Jak sledovat fuboTV na Samsung TV

proud fubotv

Streamujte fuboTV hned teď

Skartujte svůj účet kabelové společnosti a začněte si užívat cenově dostupnou a pohodlnou živou zábavu s fuboTV na vašem Samsung TV. Fubo nabízí živou televizi a přístup k aktuálním sportovním událostem, vše streamované přímo do vaší televize Samsung. Fubo je k dispozici v obchodě s aplikacemi Samsung TV a nabízí více než 100 kanálů, které zahrnují přístup k místním sportům a zprávám, takže nikdy nezůstanete pozadu v pokrytí, na kterém záleží.Fubo je služba bez smlouvy, která vás může bavit celé hodiny. Sledujte pořady a vysílání, na kterých vám nejvíce záleží, z pohodlí gauče se snadným přístupem k aplikaci fuboTV na vašem Samsung TV. Přístup ke kanálu se liší podle oblasti, ale všem předplatitelům Fubo je zaručena nejnovější televizní zábava, sportovní zpravodajství a místní a celostátní akce.Nenechte si ujít ani minutu programů, na které se nejvíce těšíte, každé předplatné Fubo přichází s 500 hodinami prostoru Cloud DVR. Nebudete včas doma, abyste stihli velkou hru? Nahrajte jej na kabel a DVR bez krabice pro budoucí sledování. Všechny funkce Fubo jsou přístupné bez potřeby dalšího boxu připojeného k vaší televizi a bez smlouvy s vaší místní kabelovou společností.

Fubo je přístupné přímo z obchodu s aplikacemi vaší televize Samsung a lze jej stáhnout do vestavěného úložiště vaší televize. Pokud chcete sledovat jeden ze 100 kanálů, všechny vysílají v rozlišení 4K, jednoduše otevřete aplikaci a začněte procházet pozoruhodné sítě. Podívejte se na nejnovější epizody AMC jejích nejnapínavějších dramat, ponořte se do Bravovy značky reality, užijte si svůj oblíbený sitcom na TBS nebo se ztratte v dobrodružstvích ve vesmíru na Syfy. Možnosti jsou obrovské a určitě mohou vyplnit čas v líném nebo deštivém dni.Už nikdy neřešte nešťastný výpadek kabelu přetažením kabelu u kabelové společnosti a stažením aplikace fuboTV do Samsung TV.Jak stáhnout fuboTV na Samsung TV

Aplikace fuboTV promění váš Samsung TV na dokonalý zážitek ze sledování televize. Užijte si nejnovější sportovní přenosy s jednou ze tří úrovní předplatného, ​​které jsou všechny dostupné pro většinu modelů televizorů Samsung od roku 2015 do roku 2019.

Chcete -li si stáhnout aplikaci fuboTV na Samsung TV, postupujte takto:  1. Zaregistrujte se na Fubo
  2. Zapněte televizor Samsung
  3. Na domovské obrazovce vyberte ikonu Hledat
  4. Zadejte fuboTV
  5. Vyberte aplikaci fuboTV a stiskněte Instalovat

Po stažení aplikace se budete muset přihlásit pomocí přístupového kódu:  1. Spusťte aplikaci fuboTV
  2. Klikněte na Přihlásit se pomocí kódu
  3. Na mobilním zařízení nebo PC/Mac přejděte na fubo.tv/connect
  4. Přihlaste se ke svému účtu fuboTV
  5. Zadejte kód zobrazený na Samsung TV

Jakmile je aplikace propojena s vaším účtem fuboTV, budete moci využívat neomezený přístup ke kanálům, na kterých vám záleží.

Streamujte fuboTV hned teď

Kolik stojí fuboTV?

Předplatné fuboTV začíná na 54,99 $ měsíčně za standardní plán , což je více než 100 živých kanálů, včetně Comedy Central, AMC, SNY, MSG, FS1, NFL Network a MSNBC. Můžete streamovat 2 obrazovky najednou a získat 30 hodin prostoru DVR.

Další možností je Rodinný plán za 59,99 $, což vám dává více než 100 kanálů a navíc můžete použít 3 obrazovky najednou a získat neuvěřitelných 500 hodin prostoru DVR. Za 64,99 $ můžete získat Rodinný plán s Showtime (což přidává do mixu 9 kanálů na vyžádání na čas).

Existuje Ultra balíček, který poskytuje 176 kanálů plus fubo navíc (což přidává 40 zábavních kanálů), Showtime (+9 kanálů) a Sport Více (22 vysokoenergetických kanálů zaměřených na sport). Cloud DVR pro toto místo je stále 500 hodin.

Můžete také zvážit několik doplňků, včetně 4,99 $/měsíc za AMC Premiere, Sports Plus s NFL RedZone za 10,99 $/měsíc, fubo Extra za 5,99 $/měsíc (což přidává sítě jako MTV Classic, Nick Music , NBA TV, NHL Network a Cooking Channel), Adventure Plus za 4,99 $/měsíc (přidává Outdoor Channel, Sportsman Channel a několik dalších) a také několik mezinárodních možností.

Jaký obsah je na fuboTV?

Díky fuboTV budete moci streamovat živé televizní vysílání bez ceny za předplatné kabelu, včetně sítí jako USA, Comedy Central, AMC, TBS, TNT, MSNBC a mnoho dalších. To znamená, že se vám budou líbit show nejvyšší úrovně The Walking Dead, Comedy Central Presents, The Chappelle Show, American Dad !, Final Space, a více!

Streamujte fuboTV hned teď


Populární Problémy

Tenisová otevřená éra, která začala v roce 1968, navždy změnila tvář tenisu. Může to být jediný nejdůležitější moment v historii tenisu.

Chcete streamovat Brink !? Připravili jsme pro vás dokonalého průvodce prohlížením rodiny, včetně toho, kde ho sledovat, herců, postav, zábavných faktů a dalších.

Nový televizní pořad 'The Passage' se vysílá na Foxu. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odchází několik populárních dětských filmů, jako jsou Trollové a Moana, stejně jako Air Bud, Tinkerbell a mnoho dalších.