Jak se dívat na tvrdé klepání kovbojů 2021 online zdarma

Hlavní trenér Mike McCarthy a ofenzivní koordinátorka Kallen Mooreová z Dallas Cowboys na sebe vzájemně působí, když se Cowboys utkají s fotbalovým týmem Washingtonu

Getty Hlavní trenér Mike McCarthy a ofenzivní koordinátorka Kallen Mooreová z Dallas Cowboys na sebe vzájemně působí, když se Cowboys utkají s fotbalovým týmem WashingtonuPro svou 16. sezónu se Hard Knocks vrací po Cowboys do své třetí sezóny do Dallasu.Pokud nemáte kabel, budete moci sledovat nové epizody Hard Knocks přes HBO Max poté, co se vysílá na HBO, ale HBO Max již nenabízí bezplatnou zkušební verzi, takže zde jsou některé další možnosti sledování Hard Knocks online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď všechny balíčky Choice a up přicházejí s HBO Max bez dalších poplatků. Navíc můžete do své 14denní zkušební verze zdarma zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Hard Knocks můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se chcete podívat později, Hard Knocks můžete sledovat v aplikaci HBO Max (k přihlášení použijte své AT&T TV přihlašovací údaje), který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV, PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.
Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO/HBO Max je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, Hard Knocks můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se chcete podívat později, Hard Knocks můžete sledovat v aplikaci HBO Max (k přihlášení použijte přihlašovací údaje Hulu), která je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , PlayStation 4 nebo 5, Xbox One nebo Series X/S, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.


Náhled „Hard Knocks: The Dallas Cowboys“Hrát si

Hard Knocks: The Dallas Cowboys | Oficiální upoutávka | HBO Sedněte si, Amerika. Hard Knocks: The Dallas Cowboys má premiéru 10. srpna na HBO Max. #HardKnocks #HBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Získejte více tvrdých klepů Oficiální stránky: itsh.bo/hard-knocks-series Instagram: instagram.com/hardknockshbo Facebook: facebook.com/HardKnocksHBO Získejte více Oficiální stránky HBO : itsh.bo/dotcom Twitter: twitter.com/hbo Instagram: instagram.com/hbo Facebook: facebook.com/hbo Hard Knocks: The Dallas Cowboys | Oficiální upoutávka | HBO 2021-08-03T14: 00: 22Z

Hard Knocks měl premiéru v roce 2001 a od té doby se v něm dvakrát představili Dallas Cowboys, v sezóně dva v roce 2002 a ve sezóně čtyři v roce 2008. Nyní v nadcházející 16. sezóně přehlídka míří zpět do Lonestarského státu, aby sledovala sezónu s americkou tým ještě jednou.

Tiskové zprávy HBO škádlí, HBO Sports a NFL Films uzavírají partnerství s „americkým týmem“, Dallas Cowboys, za účelem nefiltrovaného neomezeného pohledu na to, co je potřeba k tomu, aby se dostal do národní fotbalové ligy. Tato sezóna zaznamenává soustředění s pětinásobným šampiónem Super Bowl NFC East.

The Cowboys jsou jednou z nejznámějších franšíz v historii NFL a týmem, který vyvolává silné reakce fanoušků po celém světě, Ken Rodgers, viceprezident a vedoucí koordinační producent v NFL Films, uvedl v prohlášení, když Hard Knocks oznámil, že míří zpět do Dallasu.

Pokračoval, Desítky milionů fanoušků je milují, ale stejně jako mnoho lidí je miluje nenávidět. Ať tak či onak, když se Cowboys objeví, sledují lidi, což je činí ideálními pro „Hard Knocks“. Letos se jejich vysoce postavený status „America’s Team“ spojí s jedinečně zajímavými příběhy. Nemůžeme dostatečně poděkovat [Jerrymu] Jonesovi a [Mike] McCarthymu za to, že nám umožnili vyprávět příběh o tom, v co doufáme, že je začátek vzrušujícího roku v Dallasu.

jak aplikovat kinesio pásku na tenisový loket

Na předsezónní tiskové konferenci McCarthy prozradil, že byl šokován a nadšen, když slyšel zprávu, že jeho tým bude uveden v nové sezóně Hard Knocks.

Musím být upřímný, asi jsem zničil svůj nákladní vůz, když mi zavolal Jerry [Jones], řekl McCarthy (prostřednictvím KSAT ). Projížděl jsem bouřkou a jakmile jsem se vrátil na silnici ... jsem v tom. Jsem z toho nadšený.

Podle Oficiální web NFL „Mezi příběhy, které je třeba sledovat během této pětidílné série, patří návrat Dak Prescott po jeho strašném zranění kotníku v minulé sezóně; pokud obrana Cowboys může vylézt ze sklepa NFL; pokud běží zpět, může se Ezekiel Elliott odrazit po neutěšeném roce 2020; a pokud hlavní trenér Mike McCarthy dokáže tým obrátit poté, co v roce 2020 prošli 6–10 a skončili na třetím místě v hrozném NFC East. Cowboys vynechali play -off obě své první dvě sezóny Hard Knocks - bude potřetí kouzlo?

Hard Knocks: The Dallas Cowboys vysílá v úterý ve 22 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Novak Djokovič splnil svůj status drtivého favorita na olympijských hrách v Tokiu.

Jessica Pegula, která už v Quebec City porazila Kristynu Plíškovou a Petru Marticovou, porazila v semifinále Sofii Keninovou.

Pro hráče golfu není nic frustrovanějšího než plátek - když se váš míč zakřiví napravo od místa, kam jste ho chtěli zasáhnout. Vidět, jak se váš míč pomalu unáší dál a dál doprava do drsného terénu, může být zdrcující duše. Několik faktorů ...

Termín „prvák 15“ označuje počáteční přírůstek hmotnosti, s nímž má zkušenost mnoho studentů prvního ročníku. Někdy je to o něco méně než 15 liber nebo mnohem více než 15 liber. Přibývání na váze během vysoké školy může být z různých důvodů, ale ...

Zde je návod, jak sledovat Clemson vs Pittsburgh ve hře mistrovství ACC 2018 online bez kabelu