Živý přenos ženského basketbalu Oregon vs UConn: Jak se dívat online

Hodinky UConn v Oregon

Getty V pondělí večer UCONN Huskies hostí Oregon Ducks v obrovské hře pro oba týmy. (Foto Mike Ehrmann/Getty Images)hrát stolní tenis online

V pondělí večer půjde o střet nejlepších pěti, když č. 3 Oregon Ducks (18-2, 8-1) zamíří k Harry A. Gampel Pavillion ve Storrs, Connecticut, kde bude čelit Connecticut Huskies s hodnocením č. 4 (19- 1, 9-0).Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Oregon vs UConn na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Oregon vs UConn sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

proč tenisové skóre

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Oregon vs UConn na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Oregon vs UConn

V této roční době není tak obvyklé vidět nekonferenční zúčtování, ale tohle by měla být docela soutěž.

Družstvo Geno Auriemmy vychází z vítězství 80:50 nad Cincinnati. Jednalo se o první ze tří herních výletů pro Huskies, kteří vyhráli posledních sedm, přičemž jejich osamělá ztráta v sezóně přišla 9. ledna proti týmu Baylor, který byl v té době na 6. místě v národě.

UConn je bodování 78,7 bodů za zápas, ale jejich obrana byla v této sezóně jejich silnou stránkou, což umožňovalo pouhých 53,6 bodů na zápas 10. v národě . Huskies vede Megan Walker, která je vrcholy týmu jak v bodování (19,7 bodu na zápas), tak v odskoku (9,1 doskoku ve hře). Walkerová byla také smrtící střelkyní, která zaznamenala 43,9% svých střel zpoza oblouku a byla nejlepší všestrannou hráčkou UConn. Christyn Williamsová je druhá v týmu v bodování, v průměru 15,8 bodu na zápas.

Pokud jde o Ducks, mají v průměru 85,9 bodů na hru, což je vrcholy národa . V této sezóně byli vyrovnaným týmem, který soupeřům umožnil 56,9 bodu na zápas.

Sabrina Ionescu vede Kachny , v průměru 17,4 bodu na soutěž. Ionescu je kandidátkou roku a vede tým plný talentů. Ruthy Hebard je také síla, se kterou je třeba počítat, v průměru 16,6 bodů a 9,7 desek na zápas. Hebardová je na Pac 10 přední doskok a ve svých posledních dvou hrách zaznamenala double-double. Klíčovým hráčem Ducks by mohl být Satou Sabally, který po celou sezónu vytvořil noční můry. Sabally má 16,5 bodu na zápas a 7,1 doskoku na soutěž, což z ní dělá skutečnou divokou kartu v této hře.

Huskies čelili Oregonu jen třikrát a proti Ducks jsou 3: 0, přičemž jejich poslední vítězství přišlo v Elite Eight 2017, 90-52.


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat sérii 10 „Married at First Sight“ online, bez kabelu. Epizoda 5 s názvem „Potíže v ráji“ se vysílá ve 20 hodin. EST. na celý život.

Prkna Spiderman jsou skvělým doplňkem vašeho tréninku. Toto cvičení vyžaduje, abyste aktivovali malé svalové skupiny, které vám pomohou udržet rovnováhu na předloktí. Je považován za cvičení celého těla, zpevnění břišních svalů, posílení ...

Jak malovat boty. Pomocí barvy můžete oživit pár starých bot nebo oživit originální design. Kožená barva, barva ve spreji, akrylová barva a dokonce i značkovače jsou všechny možné možnosti v závislosti na typu obuvi. Plán...