Živý přenos ženského basketbalu Oregon vs UConn: Jak se dívat online

Hodinky UConn v Oregon

Getty V pondělí večer UCONN Huskies hostí Oregon Ducks v obrovské hře pro oba týmy. (Foto Mike Ehrmann/Getty Images)

aircast tenisový loketní ortéza

V pondělí večer půjde o střet nejlepších pěti, když č. 3 Oregon Ducks (18-2, 8-1) zamíří k Harry A. Gampel Pavillion ve Storrs, Connecticut, kde bude čelit Connecticut Huskies s hodnocením č. 4 (19- 1, 9-0).

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Oregon vs UConn na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Oregon vs UConn sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

ramenní popruh pro tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Oregon vs UConn na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Oregon vs UConn

V této roční době není tak obvyklé vidět nekonferenční zúčtování, ale tohle by měla být docela soutěž.

Družstvo Geno Auriemmy vychází z vítězství 80:50 nad Cincinnati. Jednalo se o první ze tří herních výletů pro Huskies, kteří vyhráli posledních sedm, přičemž jejich osamělá ztráta v sezóně přišla 9. ledna proti týmu Baylor, který byl v té době na 6. místě v národě.

UConn je bodování 78,7 bodů za zápas, ale jejich obrana byla v této sezóně jejich silnou stránkou, což umožňovalo pouhých 53,6 bodů na zápas 10. v národě . Huskies vede Megan Walker, která je vrcholy týmu jak v bodování (19,7 bodu na zápas), tak v odskoku (9,1 doskoku ve hře). Walkerová byla také smrtící střelkyní, která zaznamenala 43,9% svých střel zpoza oblouku a byla nejlepší všestrannou hráčkou UConn. Christyn Williamsová je druhá v týmu v bodování, v průměru 15,8 bodu na zápas.

Pokud jde o Ducks, mají v průměru 85,9 bodů na hru, což je vrcholy národa . V této sezóně byli vyrovnaným týmem, který soupeřům umožnil 56,9 bodu na zápas.

Sabrina Ionescu vede Kachny , v průměru 17,4 bodu na soutěž. Ionescu je kandidátkou roku a vede tým plný talentů. Ruthy Hebard je také síla, se kterou je třeba počítat, v průměru 16,6 bodů a 9,7 desek na zápas. Hebardová je na Pac 10 přední doskok a ve svých posledních dvou hrách zaznamenala double-double. Klíčovým hráčem Ducks by mohl být Satou Sabally, který po celou sezónu vytvořil noční můry. Sabally má 16,5 bodu na zápas a 7,1 doskoku na soutěž, což z ní dělá skutečnou divokou kartu v této hře.

Huskies čelili Oregonu jen třikrát a proti Ducks jsou 3: 0, přičemž jejich poslední vítězství přišlo v Elite Eight 2017, 90-52.


Populární Problémy

Jak vybírat a uchovávat kedlubny. Kaleráb, člen rodiny zelí, v němčině znamená „zelný tuřín“. I když to vypadá jako vtipná kombinace obou druhů zeleniny, její chuť je sladší a mírnější, spíše jako kříženec mezi ...

Serena Williamsová nastoupí proti Victorii Azarenkové v úterý 7. července.

Jak vypadat starší. Abyste vypadali starší, budete se muset oblékat jako starší osoba a také se tak chovat. Ačkoli ne každý člověk starší než vy bude mít stejný smysl pro styl nebo stejné chování a návyky, existuje několik ...

Jak udržet jídlo horké. Ať už chcete, aby vaše jídlo bylo teplé, když ho podáváte, nebo se obáváte o bezpečnost potravin, udržování jídla v teple je důležitá věc. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak to udělat správně ve svém ...

Náhled a předpověď výsledků ze dvou skupin na finále Nitto ATP v Londýně.

Jak nosit kotníkové boty s šaty. Přemýšleli jste někdy o tom, jak nosit ty roztomilé kotníčkové boty v zadní části skříně k vašim oblíbeným šatům? Nyní můžete za šaty s kotníčkovými botami zjistit a prozkoumat celý svět módy ....