Živý přenos Giro d’Italia 2019: Jak se dívat online v USA

Kolo d

GettyPřímý přenos Giro d’Italia 2019 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV a doplňku Fubo Cycling přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete nížePrvní závod Grand Tour začíná v sobotu v Bologni, protože cyklisté se účastní Giro d’Italia 2019.Pro ty, kteří ve Spojených státech chtějí sledovat prestižní závod, nebude Giro nikde v běžné televizi, ale můžete sledovat všech 21 etap prostřednictvím jedné z následujících služeb přímého přenosu:

FuboTVPokrytí Giro d’Italia 2019 bude k dispozici na kanálu Fubo Cycling, který je nabízen jako doplněk Hlavní 95kanálový balíček FuboTV .tipy na tenisové podání

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi programu FuboTV a doplňku Fubo Cycling , a poté můžete sledovat živý přenos z každé etapy Giro d'Italia na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožňuje sledovat události na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.FloBikesPokrytí Giro d’Italia 2019 bude také na FloBikes, ale stojí 30 $ měsíčně nebo 150 $ ročně a nenabízí bezplatnou zkušební verzi jako FuboTV.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete Giro d’Italia 2019 sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek FloSports nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FloSports.


Náhled Giro d'Italia 2019

V loňském závodě se Chris Froome stal sedmým cyklistou v historii, který vyhrál všechny tři Grand Tours, když překonal tříminutové manko v generální klasifikaci a poté odložil šampiona Toma Dumoulina z roku 2017. Vedoucí týmu Team Sky (nyní Team Ineos) se také zapsal do historie a stal se třetím jednotlivcem, který vyhrál tři přímé závody Grand Tour po získání titulů Tour de France 2017 a 2017 Vuelta a Espana.

Froome, který právě pomohl týmovému kolegovi Chrisu Lawlessovi vyhrát Tour de Yorkshire, se letošního Giro d’Italia nezúčastní, protože v červenci usiluje o páté vítězství na Tour de France, ale budou tam i další velká jména.

Dumoulin (2017) a Vincenzo Nibali (2013, 2016) jsou oba bývalí vítězové, kteří budou přímo v háji sváru. Dumoulin se umístil na druhém místě na loňských Giro i Tour de France, zatímco Nibali, čtyřnásobný vítěz závodů Grand Tour, prokázal dobrou formu, když na konci dubna skončil třetí na Tour of the Alps.

Žádný z nich však není považován za favorita.

Toto rozlišení náleží devětadvacetiletému Primozovi Roglicovi, který na loňské Tour de France obsadil celkově čtvrté místo a vyhrál všechny tři závody, do kterých se v roce 2019 přihlásil, včetně Tour de Romandie z minulého týdne. Díky schopnosti lézt a časovce na elitní úrovni se bývalý juniorský mistr světa ve skoku na lyžích rychle etabloval jako jeden z nejlepších cyklistů na světě.

Dalším, kdo by měl vyzvat k růžovému dresu, je Simon Yates. Šestadvacetiletý mladík vedl po etapách 6 až 18 na loňském Giro, než se v 19. etapě zhroutil v horách. Ale odskočil si výhrou na Vuelta a Espana a je připraven na vykoupení v Itálii.

Svým způsobem mám v Giro nedokončené záležitosti, ale chtěl bych jen další pokus, řekl . Loni jsme si byli tak blízcí, takže jsem motivován to zkusit znovu a snažím se dosáhnout co nejlepší formy, abych to mohl zkusit.

Zatímco závod 2018 odstartoval z Jeruzaléma do Říma, letošní trasa začíná v Bologni a končí ve Veroně. Pokrývá 3 518,5 tis. (2 181 mil), skládá se ze tří individuálních časovek (včetně první a závěrečné etapy) a šesti horských etap. Všech šest z nich přichází po etapě 12, takže by to mělo znamenat vzrušující závěr prestižního závodu.


Populární Problémy

V roce 2012 vstoupila 16letá Donna Vekic do svého vůbec prvního hlavního losování WTA-a nakonec se dostala do finále.

Jak omotat psovi rameno. Pokud má váš pes řez nebo kousnutí na rameni, zabalte ho, než vezmete psa k veterináři. Zhodnoťte situaci, abyste zjistili, zda máte čas ránu obléknout. Pokud ano, zkuste zastavit krvácení z otevřené rány ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat fotbalové zápasy Michiganu naživo online, včetně několika bezplatných možností.

Jak otevřít hodinky Rolex. Pokud máte drahé hodinky, jako je Rolex, může se stát, že někdy budete muset slevit. Mějte však na paměti, že otevření Rolexu ho může snadno poškodit. Můžete uklouznout svým nástrojem ...

Švýcarsko se utká s Německem v opakování loňského finále!

Za posledních 10 let proběhlo několik úžasných finále Slam.