Jak se dívat na Macy’s Day Thanksgiving Day Parade 2020 online bez kabelu

Během 93. ročníku Macy se balón Zelené vejce a šunka vznáší nízko po trase průvodu

Getty Zelený vejce a šunka se vznáší nízko po trase průvodu během 93. výroční oslavy Dne díkůvzdání Macy 28. listopadu 2019Ne, přehlídka Macy’s Thanksgiving Day Parade není během globální pandemie COVID-19 zrušena-ale letos to bude vypadat trochu jinak. Přemyslená oslava se koná ve čtvrtek 26. listopadu od 9 do 12 hodin ve všech časových pásmech na NBC.Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat 2020 Macy’s Thanksgiving Day Parade online:tenisový lingo
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, průvod Macy’s Thanksgiving Day Parade 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na průvod Macy’s Thanksgiving Day ParadeHrát si

Macy’s se připravuje na přehlídku díkůvzdání na rozdíl od jiných | DNES Navzdory zhoršující se pandemii bude Macy’s letos pokračovat ve své tradiční přehlídce Dne díkůvzdání, ale ve formátu pouze pro televizi bez trasy průvodu a bez osobních návštěvníků. NBC Joe Fryer reportuje pro TODAY. Přihlaste se k odběru DNES: on.today.com/SubscribeToTODAY Sledujte novinky z DNES: bit.ly/LatestTODAY O: TODAY vám přináší nejnovější titulky a… 2020-11-20T18: 00: 01Z

Přehlídka Macy's Thanksgiving Day Parade 2020 bude během svého 94. ročníku vypadat trochu jinak, přičemž tradice bude znovu představena formou oslavy, která bezpečně přinese kouzlo průvodu na Herald Square s obřími plováky a umělci z Broadwaye, zatímco rodiny budou sledovat z pohodlí svých domovů.

Zdraví a bezpečnost jsou i nadále prioritou Macy číslo jedna. Ve spolupráci s místní a státní vládou byla přehlídka upravena tak, aby se zabránilo shromažďování davů. Společnost Macy’s navíc zavedla robustní zdravotní opatření ve všech oblastech výroby. V neustálé komunikaci s partnery vládních agentur bylo vypracováno několik pohotovostních plánů. To umožňuje produkci upravit plány na základě vyvíjejícího se prostředí a jakýchkoli následných omezení, což pomáhá zajistit zdraví a bezpečnost všech zúčastněných.

Jako součást komplexního plánu Macy pro zdraví a pohodu je níže ukázka aktuálních implementovaných bezpečnostních postupů a vylepšení. Zahrnují mimo jiné následující:

Tradiční trasa 2,5 míle Parade nebude letos využita, jediný způsob, jak si oslavu prohlédnout, je televize. Všichni účastníci, zaměstnanci a účinkující budou před svou účastí na přehlídce testováni na COVID-19 a podstoupí wellness kontroly. Všichni účastníci budou během inscenace a představení přiměřeně sociálně distancovaní a povinni nosit roušky; na základě role účastníka budou implementovány další osobní ochranné protokoly.

Celkový počet účastníků byl nyní snížen o přibližně 88 procent a rozdělen na tři dny. Žádný účastník průvodu není mladší 18 let. Většina účastníků přehlídky pochází z newyorské trojstátní oblasti. Dříve vybraná regionální představení středních a vysokých pochodových kapel byla odložena na Macy’s Parade 2021, přičemž výkonnostní povinnosti v sestavě přebírají místně založené kulturní a profesionální pochodové a hudební soubory. Minulý výběr prvků bude předveden v televizi z předchozích vystoupení Parade.

obrázky tenisových gripů

Výběr typických balónů Macy s obřím charakterem se bude létat bez tradičních manipulátorů 80–100 a místo toho bude využívat inovativní, speciálně sestavený rám kotevního vozidla z pěti speciálních vozidel testovaných a schválených ministerstvem dopravy NYC a NYPD. Macyho tradiční veřejná akce Obří balónová inflace v New Yorku, večer před Dnem díkůvzdání, se neuskuteční.

94. ročník přehlídky Macy’s Thanksgiving Day Parade se koná ve čtvrtek 26. listopadu od 9 do 12 hodin ve všech časových pásmech, od 14 hodin následuje přídavná prezentace. do 17 hodin na NBC.


Populární Problémy

Stephen Colbert bude opět hostit speciální volební večer v roce 2020. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma, pokud nemáte kabel.

Státní soupeři UNC a NC State se v sobotu setkají na basketbalovém zápase. Takto můžete sledovat hru bez kabelu.

„Under the Grapefruit Tree: The CC Sabathia Story“ má premiéru na HBO v úterý večer. Pokud nemáte HBO, můžete dokument sledovat online.

Jak vyhrát tenisový zápas. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste zvýšili své šance na výhru tenisového zápasu. Jakmile si prostudujete, jak funguje bodování v tenise, budete se chtít adekvátně připravit v hodinách a dnech před ...

Tenis byl součástí vůbec první olympiády v roce 1896, ale po hrách v roce 1924 byl upuštěn. V letech 1968 a 1984 se představil jako předváděcí sport, soutěžit mohli pouze hráči U-21.

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.