Jak se dívat na Legends of Tomorrow Season 6 online zdarmaCW Šestá sezóna 'DC's Legends of Tomorrow'

Populární superhrdinská show DC’s Legends of Tomorrow vrací se do své šesté sezóny v neděli 2. května ve 20 hodin ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete se dívat na několik způsobů Legendy zítřka online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Legendy zítřka živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

CW (živé na většině trhů) je zahrnuto v všechny čtyři balíčky kanálů AT&T TV , ale balíčky Choice a výše také přicházejí s HBO Max a NBA League Pass, nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. Díky 14denní bezplatné zkušební verzi si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

koupit badminton

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Legendy zítřka živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána s 20 hodinami cloudového DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Legendy zítřka žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 6 „Legendy zítřka“Hrát si

DC's Legends of Tomorrow | Rozšířená upoutávka na sezónu 6 | CW DC's Legends of Tomorrow má premiéru v neděli 2. května. Streamujte další den zdarma pouze na CW! REGISTRACE: go.cwtv.com/YTSubscribe O DC’S LEGENDS OF TOOMROW: The Legends pokračují ve svém novém poslání chránit časovou osu před dočasnými aberacemi - neobvyklými změnami historie, které mají potenciálně katastrofické důsledky. Když Nate, vnuk J.S.A. člen Commander Steel,… 2021-04-27T20: 44: 16Z

Podle tiskové zprávy The CW, když se DC’s Legends of Tomorrow vrací do své šesté sezóny, Legends se postaví proti nepříteli jako nic, co kdy viděli.

To zní:

Když minulou sezónu strávili snahou vypátrat Loom of Fate, aby přivedli zpět své zabité kamarády a zachránili svět před kontrolou mysli, musí nyní Legendy zachránit historii před nepřítelem, jakým se v minulosti ani v budoucnosti nesetkali. Co-kapitáni časové lodi Waverider Sara Lance (Caity Lotz) a Ava Sharpe (Jes Macallan) si poradili s příšerami, časovými anomáliemi a nejnověji s padouchy z Pekla, ale v této sezóně je čeká něco ještě náročnějšího a bizarnějšího. ... vesmírní mimozemšťané!

Poté, co jeden z jejich vlastních unese nemilosrdný mimozemšťan, se tato nová mise stane osobní. V boji proti mimozemšťanům na časové ose a zároveň při snaze přivést zpět jejich pohřešovaného spoluhráče to bude vyžadovat více než jen kombinované síly temného kouzelníka Johna Constantine (Matt Ryan); poloreformovaný žhář a Waverider O.G., Mick Rory (Dominic Purcell); historik, který se mění v ocel, Nate Heywood (Nick Zano); svěží z Hell Astra Logue (Olivia Swann); a duo ovládající vzduch-totem bratr-sestra, Zara Tarazi (Tala Ashe) a Behrad Tarazi (Shayan Sobhian), aby zachránili svět (i mimo něj) pošesté.

náramek na tenisový loket

Musí naverbovat novou Legendu, texaského pistolníka Texana jménem Spooner (Lisseth Chavez), který byl unesen mimozemšťany, když byla ještě dítě, a prodchnutý schopnostmi, které týmu pomohou porazit jejich mezigalaktické nepřátele. Buď to, nebo je prostě šílená.

Premiérová epizoda se jmenuje Ground Control to Sara Lance a její popis slibuje, Legendy zjišťují, že Sara chybí; Ava posílá Roryho a Behrada, aby je následovali, kdo by jim případně mohl pomoci najít Sáru, zatímco Constantine se pokouší uplatnit své kouzlo; Sara dělá vše, co je v jejích silách, aby se pokusila uniknout před svými vězniteli.

Epizoda dvě šesté sezóny má název Meat: The Legends a je odvysílána 9. května. Její popis škádlí, Ava doufá, že její schopnosti pomohou vést k nalezení mimozemšťanů rozložených na časové ose, což by nakonec mohlo vést k Sáře; Sara se snaží vymyslet plán a narazí na Amelii Earhartovou, která by jí mohla být lístkem domů.

Legendy zítřka DC vysílají v neděli ve 20 hodin. ET/PT na CW.


Populární Problémy

Pokud vás nudná míchaná zelenina omrzela, zkuste ji uvařit jiným způsobem. Mraženou míchanou zeleninu můžete restovat a okořenit koprem nebo estragonem. Nebo si můžete nakrájet vlastní zeleninu a před pečením ji hodit olejem a bylinkami ...

Jak dostat olej z obuvi. Mastné a olejové skvrny jsou nepříjemné, zejména na vaší obuvi. Pokud máte na botách mastnou nebo olejovou skvrnu, můžete si myslet, že jsou zničeny natrvalo. Pokud však na plátno použijete dětský pudr nebo ...

Jak vzít kotník brachiální index. Ankle Brachial Index (ABI) je poměr krevního tlaku v dolní části nohy nebo kotníku k krevnímu tlaku v paži. Znalost ABI je důležitá, protože ji lze použít jako indikátor ...

Simon věří, že zatímco Roger Federer je výjimečný, aspirující hráči by se neměli snažit napodobit jeho styl hry. Podle Francouze by se mladým lépe učilo být v tlakových situacích konzervativnější.

Carlos Alcaraz v pondělí rozdrtil Adriana Mannarina 6: 4, 6: 0, aby na Mutua Madrid Open 2021 zahájil střet druhého kola proti svému idolu Rafaelu Nadalovi.

Všechny hlavní body ze čtvrtfinále Davis Cupu 2015.