Jak nosit klínové tenisky

Klínové tenisky mohou být zastrašujícím pohledem, ale téměř každý to dokáže se správným oblečením. Abyste vytvořili svůj dokonalý outfit, budete si muset vybrat dna a topy, které doplní vaše klínové tenisky. Skinny džíny a legíny vypadají skvěle s klínovými teniskami, stejně jako s krátkými sukněmi a šaty. Spojte své tenisky s knoflíkem nahoře nebo s blejzrem pro profesionálnější vzhled. Svůj soubor můžete dále vylepšit chytrým příslušenstvím.



Metoda 1 ze 3: Výběr správných spodků

 1. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 1

  1 K ležérnímu outfitu si k teniskám oblékněte úzké džíny. Klínové tenisky mohou být velké a trochu neohrabané, ale přesto mohou vypadat stylově, když si oblečete džíny, díky nimž budou vaše nohy vypadat štíhlé a dlouhé. S úzkými džíny máte možnost kalhoty sepnout nebo zastrčit do tenisek. Oba styly vypadají fantasticky s jakýmkoli výběrem topu.
  • Slaďte své tenisky s bílým tričkem a dopřejte si dokonalý ležérní a sportovní vzhled. V chladnějším počasí si oblékněte svetr nebo mikinu.
  • Vyhněte se širokým nohavicím, které zvýší objem vaší spodní části nohy a budou působit těžce.


 2. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 2

  2 Navlékněte si legíny a získejte ostrý vzhled. Stejně jako úzké džíny, i díky legínám vypadá linie nohou štíhlejší, což pomáhá vyvážit klínové boty na vašich chodidlech. Přicházejí v různých barvách a některé dokonce mají pruhy a vzory. Jsou však vynikající volbou pro dlouhé tuniky, šaty a sukně.
  • Rozhodněte se pro černé legíny a odpovídající koženou bundu, abyste získali výrazný vzhled.
  • Můžete také zkusit nosit kratší legíny s klínovými teniskami. Legíny po celé délce lze zastrčit do tenisky, ale s 3/4 nebo 1/2 délkou mohou vaše nohy vypadat stejně elegantně a vyváženě.
 3. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 3

  3 Držte se krátkého dna a přitáhněte oko nahoru. Krátké capri kalhoty, šortky a krátké sukně jsou fantastické možnosti pro klínové tenisky. Tyto spodní části přitahují oko nahoru a omezují objemnost, kterou klínové tenisky někdy vytvářejí na spodní části nohy. Vzhledem k tomu, že máte na noze velkou váhu, udržení dalšího důrazu na spodní část nohy vede k vyváženějšímu a lépe sestavenému stylu.
  • Chcete -li vypadat roztomilý den, noste klínové tenisky s džínovými šortkami a splývavou blůzou.
 4. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 4

  4 Zkuste šaty pro ženský vzhled. Šaty jsou velmi ženské a vytvářejí zajímavý kontrast ve spojení se sportovními klínovými teniskami. Nízké sukně fungují obzvláště dobře, protože se objevují vpředu natolik, aby předvedly vaše nohy, což pomáhá snížit množství vnímaného objemu směrem ke spodní části nohy.
  • Vyhněte se maxi sukním, které se obvykle klínovým teniskám nedají dobře spárovat. Čím jsou šaty ženštější, tím je kombinace rizikovější. Přinejmenším by šaty a sukně měly padat na kolena nebo trochu nad ně.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Výběr správných topů

 1. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 5

  1 Vyzkoušejte klasické neformální tílko nebo tričko. Klínové tenisky můžete nosit tak, jako v tomto ohledu nosíte běžné tenisky. Vybavené tričko nebo tílko spárované s jednoduchým spodkem a vašimi oblíbenými klínovými teniskami přispívá k novému každodennímu nošení.
  • Noste klínky s šortkami a crop topem pro zábavné koketní letní oblečení.
 2. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 6

  2 Vydejte se do business ležérního looku s vypasovanou košilí nebo halenkou. Pokud plánujete nosit neutrální klínové tenisky a strukturovaný džíny, kalhoty nebo sukni, váš vzhled může dotvořit zapínací košile s knoflíky, která se zapíná v pase, a poskytne vám tak vhodné oblečení typu „Casual Friday“. Totéž lze říci o vypasované blůze.
  • Alternativně můžete také spárovat obyčejné bílé knoflíky s džínovými úzkými džíny a jasnými jednobarevnými klínovými teniskami, které vašemu outfitu dodají šmrnc a hravost. Tento vzhled je nejlépe zdůrazněn jinými barevnými efekty ve vašem příslušenství.
 3. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 7

  3 Přidejte strukturu pomocí blejzru. Přizpůsobený blejzr může dodat správné množství struktury a tvaru a zvýraznit vaše křivky, aniž by způsobil, že budou soupeřit o pozornost s klínovými teniskami. Chcete -li získat profesionálnější nebo elegantnější vzhled, držte se neutrálních barevných tenisek a blejzrů. Pro něco trochu zajímavějšího přehoďte pestrobarevný sako s tlumenými klínovými teniskami.
  • Pro profesionálnější vzhled spojte všechny černé klínové tenisky s černými kalhotami a černým sakem přes bílou halenku na knoflíky.
 4. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 8

  4 Pro odvážný sportovní vzhled noste klínové tenisky s odpovídajícím sportovním dresem. Tenisky byly původně určeny pro aktivní nošení, takže není překvapením, že klíny budou skvěle vypadat s dresem od vašeho oblíbeného sportovního týmu. Noste své klíny s dresem v den hry, abyste dodali ženský nádech jinak sportovnímu vzhledu.
  • Pokud jste například fanouškem Los Angeles Lakers, spárujte jejich dres s fialovými nebo žlutými klíny.
 5. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky, krok 9

  5 Vyvažte se volnějším topem. I když je všeobecně myšleno, aby vaše postava vypadala štíhlá a vysoká, aby se vyrovnala další váha klínových tenisek, může být také vhodné obléknout si trochu volnější, volně splývavou blůzu, tuniku nebo se obléknout přes úzké džíny a legíny. To platí zejména pro ženy se silnějšími nohami, které mohou cítit nutkání odvrátit pozornost od svých nohou a do jiné části těla. Splývavý top může vypadat žensky a jeho oddělení od tenisek s pohodlným spodkem může stále vést k vyváženému vzhledu.
  • Vyzkoušejte nadměrný svetr s klíny tenisek pro sportovní pocit.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Příslušenství

 1. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 10

  1 Vrstvte doplňky na horní polovinu těla. Abyste vyrovnali váhu a objem klínových tenisek, musíte přidat trochu váhy a objemu do horní části těla a přitom ji držet mimo spodní polovinu. Vyvarujte se honosných pásků nebo objemných visacích náramků, které srazí oči dolů. Místo toho se rozhodněte pro barevné módní šály, ozdobné klobouky, velké náušnice a dlouhé náhrdelníky.
 2. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky Krok 11

  2 Vyberte si odpovídající tašku. V celé historii módy bylo vždy velmi populární sladit vaše boty se stylovou taškou. Pokud do svého outfitu zahrnete kabelku, najděte si kabelku stejné barvy nebo stylu jako vaše klínky. Váš outfit bude vypadat dobře naplánovaný a poskládaný.
  • Pokud máte například opálené klínové tenisky s cvočky, stylizujte je pomocí pálené kabelky nebo tašky.
 3. Obrázek s názvem Noste klínové tenisky, krok 12

  3 Udržujte věci poměrně jednoduché a vyhněte se střetu vzorů a barev. I když je obecně dobré přidat doplňky do horní poloviny těla, snažte se nenechat se unést. Držte se svého outfitu s jedním nebo dvěma kusy, jako šátek s kloboukem, ale nenoste příliš mnoho doplňků současně. To je zvláště důležité, pokud se rozhodnete pro boty, které jsou světlé a vzorované, protože samotné boty mohou fungovat jako příslušenství. Pokud máte pár klínových tenisek v barvě nebo potisku, vyhněte se nošení klobouků nebo šál v odvážných barvách nebo potisků, které by mohly kolidovat s vašimi botami.
  • Pokud máte například výrazný klín s leopardím potiskem, měli byste se místo šátku s výraznými puntíky rozhodnout pro jednobarevný šátek.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč jsou košile a kalhoty důležité? Amber100 Protože pokud si obléknete džíny/tepláky, nikdo neuvidí botu. Také nechcete, aby se vaše košile/top střetávaly s vašimi klínky, takže je lepší jen nosit jednobarevné nebo mít své klínky jednobarevné s pěknou vzorovanou košilí/topem.
 • Otázka Co když moje máma řekne, že nesmím nosit skryté klínové tenisky? Zeptejte se jí proč; možná jste příliš mladí (protože klíny jsou obecně pro dospělé) nebo si může myslet, že by vám mohly ublížit na nohou.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chcete -li získat nějaké nápady, jak nosit klínové tenisky, vyhledejte si obrázky v módních časopisech, časopisech o celebritách a na internetu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak odstranit svíčkový vosk. Nechali jste hořet svou oblíbenou svíčku a teď je všude vosk. Celý váš obývací pokoj je zničený! (Nebo je to tak?) Odstranění svíčkového vosku se může zdát nemožné, ale ve skutečnosti existuje několik různých způsobů, jak můžete ...



Jak roztočit a obnovit Cessnu 150. Toto je série pokynů, jak vstoupit a zotavit se z rotace v lehkém letadle Cessna 150. Rotace je letový manévr, který je pro piloty potenciálně velmi nebezpečný. Točení zahrnuje ...

Jak překonat nejistotu. Všichni se v určitém okamžiku potýkáme s nejistotou; je to přirozený způsob, jak se pokusit posoudit, zda budou naše podniky úspěšné, nebo pro nás skončí špatně. V případě, že se pokoušíte rozhodnout, zda skočit ...



Praskající klouby (nazývané také kloubní kavitace) se často cítí dobře, protože mohou uvolnit napětí a zvýšit rozsah pohybu. Prasknutí nebo uvolnění páteřních kloubů zad je obvykle bezpečné, pokud se provádí kontrolovaným způsobem a ...



Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Bills vs Bears.