Jak sledovat „Nature Boy“ 30 za 30 online

Hodinky Nature Boy Ric Flair ESPN 30 pro 30 hodin

Getty 'Nature Boy' Ric Flair.V této splátce ESPN je zkoumán život profesionální wrestlingové legendy Ric Nature Boy Flair 30 za 30.Jak se dívat na „Nature Boy“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Přírodní kluk , lze sledovat s předplatným ESPN+.Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Přírodní kluk na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „Nature Boy“ 30 za 30

Film režíroval Rory Karpf, který také režíroval Nesnáším Christiana Laettnera pokračování série antologie. Karpf obsahuje klasické záběry, které vysvětlují Flairovu přitažlivost a úspěch v nejlepších letech, se záběry dnešního muže: stárnoucí a téměř zlomený, ale stále dynamický jako vždy.

To je opravdu příběh se zájmem člověka, ať už se vám zápas líbí nebo ne, říká Karpf Přírodní kluk . Byl to takový okázalý, namyšlený a arogantní chlap, se kterým víte, že každý chlap chtěl být a každá dívka s ním chtěla být. Film je podporován rozhovory, které Karpf provedl s Flairem koncem roku 2015 a začátkem roku 2017, ve kterých se legenda wrestlingu stává extrémně upřímnou.Narozen v Memphisu v Tennessee, ale vyrostl v Minnesotě, Flairova profesionální zápasnická kariéra trvala více než 40 let. Začal zápasit v AWA v 70. letech a katapultoval se na scénu NWA, kde se v 80. letech stal jedním z nejslavnějších zápasníků na světě.Přírodní kluk Odhaluje Flairovu nekonvenční výchovu

Flair pojednává o tom, že se jako dítě zamiloval do wrestlingu, a živě si vzpomíná, jak v sobotu večer v 6:00 sledoval v televizi hvězdy jako Verne Gagne. Jeho láska ke sportu a sportu obecně mu zanechala jen málo společného s rodiči, které Flair ve filmu označuje jako dvě chudé duše, které si mě adoptovaly. Flairův adoptivní otec byl ředitelem American Community Theatre Association, a když se zapojil do zápasu, jeho rodiče si mysleli, že je to šílenství, vzpomíná.

Flair se naučil zápasit, když se v 70. letech zúčastnil zápasnického tábora svého hrdiny Verna Gagna v Minneapolisu, na pozvání Gagneova syna Grega. Flair ve skutečnosti v jednom okamžiku opustil tábor a starší Gagne ho odmítl pustit, našel Flair a přivedl ho zpět do tábora.

Přírodní kluk také pojednává o letecké havárii v roce 1975 jako o inspiraci pro okázalou osobnost, která se stala jeho typickou wrestlingovou postavou. Flair si při leteckém neštěstí zlomil záda na třech místech a viděl, jak jeho hmotnost klesla z 250 na 180 liber. Poté převzal obušek zápasníka Nature Boy Buddy Rodgerse z padesátých a šedesátých let a rozhodl se posunout Rodgersovu osobnost na další úroveň. Měl ten skvělý vzhled, opálený, vždy oblečený hezky, vlasy uhlazené dozadu, blond, skvělá postava, skvělé tělo, a když jsem narazil do letadla, víš, uzdravuje se a [přemýšlí], jestli se dostanu zpátky, chtěl jsem být blonďatý a být zlý.

finále bakalářského studia online ke shlédnutí

Co se týče jeho ochranné známky Woo, Flair připisuje vliv hudebníkovi z 50. let Jerry Lee Lewisovi.

Film se podrobně podívá na Čtyři jezdce

Flair rozebírá vše od svého pohrdání těmi, kteří říkají, že zápas je falešný: Není to falešné, je to choreografie, říká.

V 80. a 90. letech bylo několik zápasníků tak zábavných nebo populárních jako Flair. Flair, člen skupiny The Four Horsemen, jednoho z největších wrestlingových závodů všech dob, se stal typickou zápasnickou patou, ale zvládl to lépe-a zábavnějším způsobem-než většina ostatních. Původní Čtyři jezdci (Flair, Arn Anderson, Ole Anderson a Tully Blanchard) zůstávají jednou z nejpamátnějších skupin tohoto sportu a na scéně pobíhají 14 let s několika střídánímmi. Byli to čtyři kluci, kteří mohli opravdu vystupovat na vysoké úrovni, a čtyři kluci, kteří mohli opravdu mluvit, a to se nikdy předtím nevidělo ani neduplikovalo, říká Flair o filmu Čtyři jezdci.

tenisové forhendové rukojeti

Film podrobně zkoumá, jak v 80. letech vznikla Flairova dynamická a charismatická osobnost, a diváci se dozvědí, co se odehrávalo v zákulisí Flairových časů v NWA, WCW a WWF (později WWE).

Osmdesátá léta byla ideální doba pro zápas a já jsem byl pro osmdesátá léta perfektní zápasník, říká Flair ve filmu. Zápas byl moje láska. Nature Boy nebyl wrestlingovou postavou. Nature Boy nebyl falešný. Nature Boy jsem byl já. Svědčí o tom ve filmu Flairova první manželka Leslie a jeho nejstarší syn David, což ve světle jednoho z pozdějších odhalení filmu neuvěřitelně vystřízliví.

Přírodní kluk se hluboce ponoří do osobních tragédií, které Flair viděl a překonal během svého života a kariéry, včetně smrti jeho syna Reida v roce 2013.

Obětoval jsem všechno wrestlingu, říká zpětně stárnoucí Flair, zatímco hraje pohyblivé záběry mladšího Flaira s jeho malými dětmi. Dal jsem celý svůj život wrestlingovému byznysu. Cenu jsem zaplatil.

V jednom velmi výmluvném okamžiku filmu se Karpf ptá Flaira na jeho přehnanou osobnost. Tehdy, zvláště na začátku 80. let, bylo novinkou sdělit, kolik peněz máte. Pochlubili byste se, kolik žen jste měli. Myslím tím, že jsi byl opravdu průkopnický, že? Odkud to pochází? Flairova odpověď se nedá říci: V noci předtím, se smíchem. Pokud jsem to řekl v televizi, udělal jsem to. Prožil jsem svůj trik.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici i další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Jak připravit smažené brambory. Od steaku po kuře, brambory jsou ideální přílohou pro širokou škálu hlavních chodů. Pokud vás ale omrzely obvyklé šťouchané nebo pečené brambory, zkuste svůj jídelní stůl okořenit smaženou drcenou ...

Sbírání mořského skla může být neuvěřitelně relaxační aktivita! Chůze po pláži oceánu nebo jezera vám vyčistí mysl od každodenních problémů při hledání vzácného skla. Mořské sklo začalo jako normální sklo, obvykle z ...

Jak zapnout titulky na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak zapnout titulky u videa na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Některá videa na YouTube obsahují oficiální titulky přidané komunitou nebo automaticky přeložené titulky nebo ...