Semifinále Paris Masters 2018: Rozpis na 3. listopadu, kde sledovat a další

Roger Federer potřebuje také forhendovou střelbu, aby měl šanci proti in-form Djokovic

Roger Federer potřebuje také forhendovou střelbu, aby měl šanci proti in-form DjokovicTýden v Paris Masters se ukázal jako velmi bohatý na události. Výběry úrazů, senzační rozrušení a vzrušující setkání dala fanouškům a odborníkům hodně o čem mluvit. Včerejší čtvrtfinálové zápasy přinesly podobný příběh.sledovat hru o trůny sezóna 8 epizoda 5 zdarma

Karen Khachanov čelil Alexandru Zverevovi, který se kvůli problému s ramenem potýkal s podáním a režií. Rus toho plně využil k zdecimování svého protivníka. Ale to by mu nemělo vzít kredit, protože jeho hra byla na elitní úrovni. Natolik, že Zverev dokázal v zápase vyhrát pouze tři hry. Pamatujte, že Karen předstihla Johna Isnera ve 3 setech jen den před tímto střetem.Dominic Thiem byl překvapen brutálním útokem mocného Jacka Socka v jeho zápase. Američan, který se mohl v případě neúspěchu dostat mimo nejlepší stovku, se rozhodl, že chce plně využít své čtvrtfinálové vystoupení. Rakušan mu to ale oplatil a využil svých silných bekhendů, aby rozbil hru svého soupeře. Neuvěřitelné úhly jeho střel mu pomohly v následujících 2 setech třikrát zlomit podání a dokončit tak obdivuhodné vítězství. To ale nebyl jediný comeback dne.

Novak Djokovic byl také pod tlakem proti Marinovi Cilicovi, protože ten dostal do popředí svou silovou hru, přičemž první set vzal do přestávky. Srb poté zařadil rychlostní stupeň a Chorvat odtamtud nemohl nic dělat. Djokovič vzal druhou sadu, dvakrát prolomil podání a probojoval se do semifinále, přičemž rozhodoval 6-3. I když ve své službě udělal 5 dvojchyb, Novak se plně vrhl na Cilicovo druhé podání a získal 71% bodů.Mezi semeny měl Roger Federer nejjednodušší cestu do semifinále. Nemusel hrát Round of 32, když se Raonic vytáhl a poté se do čtvrtletí dostalo snadné vítězství. Včera získal další rutinní výhru, tentokrát proti Kei Nishikori. Švýcarský Maestro vypadal na hřišti během střetnutí nejpohodlněji po dlouhou dobu. Jeho% vítězství při prvním podání činilo nakonec 97, což je číslo, které ho potěší.Hlavním dnešním zápasem, 6. den, je deset let stará rivalita, vyhlídka na rty pro tenisové fanoušky z celého světa. Roger Federer využije šanci Novaka Djokoviče hrát o 100. titul. Vítězství zde znamená, že se ve finále utká s poměrně slabším soupeřem. Pro Srba jde o to, znovu razítkovat jeho autoritu. Pokusí se prodloužit sérii vítězných titulů na 4 turnaje v řadě.

naučit se hrát tenis v mém okolí

První dnešní zápas bude také dobrou hodinou. Karen Khachanov a Dominic Thiem se dostali do semifinále s vysoce kontrastními vítězstvími. Thiem, který odehrál dva settery za sebou, může být unavený hráč. Khachanov měl vyčerpávající osmifinále, ale v tomto zápase může hrát roli bezstarostnost jeho čtvrtfinálové výhry.Seznam semifinálových zápasů dne:

Court CentralZačátek ve 14:00 místního času / 18:30 IST

(6) Dominic Thiem proti Karen Khachanov

Následován

(3) Roger Federer v (2) Novak Djokovic

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat Paris Masters:

Název turnaje: Rolex Paris Masters

sledujte hard knockers raiders online zdarma

Umístění: Paříž, Francie

Kategorie: Mistři 1000

Datum: sobota , 3. listopadu 2018

Kolo: Semifinále

Přenos: Sony ESPN a Sony ESPN HD

Živý přenos: Sony Liv

Populární Problémy

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Aslan Karatsev je široce považován za dosud průlomového hráče roku 2021, když se kvalifikoval do semifinále na Australian Open a jako zástupný znak do finále v Dubaji.

Jak vyrobit záchranné krmivo pro miminka. Pokud jste právě zachránili ptáčka, je důležité rychle kontaktovat veterináře nebo ptačí rezervaci, aby mohli vyhodnotit, zda je zraněný, a dostat ho zpět do hnízda. Pokud to nemůžete udělat hned nebo ...

Šest amerických maratónských běžců si během sobotních zkoušek zarezervuje vstupenky na olympijské hry v Tokiu 2020. Zde je návod, jak sledovat závody online bez kabelu.

Podvádění na testu není nikdy dobrý nápad. Podvádíte sebe i svoji budoucnost. Pokud však musíte, pokuste se to alespoň udělat správně. Napište informace tužkou na nehty. Přirozeně pomáhá, když umíte psát v malém.