Jak se dívat na Good Eats Reloaded Season 2 online bez kabelu

VařeníTéměř 250 epizod, Dobré jídlo s Altonem Brownem bylo jádrem Food Network a Cooking Channel. V roce 2018 byl představen spinoff s názvem Good Eats: Reloaded , který kombinuje záběry z minulých epizod s novými segmenty pokroku v kuchařské vědě a trendech od doby, kdy byla epizoda původně odvysílána. Nyní má sezóna 2 premiéru v pondělí 13. dubna ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete streamovat kanál vaření a sledovat ho takto Good Eats: Reloaded živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte kanál vaření na televizi Philo

Kanál na vaření je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

tenisky na klínku

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžete sledovat Good Eats: Reloaded žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.míčový badminton

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte kuchařský kanál na FuboTV

I když je obvykle zahrnut jako další doplněk, kanál pro vaření je v současné době součástí balíčku hlavního kanálu FuboTV jako součást speciální nabídky do 16. dubna. Balíček pro hlavní kanál je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Good Eats: Reloaded žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů do tří dnů od jejich skončení, i když ne zaznamenat je.

Hulu s živou televizí

Kanál Cooking Channel je součástí doplňku Hulu With Live TV Entertainment:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí a doplňkem Entertainment, můžete sledovat Good Eats: Reloaded žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

pánská tenisová raketa

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled série 2 „Good Eats: Reloaded“Hrát si

Good Eats: Reloaded | Série 2 Vaše další dávka Reloads začíná 13. dubna v 9 | 8c na Cooking Channel Přihlaste se k odběru a zazvonte! Facebook: facebook.com/altonbrown Instagram: instagram.com/altonbrown Twitter: twitter.com/altonbrown 2020-04-06T20: 21: 12Z

Cooking Channel popisuje Good Eats: Reloaded jako šéfkuchař Alton Brown při návštěvě Dobré jídlo knihovna a renovace některých klasických epizod přidáním nových scén, nové vědy a nových receptů. Výsledek: Good Eats: Reloaded je oslavou i aktualizací oblíbených momentů Good Eats, doplněnou Altonovým podpisovým humorem a chytrým otočením jídla. A ve skutečnosti Dobré jídlo Móda, fanoušci mohou také očekávat kamery tam, kde by neměly být.

Třináctidílná první sezóna vysílala na podzim roku 2018 velký úspěch a v srpnu 2019 si Cooking Channel objednal druhou sezónu Reloaded.

Neustále se dívám zpět a neustále chci věci měnit a neustále přehodnocuji, řekl Brown TheWrap v době, kdy. Pokud jsem se něco naučil jako kuchař, je to neustálé přehodnocování a zpochybňování všeho, co jste udělali. Kromě toho ostatní lidé dělají výzkum a dokazují věci a vy se musíte podívat zpět na to, co jste udělali, a říct: „To bylo špatně“ nebo „Teď bych to mohl udělat lépe“ nebo „Existuje lepší způsob dělat to. '

jak určit velikost tenisové rukojeti


Hrát si

PLNÁ EPIZODA | The Egg Files: The Reload with Alton Brown | Good Eats: Reloaded @GoodEatsReloaded @Alton Brown je ZPĚT! 🎉🎉 Míchá staré s novým a dává svým oblíbeným receptům aktualizované zvraty, které si zamilujete 😋 V této plné epizodě Alton Brown sdílí nové recepty na smažená, míchaná a vařená vejce! Nenechte si ujít Zcela novou sezónu Good Eats: Reloaded od příštího pondělí v 9 | 8c na @Cooking… 2020-04-06T14: 00: 11.000Z

Nová sezóna sezóna Reloaded tedy začíná tento týden epizodou s názvem The Egg Files: The Reload, která sahá až zpět k opětovnému načtení třetí epizody Good Eats; existují zcela nové recepty na smažená, míchaná a vařená vejce, stejně jako pohled na starou pánev z nového úhlu.

Poté, 20. dubna, má druhá epizoda název True Brew: The Reload, což slibuje: Ve světě kávy se toho od prvního vysílání v roce 2000 stalo hodně; od té doby Alton Brown uvařil - a spotřeboval - spoustu kávy; zde je jeho nový pohled na pražení, mletí, vaření a vybavení, které je k tomu potřeba.

Znovu načtená sezóna dva přichází na paty oživení originálu Food Network Dobré jídlo . Tato revival série má název Good Eats: The Return a měla premiéru 25. srpna 2019. O tom, jestli to oživení bude pokračovat, se zatím nemluví.

Good Eats: Reloaded vysílá pondělí v 9 hodin ET/PT na kanálu vaření.


Populární Problémy

Vázání prsou je způsob, jak minimalizovat nebo zploštit hrudník a pro lidi všech druhů identit a situací. Ať už tedy přecházíte, potřebujete minimalizovat poprsí kvůli outfitu, nebo vás unavuje nechtěná pozornost, svazování ...

K streamování je nyní k dispozici úžasná show National Geographic. Zde je návod, jak streamovat Brain Games a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.

Historie tenisu je až po okraj naplněna příběhy dospívajících fenomenů - mladých lidí, kteří ukazují neomezený potenciál a vzbuzují naděje na rekordní kariéru.

Ohio State a Wisconsin se v sobotu večer setkají v masivním zápase mistrovství Velké desítky. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.