Jak sledovat Disney Plus na PC a Mac

sledovat disney plus na pc

Streamujte Disney Plus hned

Raketa ve 3 hráčích

Den spuštění Disney Plus je konečně za námi, a to znamená, že se všichni budeme chtít dívat na naše oblíbené Disney pořady a filmy co nejsnadněji. Pro většinu to znamená posadit se na gauč, nastartovat notebook a pomocí svého oblíbeného prohlížeče streamovat Disney Plus.

Naštěstí, Společnost Disney potvrdila že můžete Disney Plus sledovat na počítači, protože je při spuštění k dispozici pro počítače PC, Mac a Chromebooky, stejně jako Xbox One, PS5 , PS4, Android, iOS, Chromecast a další.

Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat Disney Plus na PC nebo Mac, postupujte takto:

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Ve zvoleném prohlížeči (doporučujeme Google Chrome) přejděte na Disneyplus.com
 3. 3. Zadejte své přihlašovací údaje
 4. 4. Klikněte na Přihlášení
 5. 5. Procházejte nebo vyhledejte pořad/film, který chcete sledovat
 6. 6. Vyberte pořad nebo film
 7. 7. Klikněte na Přehrát.

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - už byste měli streamovat Disney Plus.

Disney Plus si můžete také uložit do záložek na počítači se systémem Windows tak, že přejdete na domovskou stránku Disney Plus a stisknete CTRL+D (podržte CTRL a stisknete D) v prohlížeči Google Chrome, Internet Explorer nebo Microsoft Edge. Na zařízeních Mac použijte Command+D.

Viz také: Nejlepší sportovní filmy na Disney Plus


Sledujte Disney Plus ve 4K na PC

Jednou z výhod, které mnozí z vás budou mít při sledování Disney Plus na počítači, je samozřejmě to, že jej můžete sledovat na svém novém lesklém PC monitoru s podporou 4K.

Požadovaná šířka pásma

Pokud chcete streamovat Disney Plus ve 4K, existují určité předpoklady. Za prvé, ke streamování čehokoli ve 4K budete potřebovat připojení k internetu alespoň 25 Mb / s, a ještě vyšší je lepší. Pokud si nejste jisti šířkou pásma, přejděte na speedtest.net a pomocí tohoto nástroje otestujte rychlost připojení. Pokud je první část testu (která testuje rychlost stahování) alespoň 25 Mb / s, můžete začít! Pokud ne, možná budete chtít svému poskytovateli služeb zazvonit a zeptat se, jak dosáhnout vyšší rychlosti internetu.

Požadované minimální specifikace

Pokud jde o specifikace vašeho stolního počítače nebo notebooku, doporučuje se mít alespoň procesor i7 4. generace, i když s použitím procesorů menších než byste neměli mít velký problém. Pokud chcete streamovat Disney Plus ve 4K na PC a nejste si jisti, jestli to váš notebook nebo stolní počítač zvládne, zkuste to. Upřímně nebudete vědět, dokud to nezkusíte, protože při doporučeném nastavení hraje mnoho dalších faktorů.

Také budete muset nastavit displej na rozlišení 4K: 3 840 × 2 160 pixelů. Chcete -li to provést, klikněte pravým tlačítkem na plochu a přejděte do Nastavení zobrazení, přejděte dolů na Rozlišení displeje, klikněte na rozevírací seznam a ujistěte se, že jste vybrali 3840 × 2160.

Nyní nemůžete v prohlížeči Google Chrome jednoduše streamovat video v rozlišení 4K, jak byste si mysleli, že umíte. Chrome ve skutečnosti omezuje rozlišení streamování na 720p (ano, vážně!).

Místo toho budete muset použít Microsoft Edge , což je jediný prohlížeč, který umožňuje streamovat obsah v rozlišení 4K. Budete také muset zajistit, abyste používali Připojení kompatibilní s HDCP 2.2 přechod na 4K displej.


Existuje aplikace Disney Plus pro Windows 10?

Ne, právě teď v obchodě Microsoft Shop nenajdete vyhrazenou aplikaci Disney+ pro Windows 10. Pokud hledáte na počítači, najdete aplikaci Disney+ Xbox One.

To znamená, že prozatím, protože ještě neexistuje aplikace Disney+, kterou byste si mohli nainstalovat do počítače, nemůžete v systému Windows používat režim Picture-in-Picture, jako byste to dělali s aplikací Netflix. Bummer.


Kolik stojí Disney Plus?

Budete si muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. K dispozici je také balíček Disney Plus, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, a také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte na web Disney Plus ve svém zařízení a začnete streamovat.


Můžete si stáhnout filmy a pořady Disney Plus do svého počítače?

Ne, filmy a pořady si nemůžete stáhnout do počítače, abyste je mohli sledovat později, a to je jen jeden z mnoha důvodů, proč doporučujeme pro nejlepší zážitek ze sledování používat tablet.

kde mohu sledovat primal

Existuje však řešení, které můžete použít k tomu, abyste to mohli provést pomocí bočního načítání. Co musíte udělat:

 • Stáhněte si Disney Plus do svého telefonu nebo tabletu
 • Vyberte film nebo pořad, který chcete stáhnout
 • Klepněte na tlačítko stahování vedle tlačítka +.
 • Nechte stahování dokončit. S rychlým připojením by to nemělo trvat dlouho.
 • Připojte svůj telefon k notebooku nebo stolnímu počítači pomocí kabelu USB.
 • Když je vaše zařízení rozpoznáno, přejděte do složky Stáhnout.
 • Přetáhněte požadovaný obsah ze složky Stažení telefonu do počítače.
 • Voila - otevřete soubory pomocí svého oblíbeného přehrávače médií (doporučuji VLC player).Streamujte Disney Plus hned


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Cormier vs Miocic, Pettis vs Diaz a UFC 241 PPV na televizi, telefonu, Roku, Fire TV, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Casper Ruud se utká s bývalým čtvrtfinalistou Jo-Wilfriedem Tsongou ve vzrušujícím zápase prvního kola na US Open 2021. Toto bude první setkání kariéry mezi Ruudem a Tsongou.

Neapol a Juventus se ve středu setkají ve finále Coppa Italia. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA, i když nemáte kabel.

Jak zapracovat na lat. Latissimus dorsi nebo lat, jsou největší ze tří svalů v zádech. Prováděním konkrétních cvičení, která se zaměřují na váš lat, můžete spálit kalorie a zvýšit celkovou sílu. Mocné latky také ...

Už jste si někdy koupili nové boty, abyste zjistili, že tkaničky jsou příliš dlouhé? Nejen, že na ně můžete šlápnout a způsobit poškození, můžete narazit na extra délku a zranit se. To ale neznamená, že máte ...

Chivas přebírá Atlas v Copa GNP por Mexico v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu, pokud žijete v USA.