Jak sledovat Rolex 24 hodin Daytona 2021 online bez kabelu

Rolex 24 na hodinkách Daytona

Getty Rolex 24 v Daytoně zahajuje sezónu tento víkend.58. ročník běhu Rolexu 24 v Daytoně odstartuje v sobotu na mezinárodní závodní dráze Daytona.Zde je televizní plán závodu ve Spojených státech (všechny časy jsou ET):NBC : 3:30 - 16:30
NBCSN : 4:30 - 20 hodin
NBC Sports App : 8 - 11 hodin
NBCSN : 23 hodin - 3 hodiny odpoledne.
NBC Sports App : 3 - 6 hod.
NBCSN : 6:00 - 14:00
NBC : 14 - 16 hodin

Pokud ale nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat 24 hodin Daytony naživo online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů), NBCSN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat NBC a NBCSN 24 hodin Daytona pokrytí živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Můžete také sledovat závod v aplikaci NBC Sports přihlášením pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích), NBCSN a dalších 35 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s těmito kanály, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat vysílání NBC a NBCSN 24 hodin Daytona naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Závod můžete také sledovat v aplikaci NBC Sports po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat vysílání NBC a NBCSN 24 hodin Daytona naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Závod můžete také sledovat v aplikaci NBC Sports přihlášením pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Rolex 24 hodin Daytona 2021

Rolex 24 v Daytoně 2021 má letos soutěžit celkem 50 vozů. GTD má zdaleka nejvyšší počet přihlášených, v soutěži je dvacet týmů. LMP2 má 10, DPI má sedm, nová třída LMP3 má také sedm a třída GTLM jich má šest.

Když se chystáme na každoroční oslavu událostí otevírajících sezonu v lize, mezi řidiči, kteří se po kulatém roce 2020 pokoušeli vrátit do akce, je patrné vzrušení:

raketbalová bezohledná pravidla

Osobně se na závodní víkend Rolex velmi těším. Víc než jen o kterémkoli jiném závodním víkendu, který si pamatuji. Nemohu se dočkat, až budu moci závodit ve svém prvním závodě série Michelin Pilot Challenge, a také řídit svůj třetí nepřetržitý 24hodinový Rolex, Řekl Ryan Hardwick .

Jedná se o hluboké pole skvělých příspěvků a pět nejlepších bude skutečná výzva, dodal konkurent Patrick Long.

Těším se, že se příští víkend vrátím závodit na 24hodinovém závodě. Skvělá práce celého týmu, která nás přivedla zpět, abychom mohli udělat kvalifikační závod. Vůz byl na tuto akci dobře připraven. Nyní máme několik dní, kdy mohou plně připravit nové auto. Těším se, až se zase dostanu do starých kolejí. Naštěstí máme dobrý výsledek a dobře skončíme, prozradil Klaus Bachler, který bude také soutěžit.

Zde je pohled na plánované akce na víkend, včetně odhadovaného plánu na sobotu a neděli:

Sobota:

 • 8:30, garáže otevřené
 • 9:00 - 17:00, Síň slávy motoristického sportu otevřena v budově Tickton and Tours Daytona
 • 10:30, žlutá linka, šarže 1, tramvajová a fialová linka, kyvadlový autobus - otevřeno (24 hodin)
 • 11:00, UNOH Fanzone otevřeno
 • 11:00 - 22:00, Rolex 24 displeje otevřené
 • 13:00, brány Frontstretch se otevírají
 • 14:10-15:15, Rolex 24-obřady před závodem a kola formace
 • 15:40, START - 59. 24 Rolex na zelené vlajce Daytona

Neděle:

 • 12:01 - 17:40, Yellow Line Lot 1 - Infield Trams Open (do 17:00)
 • 12:01 - 14:30, kyvadlový autobus Purple Line Infield
 • 8:00, Rolex 24 displejů otevřený
 • 15:40, DOKONČENÍ - 59. Rolex 24 v Daytoně

Populární Problémy

Jim Courier věří, že Novak Djokovic je na tom nejlépe, když ukazuje své emoce, než aby je ztlumil jako zombie. Američan také řekl, že světová jednička není špatný člověk i přes kontroverzní diskvalifikaci na US Open.

Joe Biden si v neděli sedne s Norah O'Donnellovou na předzápasový rozhovor Super Bowl. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online naživo.

V horské dráze Tycoon 1, 2 a 3 můžete spravovat svůj vlastní zábavní park se všemi druhy jízd a atrakcí. V různých scénářích jsou cíle různé, ale mají jednu společnou věc: musíte získat určité množství ...

Novak Djokovic objevila Jelena Gencic ve věku 5 let a ona okamžitě poznala jeho ohromný potenciál. Srb připisuje svůj úspěch Gencicovi, jeho prvnímu trenérovi, i dnes.

Zde jsou vaše možnosti, jak sledovat Vikingy vs Obři online bez kabelu.

Rivals Mississippi State a Ole Miss se v sobotu střetnou v Egg Bowl 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.