Živý přenos Jaguars vs Packers: Jak se dívat online zdarma

Packers vs Jaguars sledovat

Getty WR Davante Adams #17 Green Bay Packers slaví se spoluhráči po 3 yardové touchdownové recepci

Green Bay Packers (6-2) bude hostit zápasící Jacksonville Jaguars (1-7) na Lambeau Field Sunday.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Jaguars vs Packers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Jacksonville a Green Bay

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

můžete si stáhnout disney plus

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Jaguars vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

raketové pádlo

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Jacksonville a Green Bay

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Jaguars vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

lesklé černé tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat živé přenosy Jaguars vs Packers v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

loket protitlakové výztuhy

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Jaguars vs Packers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Jaguars vs Packers

V dnešní době není pro Jagy dobré. Prohrávající sedm po sobě, Jacksonville viděl začínajícího quarterbacka Gardnera Minshewa sestoupit s poraněním palce před několika týdny a nechali je skákat, aby našli vhodný startér. Zadejte Jake Luton.

Nováček rozehrávače bude tento týden podruhé v centru Jaguarů, a přestože měl to štěstí, že minulý víkend odstartoval s jediným odposlechem, stále měl solidní debut. Luton šel 26-38 na 304 yardů , přistání a odposlech při jeho debutu proti Texanům minulý týden. Nyní se těší, že bude soutěžit na legendárním místě, jako je Lambeau, a to i bez přítomnosti fanoušků, kteří by do něj mohli potenciálně skočit.

živé přenosy vikingů proti seahawks

Je to někde, kde jsem snil o hraní, Řekl Luton o možnosti hrát Packers. Lambeau Field je docela historické, docela úžasné. Bylo by opravdu skvělé, kdyby se to houpalo, spousta lidí vám fandilo. S prázdnotou to tedy bude trochu jiné, ale jsem si jistý, že to bude stále úžasné.

Jedna oblast, ve které by Jaguáři mohli získat nějaké místo proti Green Bay, je v běžící hře. James Robinson v posledních týdnech viděl, jak jeho nosítka stoupají. Průměruje 4,4 yardů na přenášení a bude čelit obraně Packers což umožňuje 111 yardů na hru na zemi.

Packers jsou oblíbené dva dotyky v tomto však s dobrým důvodem. Green Bay má jeden z nejvýbušnějších přestupků NFL, který se staví 31,6 bodu na zápas . Postoupí proti jednotce Jags, která je v současné době na 31. místě v celkové obraně v NFL.

Zvláště Davante Adams by měl hodovat proti rohovému nováčkovi C.J. Hendersonovi, který se vzdal 77 yardů touchdownu Willu Fullerovi a zároveň minulý týden dostal vlajku za pokutu za rušení 54 yardů.

The Pack právě skončil s poražením vyčerpaného týmu San Francisco 49ers minulý čtvrtek večer a veteránský vůdce týmu řekl, že navzdory tomu, že se tento týden postaví proti jednomu z nejhorších ligových zápasů, Green Bay se nechystá na R-E-L-A-X také hodně.

Být teď 6: 2 se zraněním, která jsme měli, a za okolností se cítí opravdu dobře, quarterback Packers Řekl Aaron Rodgers . Nechystáme se však odpočívat ani být spokojení. Čeká nás těžká cesta a pár velkých snů.


Populární Problémy

Pes pro osobní ochranu byl vycvičen, aby vás bránil v případě, že vás napadne nebo ohrožuje jiná osoba nebo zvíře. Psi na osobní ochranu absolvovali speciální výcvik a jsou prodávány buď organizacemi, které cvičily ...

Jak nosit konverzaci. Boty Converse jsou k dispozici v tolika barvách a střizích, že se mohou hodit téměř ke každému šatníku. Chcete -li nosit konverzaci, vyzkoušejte některé z následujících stylů. Noste Converse s džíny. Jedná se o univerzální vzhled s ...

Stát se sportovním hlasatelem může být náročné, protože obor je poměrně konkurenceschopný a těžko se do něj proniká. Pouze získáním správného vzdělání a raných pracovních zkušeností můžete doufat v úspěch, ale s dostatečným odhodláním ...

Jelena Ristic a Novak Djokovic Jelena Ristic porodila v úterý večer v Nice chlapečka. Světová jednička zahájila twitter, aby oznámila.

Náhled a předpověď výsledků ze dvou skupin na finále Nitto ATP v Londýně.