Živý stream Bellator 222: Jak se dívat online

Živý stream Bellator 222

GettyBellator 222, představený dvěma souboji o titul - Rory MacDonald vs Neiman Gracie a Dillon Danis vs Max Humphrey - a očekávaným soubojem mezi bývalými legendami UFC Chaelem Sonnenem a Lyoto Machidou, se uskuteční v pátek v Madison Square Garden v New Yorku.Předkola začínají v 18:30. ET a hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET. Ani jeden nebude v USA vysílán na běžný kabel, ale všechny boje můžete sledovat živě přes DAZN , streamovací služba založená na bojových sportech, která má exkluzivní pokrytí více než stovky bojových nocí (včetně všech bojů Canelo Alvarez, Gennady Golovkin a Anthony Joshua) ročně a všech budoucích akcí Bellatoru.DAZN má dvě různé možnosti registrace:

Přímo zde můžete zahájit měsíční předplatné DAZN za 19,99 $ . Je automaticky obnovován za tuto cenu každý měsíc, ale můžete jej kdykoli zrušit.Nebo zde můžete zahájit roční předplatné za 99,99 $ . Je zřejmé, že pokud plánujete udržet DAZN dlouhodobě, je to mnohem lepší hodnota a lepší dlouhodobá investice, protože vychází na přibližně 8,33 $ za měsíc.Jakmile se zaregistrujete do DAZN, můžete všechny zápasy Bellator 222 sledovat živě na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

bílé tenisky Converse

A pokud se nemůžete dívat naživo, budete moci sledovat boj na vyžádání také prostřednictvím DAZN.
Náhled Bellator 222

Karta Bellator 222 obsahuje dvojici mistrovských zápasů: Darrion Caldwell se bude snažit obhájit svůj titul v bantamové váze před Kyoji Horiguchim a v hlavní události mistr welterové váhy Rory MacDonald převezme Neimana Gracieho, který bude také sloužit jako Bellator Welterweight World Grand Zápas semifinále ceny.MacDonald si nárokoval opasek od Douglase Limy jednomyslným rozhodnutím na Bellatoru 192 v lednu 2018. Při jeho dalším odjezdu se pokusil stát šampiónem se dvěma váhami, padl na lokty a údery držitele titulu střední váhy Gegarda Mousasiho o osm měsíců později na Bellatoru 206.

Po návratu do welterové váhy postoupil MacDonald do semifinále Grand Prix remízou proti Jonu Fitchovi ve čtvrtfinále.

Řekla Gracie Krvavý loket že si všiml nějakých zneužitelných děr v MacDonaldově střetu s Fitchem.

Viděl jsem pár, řekla Gracie. Rozdíl mezi Jonem Fitchem a mnou spočívá v tom, že pokud dokážu dostat Roryho dolů, stejně jako on, půjdu do cíle na zemi. Když Fitch dostane lidi na zem, rád se drží a čeká, až čas přejde.

Lehké těžké váhy Chael Sonnen a Lyoto Machida, bývalý šampion UFC, se utkají mezi dvojicí bojů o titul.

Obě bývalé hvězdy UFC jsou v propagaci relativně nové: Machida je 1: 0 s Bellatorem; Sonnen má 2-2 a vychází z 1-1 v těžké váze.

Trochu jsem se obával svého prvního boje (v Bellatoru), protože jako bojovník nikdy nevíte, řekla Machida podle MMA feťák . Když vstoupíte do jiné klece, někdy můžete cítit tlak. Můj boj byl proti velmi těžkému soupeři Rafaelovi Carvalhovi, který je bývalým šampionem střední váhy. Teď se nemůžu dočkat, až tam zasáhnu znovu.

strategie pro čtyřhru stolního tenisu
Hlavní karta Bellator 222

Rory MacDonald (vítěz) vs. Neiman Gracie, welterová váha

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 4 zdarma online

Lyoto Machida vs. Chael Sonnen, lehká váha

Darrion Caldwell (vítěz) vs. Kyoji Horiguchi, bantamová váha

Dillon Danis vs. Max Humphrey, hmotnost 175 liber.

Eduardo Dantas vs. Juan Archuleta, bantamová váha

Ricky Bandejas vs. Patrick Mix, bantamová váha

Předběžná karta Bellator 222

Aaron Pico vs. Adam Borics, muší váha

Brandon Polcare vs. Brandon Medina, muší váha

Mike Kimbel vs. Sebastian Ruiz, bantamová váha

Heather Hardy vs. Taylor Turner, dámská muší váha

Haim Gozali vs. Gustavo Wurlitzer, welterová váha

Phil Hawes vs. Michael Wilcox, střední váha

Kastriot Xhema vs. Whitney Francois, hmotnost 165 liber.

John Beneduce vs. Kenny Rivera, muší váha

jak udržet skóre v raketballu

Robson Gracie vs. Oscar Vera, welterová váha

Rena Kubota vs. Lindsey VanZandtová, hmotnost 112 liber.

Valerie Loureda vs. Larkyn Dasch, dámská muší váha


Populární Problémy

Švýcarští výrobci luxusních hodinek TAG Heuer v úterý představili trojnásobného grandslamového šampiona Naomi Osaka jako svého nového ambasadora značky.

Když jsou všichni naskládaní na hromadu v obchodě s potravinami nebo na farmářském trhu, může výběr lahodného, ​​zralého melounu vypadat jako nemožné. Nikdo ale nechce jít domů a krájet si ovoce, jen aby zjistil, že utratil ...

Drtiče jsou zcela přirozené, nejsou příliš snadno ovladatelné a - většinou - zcela neškodné. Může být zábavné toužit po člověku, i když víte, že navázat s ním vztah je zbytečné. Někdy však ty pocity ...

Na svém Nintendo Switch si můžete užít spoustu skvělých bezplatných her, bezplatných aplikací a her s bezplatnými ukázkami. S tolika hrami v dnešním e -shopu Nintendo může být jejich hledání trochu ošidné, dokud nevíte, kam ...

Jak jíst korejské BBQ. Korejské BBQ je rostoucím trendem v restauracích, se schopností přivést skupinu přátel, aby si všichni užili hostinu typicky vše, co můžete jíst, celé hodiny. Tradiční maso, boky, omáčky a alkoholy jsou ...