Přímý přenos Alabama vs LSU 2020: Jak se dívat online zdarma

Getty Mac Jones z Alabama Crimson Tide.Nejlépe hodnocená Alabama vypadá, že bude pokračovat v cestě, když se vydají do Údolí smrti, aby se v sobotu postavili bojujícímu týmu LSU v soupeření, které postrádá obvyklé důsledky po sezóně.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Alabama vs LSU online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Alabama vs LSU živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

ortézy na tenisový loket

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Alabama vs LSU můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

espn 3 tenis živě

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Alabama vs LSU živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Alabama vs LSU živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

tenisové hry nintendo wii

Alabama vs LSU Preview

Alabama vyhrála všech osm svých her k zahájení sezóny a je nejlépe hodnoceným týmem v zemi-známým místem pro Crimson Tide. Alabama vypadala ve svých posledních třech soutěžích naprosto dominantní, když předčila soupeře 146-16. Nejnovějším bylo vítězství 42-13 nad Auburnem v Iron Bowl-hra, která je obvykle silně kontroverzní rivalitou, ale tentokrát nebyla nikdy těsná.

Vítězství přišlo s Nickem Sabanem doma kvůli pozitivnímu testu na COVID-19. Saban - který miluje ovládání všech aspektů herního dne - pochválil své zaměstnance, ale stále měl svou kritiku.

Myslím, že jsem dnes několikrát zakřičel na televizi, řekl Saban. Několikrát jsme udělali nějaké chyby v pokrytí. Několikrát jsme vynechali nějaké nářadí. Několikrát, když Mac neházel míč klukovi, jsem si myslel, že ho měl hodit.

Iron Bowl je tak skvělé a konkurenceschopné místo, které pro tolik lidí tolik znamená, dodal Saban. Člověče, bylo to opravdu těžké [nebýt tam], zejména skutečnost, že se cítím skvěle. Ale udělal jsem, co jsem mohl, abych tým připravil po celý týden. Byl jsem zapojen do všeho, co jsme mohli dělat, až do 90 minut před zápasem, a pak jsme museli jen sedět a dívat se z dálky.

Očekává se, že Saban bude po zápase mimo postranní čáru proti LSU.

Jo, budu tam, řekl Saban prostřednictvím Bama Insider. Myslím, že můj čas vypršel, takže jsem připraven vrátit se do toho všeho. Zítra mám povolení cestovat s týmem.

Zdá se, že se LSU v jejich sezóně obhajoby titulu nic nepovedlo. Poslední ztráta Tigers byla minulý víkend pádem 20-7 na 5. místo Texas A&M.

Všechno začíná vpředu blokováním, řekl hlavní trenér LSU Ed Orgeron. Nebyl prostor, abychom mohli hrát fotbal. Myslím, že musíme nazvat lepší hry. Myslím, že musíme mít lepší plán. Byl jsem opravdu zklamaný z našeho plánu, zklamaný z našeho provedení.

Samozřejmě, Alabama by mohla mít na mysli pomstu, s vítězstvím Tigers 46t-41 v mysli Tide z minulé sezóny. Saban tento úhel bagatelizuje.

cestování po hvězdách: akční bronson a přátelé sledují epizody „starověkých mimozemšťanů“.

Myslím, že je to motivační faktor pro jednotlivce a hráče? Absolutně si myslím, že ano, řekl Saban o prohře s LSU v minulé sezóně. Myslím si, že povědomí o tom, co se stalo v loňské hře, a to vše je vždy něco, co si hráči pamatují, přemýšlejí o tom, jak se cítili po loňské hře nebo cokoli jiného.

Alabama je obrovským favoritem 29,5 bodu pro zápas. Součet je stanoven na 66 bodů proti LSU.


Populární Problémy

Fotbal Western Kentucky otevírá ve čtvrtek sezónu 2019 proti Central Arkansas. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zatímco zápasnické boty lze čistit technikami a nástroji podobnými těm, které se používají pro tenisky, basketbalové boty a další sportovní obuv, měli byste mít na paměti několik zvláštních úvah. Například, protože dobré wrestlingové boty ...

Kodex oblékání na „správném“ anglickém místě často vzal regulaci příliš daleko. Zde vám přinášíme příklady, kde se opravdu stala chyba.

Cvičení je skvělé pro vaše fyzické i duševní zdraví, ale jak často byste měli chodit do posilovny? Přestože pro váš cvičební plán neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, existuje několik obecných zásad, kterými se můžete řídit. wikiHow ...

Sampras je dnes možná trochu zapomenutou legendou, ale bližší pohled na čísla ukazuje, že měl také kariéru hodnou KOZY.