30denní zkušební verzí zdarma .

Video Amazon Prime : Pokud chcete pouze přístup k filmům a televizním pořadům Amazonu bez bezplatné dopravy a dalších doplňků, stojí to 8,99 $ měsíčně po vaše 30denní bezplatná zkušební verze .

Amazon Prime Student : Pokud jste student, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime Student. Je to stejné jako Amazon Prime ale přichází s půlroční bezplatnou zkušební verzí a poté stojí buď 6,49 $ za měsíc, nebo 59 $ za rok.

Jakmile se zaregistrujete, tak může sledovat Karnevalová řada přímo na vašem počítači nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Premiérový náhled série „Carnival Row“

Amazon Prime Karnevalová řada “Neo-noir fantasy série vytvořená René Echevarriou a Travisem Beachamem vypráví příběh mýtických tvorů, kteří uprchli ze své nebezpečné domoviny, aby hledali azyl. Jak narůstá napětí mezi občany a rostoucí populací imigrantů, řada nevyřešených vražd sužuje Carnival Row a v konečném důsledku ohrožuje jakýkoli mír, který v zemi zůstane. Přehlídka je oficiální synopse zní:

Tato rostoucí populace se snaží koexistovat s lidmi - má zakázáno žít, milovat nebo létat se svobodou. Ale i ve tmě žije naděje jako lidský detektiv Rycroft Philostrate (Orlando Bloom) a uprchlická víla jménem Vignette Stonemoss (Cara Delevingne) navzdory stále netolerantnější společnosti obnovují nebezpečnou záležitost. Viněta ukrývá tajemství, které během jeho dosud nejdůležitějšího případu ohrožuje Philov svět: řada hrůzných vražd ohrožujících neklidný mír Řádu.Hrát si

Carnival Row Season 1 - Official Trailer | Prime Video I ve tmě žije naděje, protože lidský detektiv a víla obnovují nebezpečnou záležitost. Tento víkend svátku práce sledujte 1. sérii karnevalu. Sledujte Carnival Row nyní výhradně se svým Prime členstvím: bit.ly/PrimeVideoCarnivalRow PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/PrimeVideoSubscribe O Carnival Row: Orlando Bloom a Cara Delevingne hrají v Carnival Row, viktoriánském fantasy světě… 2019-08-06T18: 57: 44 000Z

Spojení Bloom a Delevingne, Karnevalová řada taky hvězdy :

Simon McBurney jako Runyan Millworthy, excentrický cestovatelský showman, který vede skupinu podivných tvorů zvaných koboldů zpět do města, kde začal svou kdysi hrdou, nyní slábnoucí kariéru; David Gyasi jako Agreus, tajemně bohatý faun, který se vzdor sociálnímu řádu stěhuje do bohatého lidského sousedství; Tamzin Merchant jako Imogen Spurnrose, mladá žena, která vidí v Agreusovi příležitost proměnit slábnoucí bohatství její aristokratické rodiny; Andrew Gower jako Ezra Spurnrose, neurotický syn prosperujícího hodináře, který v poslední době vsadil na štěstí svého zesnulého otce na podstatně rizikovější podnik převozu migrujících pracovníků z fae domovin; Karla Crome jako Tourmaline, bystrý čarodějnický básník vyhnaný ze své válkou zmítané vlasti; Arty Froushan jako Jonah Breakspear, nutkavý playboy, jehož karikatura v nevěstincích Carnival Row hrozí zničením politického dědictví jeho otce; Caroline Ford jako Sophie Longerbane, nepřetržitě chytrá a tajemná mladá šlechtična, která vyrostla izolovaná svým tyranským otcem; Indira Varma jako Piety Breakspear, královský a mazaný matriarcha mocné rodiny, která vládne městu Burgue; a Jared Harris jako Absalom Breakspear, panovačný a tajnůstkářský kancléř Burgue, obléhaný politickými nepřáteli ze všech stran.

Byl to její oheň, který mě k ní přitáhl, řekl Delevingne nedávno o Vignette TCA panel . Bylo to spíše na maličkostech, jako byl přízvuk a vzhled a jak moc má soucit a citlivost. Protože je docela těžké hrát postavu, která je tak silná, ale ne bezohledná. Snažíte se hrát postavu, která toho tolik prošla, a přesto je stále tak soucitná a empatická, snaží se to najít a udělat to co nejreálnější.

I když je to svět fantazie a tyto postavy jsou fantastické, je to tak lidské, je to tak skutečné, je to tak hmatatelné, že nemůžete dostat zprávu, řekl Bloom . Nemůžeš se na to dívat a něco si z toho odnést.

Ačkoli byl Guillermo del Toro původně oznámen jako režisér, k sérii již není připojen. Na základě Beacham's Zabíjení na karnevalové řadě „Osm epizod první řady napsal a výkonný producent Echevarria, který byl dříve showrunnerem na Nová země .


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Oleksandr Gvozdyk vs Doudou Ngumbu a všechny boje s undercard online bez kabelu.

Jak nosit oříznutý svetr. Oříznuté svetry jsou univerzální kusy oblečení, které lze snadno obléknout nahoru nebo dolů. Svůj outfit můžete také stylizovat podle toho, zda se chcete předvést nebo ne. Například nošení ...

Federer za ta léta vydělal mnoho lidí na turnaji ATP Tour, včetně některých tenisových legend. Zde je pohled na tři památné bagely Federera. .

Váš průvodce streamováním Liv a Maddie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak získat Nosepass v Pokémon Emerald. Hledáte Nosepass v Pokémon Emerald? Už nehledejte! Připravte se a kupte si poké koule. Budete si muset vzít s sebou Pokémona, který se naučil Rock Smash.