Jak sledovat nejhorší kuchaře v Americe Celebrity Edition 2020 online zdarma

Mentoři Anne Burrell a Tyler Florence pózují s rekruty Brianem Posehnem, Robinem Givensem, Wellsem Adamsem, Johnnym Bananasem, Bridget Everettovou, Sonjou Morganovou a Daveem Coulierem, jak je vidět na Nejhorší kuchaři v Americe, sezóna 19.

Síť potravin Mentoři Anne Burrell a Tyler Florence pózují s rekruty Brianem Posehnem, Robinem Givensem, Wellsem Adamsem, Johnnym Bananasem, Bridget Everettovou, Sonjou Morganovou a Daveem Coulierem, jak je vidět na Nejhorší kuchaři v Americe, sezóna 19.

Tyler Florence a Anne Burrell jsou zpět na 19. sezónu Nejhorší kuchaři v Americe , který slouží jako šestá sezóna Celebrity Edition. Premiéru má v neděli 10. května ve 21 hodin. ET/PT na Food Network.

nejlepší tenisová raketa pro středně pokročilé hráče 2017

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition žijte zdarma na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Food Network na televizi Philo

Síť Food je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a není vyžadována žádná kreditní karta zaregistrovat se:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte Food Network na FuboTV

Food Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte Food Network na Hulu pomocí živé televize

Součástí je Food Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní zkušební verzí můžete zdarma sledovat živé televizní vysílání:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje minulá období Nejhorší kuchaři v Americe a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition“Hrát si

Wells Adams odhaluje, jak se pokusil získat rozhodčí nad „Nejhorší kuchaři v Americe:“ Opijte je! Wells Adams odhaluje, jak se pokusil získat rozhodčí nad „Nejhorší kuchaři v Americe:“ Opijte je! usmagazine.com Sledujte nás každý týden na Facebooku.com/UsWeekly Sledujte nás každý týden na Instagramu @UsWeekly Sledujte nás každý týden na Twitteru @UsWeekly #UsWeekly #wellsadams #foodnetwork 2020-05-07T20: 00: 07Z

Je opět načase, aby se do kulinářského bootcampu dostala nová dávka celebritních kuchařských katastrof, když je kuchaři Food Network Tyler Florence a Anne Burrell podrobili krokům, když se pokoušeli stát se lidmi, kteří nejsou Nejhorší kuchaři v Americe .

Hvězdné obsazení letos zahrnuje Bakalář hvězda Wells Adams, Výzva hvězda Johnny Bananas Devenanzio, Plný dům kamenec a komik Dave Coulier, komik Bridget Everett, Skutečné manželky z New Yorku hvězda Sonja Morgan, herečka/modelka Robin Givens a komik Brian Posehn.

Podle popisu sezóny vyhrává pouze ta nejzlepšenější hvězda, která stála ve finále, 25 000 dolarů za charitu podle svého výběru a vychloubání práv svého mentora týmu. Od výzvy k mořským plodům s živými akváriemi až po hlučnou hru se zákusky, v boot campu Worst Cooks se může stát cokoli a co se děje.

Nejhorší kuchaři: Celebrity Edition je zábava, nepředvídatelná a skvělá show pro celou rodinu, aby si ji společně užili, řekla Courtney White, prezidentka Food Network. Sledovat, jak se tyto celebrity v kuchyni proměňují z vesele hrůzy v kvalitní kuchaře, je zábavná a inspirativní jízda.Hrát si

Dave Coulier o tom, že je v „Nejhorších kuchařích v Americe“ Food Network Dohnali jsme Michiganského herce, který nám vypráví o svých „intenzivních“ zážitcích z reality show o vaření, která měla debutovat v neděli 10. května 2020 ve 21 hodin. CELÝ PŘÍBĚH: bit.ly/3c8CRoW 2020-05-07T14: 33: 26.000Z

Popis premiéry v sezóně škádlí, že základní výzva bude mít za úkol každého kuchaře celebrit připravit si večeři na večeři. Poté si Tyler a Anne vyberou své týmy a ukážou jim, jak napravit své talíře na večeři.

Jídlo se promění v bujný brunch, který celebrity hodně replikují, aby se vyhnuly eliminaci.

wii sportovní tenisový trik

Poté zbytek sezóny slibuje soutěž den na závodech, výzvu ceviche s námořní tematikou, oblíbenou hru fanoušků „Remote Control Chef“ a návrat bývalého konkurenta Carsona Kressleyho. Ve finále v neděli 14. června musí dva nejvíce vylepšení rekruti vytvořit tříchodové restaurační jídlo pro hodnocení porotců Dana Churchilla, Jeffa Maura a Grace Mitchellové. Po slepé ochutnávce porotci určí, komu je uděleno 25 000 $ za jejich charitu a práva chlubit se jejich vedoucím týmu.

Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na Food Network.


Populární Problémy

Jak získat větší hrudní svaly (Pecs). Kdo by nechtěl větší prsa? Chcete-li posílit svaly hrudníku a rozproudit je, zaměřte se na cvičení zlepšující hrudník, používejte správné cvičební techniky a zdravě budujte svaly ...

V pondělním Home Run Derby v roce 2019 bojovalo osm nejlepších MLB nejlepších slugů. Zde je návod, jak sledovat událost naživo online bez kabelového přihlášení.

Top 10 tenisových raket, které lze v Indii koupit do 5 000 Rs.

Jak skladovat své airsoftové zbraně. Pokud jde o airsoftové sporty, spousta zábavy přichází s pořízením všech různých zbraní a budováním vaší sbírky. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat zbraně, takže si vyberte způsob skladování na základě ...

Jak hrát Uilleann Pipes. Dudky Uilleann jsou irskou verzí dud známou svým jemným zvukem. Chcete -li se naučit základy, začněte sestavením nosítka, tašky a níže a připněte si nástroj k pasu. Chcete -li přehrávat poznámky, stiskněte ...

Miloš Raonic se ve čtvrtek ve druhém kole Rome Masters 2020 utká s Dušanem Lajovičem. Kanaďan s velkými porcemi zatím vede srbsky v poměru 1: 0.