Jak získat Espn3

ESPN3, také známý jako WatchESPN, je online streamovací služba pro živé sporty. K přístupu ke službě je nutné mít předplatné u poskytovatele služeb Internetu nebo TV. Jakmile ho máte, sledování videí je tak jednoduché, jak si stáhnout aplikaci nebo navštívit web a přihlásit se. Usadte se a užijte si své oblíbené sportovní události z celého světa!Část 1 ze 2: Přístup k ESPN3

 1. 1 Přihlaste se k odběru zúčastněného poskytovatele internetových nebo televizních služeb. Pro přístup k ESPN3 budete muset mít jeden z těchto plánů. Seznam poskytovatelů najdete na http://www.espn.com/espn3/affList . Tento seznam se také objeví, když se pokusíte sledovat video na WatchESPN. Další podrobnosti získáte od poskytovatelů služeb ve vaší oblasti nebo navštivte jejich webové stránky.
  • Poskytovatelé balíčku ESPN3 poskytují některé služby, například balíčky televizních kanálů, které obsahují ESPN.
  • Mezi běžné poskytovatele služeb, které nabízejí ESPN3, patří například služby včetně AT&T, Spectrum a DirectTV.
 2. 2 Vytvořte si online účet na webu svého poskytovatele. Na titulní stránce webu svého poskytovatele vyhledejte možnost „Můj účet“ nebo „Přihlásit se“. Pokud vám váš poskytovatel nezřídil účet, budete to muset udělat ručně. Chcete -li nastavit přihlašovací údaje k účtu poskytovatele, zadejte uživatelské jméno, číslo účtu a heslo.
  • Toto uživatelské jméno a heslo budete používat k přihlášení k ESPN3.
 3. 3 Chcete -li sledovat videa, navštivte web WatchESPN. Návštěva http://www.espn.com/watch/ pro přístup ke službě ESPN3. Na titulní stránce uvidíte seznam živých a nadcházejících pořadů, které můžete sledovat po přihlášení. K dispozici je také spousta klipů a zvýrazněných videí, která si můžete zdarma prohlédnout a vyzkoušet službu.
 4. 4 Stáhněte si aplikaci WatchESPN pro mobilní zařízení. Tato aplikace vám umožňuje streamovat sportovní události na vašem telefonu nebo tabletu. Vyhledejte WatchESPN v obchodě Apple nebo Google Play. K přístupu k obsahu budete stále potřebovat kvalifikovaný televizní nebo internetový plán, takže nebudete mít štěstí, aby aplikace fungovala, pokud se k odběru nepřihlásíte.
 5. 5 Klikněte na video WatchESPN. Když otevřete web, všechna videa z živých událostí budou mít vedle sebe klíčové ikony. Jsou stále zamčené a nelze je zobrazit, ale prozatím vyberte jednoho z nich a zobrazí se výzva k přihlášení. Na mobilu by se to mělo objevit při otevření aplikace, ale pokud ne, klepněte na video.
 6. 6 Přihlaste se ke svému účtu poskytovatele televize nebo internetu. Vyberte svého poskytovatele televizních nebo internetových služeb ze seznamu zobrazeného ve výzvě k přihlášení na obrazovce. Zadejte uživatelské jméno a heslo z účtu poskytovatele, který jste zaregistrovali dříve. Nakopněte se a užijte si hru! reklama

Část 2 ze 2: Odstraňování technických problémů

 1. 1 Ověřte, zda váš televizní balíček obsahuje ESPN3. Televizní společnosti nabízejí různé plány předplatného, ​​z nichž některé neobsahují ESPN3. Pokud ESPN3 zamítne váš účet poskytovatele, prostudujte si podrobnosti o své servisní smlouvě. Navštivte web svého poskytovatele nebo mu zavolejte a prodiskutujte své možnosti.
  • K přístupu k ESPN3 obvykle budete potřebovat balíček, který obsahuje ESPN.
 2. 2 Chcete -li provozovat zařízení pro streamování médií, přihlaste se k odběru televizní služby. ESPN3 je k dispozici mimo počítače a mobilní zařízení, ale stále musíte mít platnou televizní službu. Navštivte obchod s kanály ve své chytré televizi, streamovacím zařízení nebo konzole pro videohry, stáhněte si WatchESPN a přihlaste se. Nebudete se moci přihlásit pomocí účtu od poskytovatele internetových služeb.
  • V současné době se jedná o platformy Apple TV, Roku, Google Chromecast, Amazon Fire a Playstation 4.
  • ESPN3 nelze v současné době zakoupit jako samostatný kanál.
 3. 3 Pokud cestujete mimo USA, nastavte si IP adresu proxy. ESPN3 detekuje IP adresu vašeho zařízení a zablokuje vás, když jste mimo USA. AproxyIP adresa vás s touto technikou dokáže dostat. Dokud je adresa IP umístěna v USA, ESPN3 bude přijímat vaše přihlašovací údaje.
  • To lze provést instalací nebo povolením souboruVPN.
 4. 4 Zjistěte, zda je událost, ke které nemáte přístup, zatemněna. Celoplošně vysílané sportovní události ve vaší oblasti nelze sledovat prostřednictvím ESPN3. Při pokusu o přehrání videa se zobrazí chybová zpráva. Sledujte tyto události prostřednictvím televizního kanálu.
  • Tento problém mohou vyřešit také služby VPN a IP adresy proxy.
 5. 5 Pokud se videa nepřehrají, deaktivujte filtry obsahu. Vše, co vidíte, je prázdná obrazovka i po čekání. Důvodem je problém s hardwarem. Otevřete antivirový software a deaktivujte jej. Možná jste také povolili filtr obsahu, který blokuje videa, takže otevřete nastavení prohlížeče nebo zařízení. Najděte nastavení „filtr obsahu“ a ujistěte se, že je vypnuté.
  • Některá rozšíření prohlížeče pro počítače blokují spouštění videí. Zkuste je deaktivovat v nabídce nastavení.
  • Jedním ze způsobů, jak tento problém otestovat, je zobrazit videa s upozorněním a rozhovory. Ty jsou zdarma na kartě „Funkce“ na WatchESPN, takže se nebudete muset přihlašovat.
 6. 6 Kontaktujte svého poskytovatele služeb a opravte chybové zprávy. Po tom všem může stále chybová zpráva pokrývat obsah ESPN3. Jedná se o problém s vaší službou nebo hardwarem. Kontaktujte oddělení zákaznických služeb vaší televize nebo poskytovatele internetu. Při troše štěstí rychle najdou problém a najdou způsob, jak jej vyřešit. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • TV nebo internetový tarif od zúčastněného poskytovatele
 • Registrovaný účet poskytovatele služeb
 • Počítač, telefon, tablet nebo jiné zařízení

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

jak sloužit v tenise pro začátečníky

Populární Problémy

Jaká je vaše další šance sledovat Cade Cunningham, basketbal v Oklahoma State se v sobotu vydá na Texas Southern. Zde je návod, jak hru sledovat.Jak získat vlnité vlasy. Vlnité vlasy jsou trendový, uvolněný styl bez námahy, kterého mohou dosáhnout i lidé s nejrovnějšími nebo kudrnatějšími vlasy. Pokuste se získat kudrnaté vlasy pomocí copů, zákrutů a stočených drdolů. Pomocí fénu vytvořte ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Blazers vs Thunder Game 4 online bez kabelu.

Typ těla přesýpacích hodin, kde jsou vaše boky a poprsí širší a váš pas dobře definovaný, je často spojován se zakřivenými sirénami jako Sophia Loren a Marilyn Monroe. Stále však můžete být postavou přesýpacích hodin, pokud budete nosit trochu ...Podání Feliciana Lopeze zasáhne míčového kluka.

Forma Dominica Thiema přicházející do Roland Garros by nepochybně byla pro Rakušana bodem zájmu.