Přímý přenos Broncos vs Vikings Preseason: Jak se dívat online

Předsezonní hodinky Broncos Vikings

Getty Drew Lock zahájí první preseason hru pro Broncos.

Předsezónní akce NFL je zpět. Minnesota Vikings bude hostovat Denver Broncos na stadionu US Bank 14. srpna.Hra (čas zahájení v 16:00 ET) bude na místních trzích vysílána na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (podle toho, kde žijete) a v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Broncos vs Vikingů, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete (všimněte si, že v Denveru je hra na MyTV, což v současné době není k dispozici na všech streamovacích službách):

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Broncos:Colorado Springs, CO (CBS KKTV-11), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4), Cheyenne, WY (ABC KKTQ-16), Casper, WY (ABC KTWO-2), Sioux Falls, SD (Fox KTTW-46), Omaha, NE (Fox KPTM-42)- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Vikingů:

Minneapolis, MN (Fox KMSP-9), Mankato, MN (Fox KEYC-12.2), Fargo, Severní Karolína (Fox KVRR-15), La Crosse / Eau Claire, WI (Fox WLAX-25), Omaha, NE (ABC KETV-7)- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTVMůžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat přes Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Broncos:

Colorado Springs, CO (CBS KKTV-11), Grand Junction, CO (ABC KJCT-8), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4), Sioux Falls, SD (Fox KTTW-46), Omaha, NE (Fox KPTM-42)

- Hru můžete sledovat přes Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Vikingů:

Minneapolis, MN (Fox KMSP-9), Duluth, MN (ABC WDIO-10-13), Fargo, Severní Karolína (Fox KVRR-15), Bismarck, ND (Fox KFYR-5.2), La Crosse / Eau Claire, WI (Fox WLAX-25), Omaha, NE (ABC KETV-7)

- Hru můžete sledovat v síti NFL přes Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živé přenosy ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Broncos:

Colorado Springs, CO (CBS KKTV-11), Salt Lake City, UT (ABC KTVX-4), Sioux Falls, SD (Fox KTTW-46), Omaha, NE (Fox KPTM-42)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Vikingů:

Minneapolis, MN (Fox KMSP-9), Duluth, MN (ABC WDIO-10-13), Mankato, MN (Fox KEYC-12.2), Fargo, Severní Karolína (Fox KVRR-15), Bismarck, ND (Fox KFYR-5.2), La Crosse / Eau Claire, WI (Fox WLAX-25), Omaha, NE (ABC KETV-7)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Colorado Springs, CO (CBS KKTV-11) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

na jakém kanálu je dnes večer hra beranů?

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Colorado Springs, CO (CBS KKTV-11) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Hru můžete sledovat prostřednictvím DAZN, pokud žijete : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Broncos vs Vikingy naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Broncos vs Vikingové

Zadák nováčka Vikingů Kellen Mond se nedávno vrátil z rezervního seznamu COVID-19 a nebude zde hrát. Venku je 10 dní. Dohání, Zimmer řekl o měsíci. Byl dobrý ve všech věcech. Pomyslel jsem si, že při čtení je trochu pomalý. Měli jsme dvouminutový nácvik a byl tak trochu, a já vím, že to byla jen procházka, ale potřebuje trochu zrychlit tempo.

S Mond out, podívejte se na Jake Browning a Nate Stanley, abyste získali pár momentek. Kromě Mondovy nepřítomnosti nebude hrát také útočné řešení v prvním kole Christian Darrisaw, protože se zotavuje z operace třísel.

Zahrát si bude ale začínající rozehrávač Kirk Cousins, i když Zimmer zatím neprozradil, jak moc. Cousins ​​si myslí, že každý zástupce je neocenitelný.

Myslím, že se z opakování budeme vždy zlepšovat, a proto je těžké nechtít tam být a učit se, Bratranci řekli: prostřednictvím oficiálních webových stránek týmu. I když děláte chyby, děláte je v době, kdy vám to neublíží. Raději tedy jděte ven a udělejte chyby v srpnu, než byste je udělali v září. Je na trenérech, aby se rozhodli, do jaké míry to vyvážit.

Na druhé straně, oblasti Teddy Bridgewater a Drew Lock, které soutěží o startovní rozehrávač, a hlavní trenér Broncosu Vic Fangio řekl, že tento týden Lock v první preseason hře dostane kývnutí I, zatímco Bridgewater začne druhou. Oba budou hrát déle než čtvrtinu, ale neočekávejte, že by to jeden ze zadáků zvládl jednoduše, protože se jedná o předsezónní hru.

Myslím, že sem budu chodit každý den a procvičím si zadek a dám všechno, co mám pro tento tým, pro tento stát a pro všechny v té budově. Závisí na tom životy, práce a rodiny, Lock řekl Jamesovi Palmerovi tento týden.

Vzhledem k tomu, že oba quarterbacks jsou uvedeni jako předkrmy v hloubkové tabulce týmu, bude předsezóna klíčová pro pomoc Fangiovi při výběru jeho předkrmu.

Bitva quarterbacků není jediná, kterou lze v Denveru sledovat. Ofenzivní linemen Calvin Anderson a Bobby Massie jsou uvedeni jako spoluzakladatelé při správném řešení, aby se soutěž mohla odehrát i v preseason.


Populární Problémy

Serena Williamsová byla v žebříčku top 10 zařazena podle prestižního kanálu mezi nejlepší ženské hráčky všech dob. Seznam obsahuje pouze dva aktivní hráče - sestry Williamsovy, Serenu a Venuši.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat film 'Elf' online zdarma o letošních Vánocích.

Jak pomoci psovi, který se bojí hromu. Obloha je temná, mraky osvětlené blesky a hromy bují. Víte, že jste v naprostém bezpečí, ale váš pes to neví. Může se skrývat, kňučet nebo zuřit. Abyste pomohli svému ...

Ohio State a Nebraska zahájily v sobotu fotbalové sezóny 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Státní soupeři Texas a Rice se v sobotu setkají na stadionu NRG. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.