Jak sledovat Paramount Plus na Roku

Paramount Plus roku

GettyParamount+ zkušební verze zdarmaParamount+ oficiálně nahradil CBS All Access.Ale to je mnohem víc než jen rebrand. Nový Paramount+ nejen zdědí vše, co bylo součástí CBS All Access, ale také přidává nové originály a rozšiřuje se o globální publikum (bude k dispozici ve Spojených státech a částech Latinské Ameriky 4. března, poté bude vydáno v další části světa v pozdějších termínech).

Zde je návod, jak sledovat Paramount+ na vašem Roku, a také vše ostatní, co potřebujete vědět o nové streamovací službě:Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat Paramount Plus na Roku

 1. 1) Zaregistrujte se do Paramount+ zkušební verze zdarma
 2. 2) Zapněte zařízení Roku nebo Roku TV
 3. 3a) Pokud již kanál Paramount+ máte, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud máte kanál CBS All Access, budete muset aktualizovat své aplikace Roku (viz níže) a poté přejít na krok 6
 5. 3c) Pokud nemáte kanál Paramount+ nebo CBS All Access, vyberte Hledat
 6. 4) Začněte psát Paramount Plus nebo CBS All Access, dokud jej nenajdete
 7. 5a) Vyberte Přidat kanál
 8. 5b) Pokud jste se při nastavování zařízení rozhodli vytvořit PIN účtu Roku, budete jej muset zadat
 9. 6) Otevřete kanál Paramount+
 10. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili k registraci do Paramount+ (nebo CBS All Access, pokud jste se zaregistrovali před 4. březnem)
 11. 8) Přejděte a sledujte požadovaný pořad nebo živou televizi na vyžádání

Poznámka: Pokud jste si již stáhli aplikaci CBS All Access, měla by se při spuštění Roku automaticky změnit na Paramount+. Pokud je to však stále CBS All Access, můžete aplikaci ručně aktualizovat tak, že přejdete na:Nastavení -> Systém -> Aktualizace systému -> Zkontroluj to teď

Vaše Roku poté použije všechny dostupné aktualizace na všechny vaše kanály/aplikace a CBS All Access by se měl stát Paramount+.
Kolik stojí Paramount Plus?

Paramount+ nabídne dvě různé cenové úrovně, které vstoupí v platnost po vašem měsíční zkušební verze zdarma .The Základna balíček stojí 5,99 $ měsíčně (nebo 59,99 $ ročně) a bude zahrnovat reklamy. Očekává se však, že cena v červnu 2021 klesne na 4,99 USD měsíčně.

The Pojistné balíček stojí 9,99 $ za měsíc (nebo 99,99 $ za rok) a bude bez reklam (kromě běžných reklam během živé televize).

tenisový zpětný švih

Obě možnosti budou zahrnovat celou knihovnu originálů a televizních pořadů a filmů na vyžádání a také živé přenosy, včetně her NFL v CBS, každého zápasu Ligy mistrů a Masters. Největší rozdíl, kromě toho, že je bez reklam, spočívá v tom, že úroveň Premium vám také umožní sledovat vaše místní stanice CBS (CBS, CBS Sports HQ, CBS News a další) naživo.

Spusťte Paramount+ bezplatnou zkušební verzi

stříkat tenisové boty

Jaké originály má Paramount Plus?

Při spuštění jsou k dispozici následující originály:

Film SpongeBob: Sponge on the Run : Nejnovější film SpongeBob, který již byl vydán v mnoha dalších zemích po celém světě, debutuje ve Spojených státech na Paramount+.

Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years : V souladu s tématem SpongeBob sleduje tato série prequel/spinoff hlavní postavy na letním táboře, když byli mladší. Prvních šest epizod seriálu je k dispozici 4. března, další sady budou vydány později.

Skutečný návrat domů: New York : Při obnově populární reality show MTV se stejní spolubydlící od první sezóny v roce 1992 vrací do stejného podkroví (kromě Erica Niese, který se virtuálně účastní) v New Yorku.

60 minut+ : Streamovaná verze nedělní večerní dokumentární show CBS News bude mít premiéru ve třech 20minutových epizodách: Rozhovor Laurie Segall s Jacobem Chansleyem od QAnona, profil Enrique Aceveda z reggaetonské hvězdy J Balvina a příběh Setha Doana o nebezpečích zmenšujících se ledovců.

Proboha : Dokumenty ze skutečného zločinu, které následují po pátrání po Haroldovi Heavenovi, který zmizel ze své kajuty v Ontariu v roce 1934. Všech osm epizod je nyní možné sledovat.

Stephen Colbert představuje vyhlášení zpráv : Sezóna 2 Colbertovy animované politické satirové zpravodajské show začne půlhodinovým speciálem dostupným 4. března a poté plnou premiérou 8. března.

Mezi originály přicházejícími v budoucnu na Paramount+, Ahoj , show založená na velmi populárních video hrách, je možná nejočekávanější. I když se neočekává, že by to mělo přijít do roku 2022, na cestě je spousta dalších, kteří pomohou zabít čas.

Nabídka (10-epizodický seriál o výrobě Kmotr ), Rugrats (restart CGI s původním obsazením), Frasier (restart, který vrátí Kelsey Grammer), a Reno 911! film, a Beavis a Butt-Head filmové, hrané verze Průzkumník Dora a Fally OddParents a Y: 1883 (prequel k Yellowstone ) jsou jen některé originály Paramount+, které byly oznámeny nebo se již připravují.


Jaké další pořady jsou na Paramount Plus?

Všechno, co bylo na CBS Naplno, bude i nadále k dispozici na Paramount+.

To zahrnuje všechny Originály CBS All Access , počítaje v to Star Trek: Objev , Star Trek: Picard , Star Trek: Lower Decks , Zóna soumraku , Dobrý boj , Proč ženy zabíjejí , Podivný anděl , Řekni mi příběh , Žádná aktivita , Jeden dolar , Stojan a Kojot

Existuje také rozsáhlá knihovna na vyžádání, která pochází z různých sítí vlastněných ViacomCBS. Všimněte si, že některé z následujících pořadů zahrnují každou sezónu a některé obsahují pouze částečnou částku.

MTV / VH1 : Výzva , Teen Mom 2 , RuPaul’s Drag Race , Teen Mom OG , Směšnost , Skutečný svět , Jersey Shore

Nickelodeon/Nick Jr. : Spongebob v kalhotách , Tlapková hlídka , iCarly , Zataženo, občas trakaře , Bořek stavitel , Hlasitý dům , Prase Peppa , Docela lichí rodiče

Comedy Central/TV Land : Reno 911! , Horko v Clevelandu , Mladší , Exové , Denní show , Key & Peele , Chappelle’s Show

SÁZKA : Hra , Všichni nenávidí Chrise , Hit The Floor , Skuteční manželé z Hollywoodu , Reed mezi řádky

CBS : NCIS , Pozůstalý , Ekvalizér , Odvážný a nádherný , Modrá krev , Velký bratr , Clarice , Mladý Sheldon , Dobrá manželka

A to je jen malý zlomek celé knihovny na vyžádání.


Jaké sporty má Paramount Plus?

Zde je přehled všech sportů, které budete moci sledovat s Paramount+:

NFL : Podrobnosti o tom jsou vzácné, ale pokud to zůstane stejné jako CBS All Access, budete moci sledovat všechny NFL na trhu s hrami CBS během pravidelné sezóny. Rovněž budete moci sledovat všechny zápasy play off, které jsou na CBS.

Fotbal UEFA : Každý zápas Ligy mistrů a Evropské ligy bude k dispozici na Paramount+.

jak dlouhý je tenisový kurt

Pokrytí mistrů : Není přesně jasné, jak komplexní bude pokrytí, ale určitě budete moci sledovat alespoň některé z prvních golfových majorů v roce 2021. Masters se letos vrátili do normálního času, který se koná mezi 8. a 11. dubnem.

Vysokoškolský basketbal : Budete moci sledovat hry, které jsou na CBS. Nejpozoruhodnější bude, že se bude skládat z několika her během nadcházejícího turnaje NCAA, včetně her Final Four a národního šampionátu.


Populární Problémy

Novak Djokovič byl letos vylosován na stejné polovině jako Rafael Nadal na Roland Garros, což znamená, že se oba potkají v semifinále.

Jak vyrobit mini katapult. Katapulty jsou prastaré zbraně vytvořené tak, aby vrhaly projektily dále, než by člověk dokázal sám. Tyto zbraně fungují jako páky, přičemž základna funguje jako opěrný bod, z něhož se rameno otáčí. Muzes udelat...

Jak vypracovat svaly hrudníku bez závaží. Své svaly na hrudi můžete zcela vypracovat doma bez jakýchkoli závaží, ať už je tělocvična zavřená nebo se nepokoušíte shodit peníze na novou sadu závaží. Existuje celá řada tělesné hmotnosti ...

Zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos nedělní tříbodové soutěže NBA online.

Být dobrým sportem znamená několik věcí, včetně férového hraní, zdvořilého vítěze, důstojného přijetí porážky a přátelství bez ohledu na výsledek hry nebo zápasu. Když přijde na prohru, je v pořádku cítit ...

Jak se bavit sám jako dívka. Někdy, když jste introvert nebo jste sami doma, je těžké najít něco zábavného. Existuje mnoho možností, ať už zůstanete ve svém domě, půjdete ven nebo vyrazíte do města. Zatímco zábava ...